dajem otkaz

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

AllPacino

Zainteresovan član
Poruka
487
necu vise nista da pisem na ovom forumu...taman se za ovaj vikend svasta izdesavalo...ja seo za racunar...kad...neko zakljucao...izbrisao....i sto da se onda ja nesto motam ovuda...verovatno sam nekom dosadan...ne uklapam se u forumske sablone...ostajte mi zdravo....
i cisto da ovo ima veze sa ovim forumom lj&s :
-da li je poljubac lepsi posle osam casa pelinkovca ili posle cetiri palacinke sa orasima????
 
Boze, All sto si sujetan! Sta sam vam rekla - tipicno!
Muskarci tesko podnose i najsitniji poraz!
A odgovor na tvoje pitanje je: naravno da je poljubac lepsi posle cetiri palacinke sa orasima. Moze i jedna casa pelinkovca, tek da se zarumene obrascici i da se zacakli pogled! :D
 
Kako se ponašati?
Osim uobičajenih normi ponašanja, koje su prihvaćene u civilizovanom svetu, a čiji deo su i korisnici računara, postoje i pravila ponašanja usko vezana za sam forum. Komunikacija putem foruma uglavnom ne pruža mogućnost provere rečenog, pa se od učesnika očekuje iskrenost. Takođe, ovakav način komunikacije ne omogućava 'povlačenje' prethodno rečenog, pa bi trebalo dobro razmisliti pre konačnog ostavljanja poruke. Pozivaju se učesnici u diskusijama, kao i svi ostali posetioci foruma, da se pridržavaju pravila, da utiču na druge da ih se pridržavaju i da 'ignorišu' one koji ih nakon upozorenja i dalje krše.


Opšte preporuke

Odaberite neki nadimak ili ime kojim ćete 'potpisivati' svoje poruke.
Kada započinjete neku novu temu, dobro je da na početku napišete neki pozdrav, kao i da jasno napišete šta mislite, kako drugi ne bi morali da razmišljaju o tome šta ste zapravo želeli da kažete.
Ako ste prvi put na forumu, neko će vas možda upozoriti na to da ste mu 'ukrali' nadimak, ako se potpisujete isto kao i on. Budite uljudni i promenite nadimak ili potpis. Nadimak i potpis na forumima predstavljaju lično vas, a svi smo osetljivi kad nas neko kopira. Kada odaberete nadimak, ne menjajte ga, jer time zbunjujete ostale korisnike u diskusijama.
Budite originalni, duhoviti i smireni. Prihvaćenost, kao i u pravom životu, dolazi s vremenom.
Ne pokušavajte nikoga da kopirate.
Razvijajte svoj stil komunikacije. Takvim pristupom pravila prilagođavate sebi.
 
goodday:
jagodica:
pa ne znam ni ja shto se onu temu zakljucali, i ok je i interesantna, a pedeset istih tema se otvara i nikom nishta.
zato sto je mnogo licna, pa sve su licne
jeste
meni je bila skroz 8) !
ne idi all! otvori novu temu...nastavak price! :wink: ova gazdarica sve zakljucava :x ,a ja mislila da je i ona 8) :!: uobrazila se,bre,posle onog topic-a "sta mislite o gazdi"...i to je bilo licno pa nije zakljucavala danima!
gazdarice,zar te ne zanima sta je s popom i pandurom?ja,eto,ne pratim latino serije,al' na ovo sam se navukla... :D
 
Devilishgirl:
sexajte se malo vise, pa vas nece toliko boleti djoka sto se nekome dig'o.

4.gif


 
pa cemu onda forum uopste, druzite se sa komshijama, al ako vec postoji onda shto ga praviti dosadnijim. ne mogu da se setim kontraargumenta meni je bash simpa sto je tako inace su teme nekako dosadnjikave i bezlicne jer se svi plase da napisu nesto drskije (uporediti sa anonimnim porukama, ponavlajma da su mi duhovitije) ja reko, vi zakljuchavajte. i nije diplomatski ali dobro. ako neko voli da pise o sebi nek pise a ako neko voli da cita nek cita a ima i gorih tema nego shto je ta. onda bi pola foruma treblo pozatvarati jer nijeu skladu s pravilnikom kad se pojave pop i murkan nek prebiju ala shto pise o njimai gotovo a deca ionako gledaju svashta u shkoli ovako bar znaju da pop mozhe da ima devojku.
e nisam znala ni da si ti moderator chestitam.

ej dosadila sam i ja necu vishe bljak
 
peach:
goodday:
jagodica:
pa ne znam ni ja shto se onu temu zakljucali, i ok je i interesantna, a pedeset istih tema se otvara i nikom nishta.
zato sto je mnogo licna, pa sve su licne
jeste
meni je bila skroz 8) !
ne idi all! otvori novu temu...nastavak price! :wink: ova gazdarica sve zakljucava :x ,a ja mislila da je i ona 8) :!: uobrazila se,bre,posle onog topic-a "sta mislite o gazdi"...i to je bilo licno pa nije zakljucavala danima!
gazdarice,zar te ne zanima sta je s popom i pandurom?ja,eto,ne pratim latino serije,al' na ovo sam se navukla... :D
ionako ce svi pocrkati jednog dana...besh prichu kad joj znash kraj :(
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top