kad imam problem...

  • Začetnik teme pobegulja
  • Datum pokretanja
Dobro ti je ovo, nego nekad ti bezis, bezis, a problem trci za tobom i vice "resi me, resi me" :lol: , sta onda? Salim se, i sama se cesto osecam tako...Jedna moja prijateljica kaze, kad imam bas veliki, veliki problem, ja legnem i zaspim. Ja pitam, pa kako mozes, a ona kaze kad se probudim, obicno sam pametnija, kad bi se zezali :wink: ...
 
medena:
Dobro ti je ovo, nego nekad ti bezis, bezis, a problem trci za tobom i vice "resi me, resi me" :lol: , sta onda? Salim se, i sama se cesto osecam tako...Jedna moja prijateljica kaze, kad imam bas veliki, veliki problem, ja legnem i zaspim. Ja pitam, pa kako mozes, a ona kaze kad se probudim, obicno sam pametnija, kad bi se zezali :wink: ...

E pa jeste i ja tako radim !!
 
Marija Ana:
Pa ja Vam to kazem i za one trave u Srbiji,ali Vi ne verujete!!Ni Marija Ana u Srbiji nije uvek Marija Ana!Voljshebne su to trave!A sada me hvalite?!

е управо то!
ово је србија и овде је цео свет окренуо наопачке. те "наше траве" које спомињеш су одавно полегле и нису ни бледа сенка оних какве су некад биле...нажалост, живимо у таквом времену и то је наша сурова реалност :cry:
 

Back
Top