Sponzoruse!!!

Ice_Georgius

Zainteresovan član
Poruka
127
Jesmo li mi muskarci sponzoruse?
Slusam pre neki dan jednog decka kaze, ma ozenio bih je neka je debela i ruzna bitno da ima kucu i pare"
a posle toga komentarise za neku devojku : "Vidi je sponzorusa vozi se u skupom auto i skace na q,kakva k.rva."
a pitam se sta bi taj junak radio da je zensko pa taj nebi silazio skite.
Mozete zbog ovoga da me kritikujete i vredjate ovde na forumu ali ocigledno je tako.
Kada bismo mogli mi muskarci bi bili vece sponzoruse od devojaka.
 
A ja znam jednu žensku sponzorušicu što voli da drži "limun vodku" međ nogicama... :roll:
al neću da kažem koja je! :wink:
E, baš neću!! :P

Ups! Ja znam dve ženske sponzorušice... :twisted:
i hoću da vam kažem koje su...
al malo sutra!! :P

Što će reći... malo morgen! :lol: :lol: :lol:
 
TOMAX:
A ja znam jednu žensku sponzorušicu što voli da drži "limun vodku" međ nogicama... :roll:
al neću da kažem koja je! :wink:
E, baš neću!! :P

Ups! Ja znam dve ženske sponzorušice... :twisted:
i hoću da vam kažem koje su...
al malo sutra!! :P

Što će reći... malo morgen! :lol: :lol: :lol:

ajde reci Tomax.
Tako ti tiketa
 
Ice_Georgius:
Jesmo li mi muskarci sponzoruse?
Slusam pre neki dan jednog decka kaze, ma ozenio bih je neka je debela i ruzna bitno da ima kucu i pare"
a posle toga komentarise za neku devojku : "Vidi je sponzorusa vozi se u skupom auto i skace na q,kakva k.rva."a pitam se sta bi taj junak radio da je zensko pa taj nebi silazio skite.
Mozete zbog ovoga da me kritikujete i vredjate ovde na forumu ali ocigledno je tako.
Kada bismo mogli mi muskarci bi bili vece sponzoruse od devojaka.

A ja se pitam sta bi rekao da mu to radi cerka za jedno 17-18 godina.
 
Ice_Georgius:
Jesmo li mi muskarci sponzoruse?
Slusam pre neki dan jednog decka kaze, ma ozenio bih je neka je debela i ruzna bitno da ima kucu i pare"
a posle toga komentarise za neku devojku : "Vidi je sponzorusa vozi se u skupom auto i skace na q,kakva k.rva."
a pitam se sta bi taj junak radio da je zensko pa taj nebi silazio skite.
Mozete zbog ovoga da me kritikujete i vredjate ovde na forumu ali ocigledno je tako.
Kada bismo mogli mi muskarci bi bili vece sponzoruse od devojaka.

TI IZGLEDA NI TO NE MOZES DA BUDES !

I ZA TO TREBAJU JAJA !
 
Ice_Georgius:
Jesmo li mi muskarci sponzoruse?
Slusam pre neki dan jednog decka kaze, ma ozenio bih je neka je debela i ruzna bitno da ima kucu i pare"
a posle toga komentarise za neku devojku : "Vidi je sponzorusa vozi se u skupom auto i skace na q,kakva k.rva."
a pitam se sta bi taj junak radio da je zensko pa taj nebi silazio skite.
Mozete zbog ovoga da me kritikujete i vredjate ovde na forumu ali ocigledno je tako.
Kada bismo mogli mi muskarci bi bili vece sponzoruse od devojaka.

GOSPODINE, DA LI BI STE BILI LJUBAZNI DA SE VISE NE JAVLJATE , DOK MALO NE OBNOVITE SRPSKI KNJIZEVNI JEZIK ?
 
MONTE KRISTO:
Ice_Georgius:
Jesmo li mi muskarci sponzoruse?
Slusam pre neki dan jednog decka kaze, ma ozenio bih je neka je debela i ruzna bitno da ima kucu i pare"
a posle toga komentarise za neku devojku : "Vidi je sponzorusa vozi se u skupom auto i skace na q,kakva k.rva."
a pitam se sta bi taj junak radio da je zensko pa taj nebi silazio skite.
Mozete zbog ovoga da me kritikujete i vredjate ovde na forumu ali ocigledno je tako.
Kada bismo mogli mi muskarci bi bili vece sponzoruse od devojaka.

TI IZGLEDA NI TO NE MOZES DA BUDES !

I ZA TO TREBAJU JAJA !

Brate neznam sta se ti ovde nerviras jer zato sto sam ti ugasio temu :)
Jbga nemogu da budem, zivot je takav.... :( a stvarno bih zeleo.
 
Nadya:
Ice_Georgius:
Nadya:
ja ne znam zasto mislis da muske sponzorushe ne postoje??!?
i otkud misljenje da je to "samo za devojke"... :roll:

Ej ti mene zezas a jer chitas ti sta pise ovde gore a?
oh Boze

jel vidis odnos vreme tvoje i moje poruke?
Dok sam ja svoju kucala ti si postovao tada... aj iskuliraj malo...

Molim te samo ovo pogledaj JA sam postavio ovu temu rema tome nisi mogla da postujes i da pises istovremeno kada i ja razumes. pokusao sam da iskuliram al neide ,morao sam da odgovorim :twisted:
 
ih, pa sponzorusha ima svih vrsta :) evo, moj "kum" lepo dobio kola od svekrve, ali kod njih je slucaj da se volu puno, sto je dobro... aaaa, mislim da je autor topica nepismen (ako je Ice_Georgius autor, kao sto rece malo pre)

jer = zbog toga, zato sto

jel = da li?

1. sedi na mesto i vidimo se u avgustu :twisted:
 

Back
Top