muska dominacija

Da vidis, oni koji vole dominaciju u seksu nisu uopste losi :P ...naprotiv. Ali, ako je to udruzeno sa ovim drugim karakteristikama koje pominjes (a ne mora da bude tako)...onda su nikakvi. Mada ne sumnjam da i oni nalaze zene kojima se to dopada ili bar to trpe, jer bu u suprotnom morali da se menjaju
 
lolla:
stju:
kakvi su to muskarci koji vole dominaciju u sex-u, grublje se ponasaju i ne vezuju se za osobu sa kojom su intimno vezani?
nezanimljivi:)

ocesh reci da su ti smorni :) ...
pa naravno da jesu ... primetio sam da vecina devojaka voli kad se njihov muzijak veze za njih ...

... mada... mozda neko voli samo snoshaj ... i to je ok ... al netreba buditi lazne nade...
 
:arrow: to su tipovi koje vidjamo u koznim jashama iz 93,koji izlaze po improvizovanim diskotekama na magistralama sirom rep Srpske,uopsteno chobani prve klase,sa pedigreom...naravno,ribe koje su sa njima su ili mazohisti ili su retardi ili su jednostavno sponzorushe kojima se glava nabije u jastuk,a bulja odigne malo od kreveta i ostavi na "erotski chin" nekom debelom smrdljivom vepru...
 
sasha:
:arrow: to su tipovi koje vidjamo u koznim jashama iz 93,koji izlaze po improvizovanim diskotekama na magistralama sirom rep Srpske,uopsteno chobani prve klase,sa pedigreom...naravno,ribe koje su sa njima su ili mazohisti ili su retardi ili su jednostavno sponzorushe kojima se glava nabije u jastuk,a bulja odigne malo od kreveta i ostavi na "erotski chin" nekom debelom smrdljivom vepru...
da dodjes ti malo u PC pa da izvodimo "srednji vijek" na tvom dOOpetu sa glavom u jastuku, drago dijete... tvoj post bi trebao biti izbrisan kao nacionalizam, jos gore regionalizam idi na topic "bez kozice" tamo ti je raja...
 
stju:
kakvi su to muskarci koji vole dominaciju u sex-u, grublje se ponasaju i ne vezuju se za osobu sa kojom su intimno vezani?
lose ti je postavljena tema, jedno s drugim veze nema, dominantan u sexu = grubo se ponasa??? & ne vezuju se s onim s kom su intimno vezani??? ma sto ti uopste odgovaram...
 
stju:
kakvi su to muskarci koji vole dominaciju u sex-u, grublje se ponasaju i ne vezuju se za osobu sa kojom su intimno vezani?
ovde fali jedan argument... dali pričaš o ljubavi ili o čistom sexu... jer za neku vezu tvoje navedbe baš nisu zanimljive i prihvatljive a za sex "neki to vole grubo" 8)
 
:arrow: ...e ufff prepoznala si se u mom postu ili sta...?Ima da pisem sta hocu,a tvoju glavu bi mozda trebalo nabiti u taj jastuk...ako ne mozes iz prve da svarish tekst koji si stavila pred sebe,onda probaj jos nekoliko puta,ne nerviraj me sa povrsnoscu i primitivizmom...milojko je dobro napisao-sta je sa istim slucajem kod riba?Prvo samokriticno pa tek onda kriticno molicu lepo... 8)
 
sasha:
:arrow: ...e ufff prepoznala si se u mom postu ili sta...?Ima da pisem sta hocu,a tvoju glavu bi mozda trebalo nabiti u taj jastuk...ako ne mozes iz prve da svarish tekst koji si stavila pred sebe,onda probaj jos nekoliko puta,ne nerviraj me sa povrsnoscu i primitivizmom...milojko je dobro napisao-sta je sa istim slucajem kod riba?Prvo samokriticno pa tek onda kriticno molicu lepo... 8)
opa sasice!! etikete, kvalifikacije a ...
ne necu da te nerviram negu cu ti se na..je..ma..
od ama BILO CEGA sto se moze reci na temu muske dominacije ti u nedostatku sposobnosti da govoris van svog lokalnog okvira (zlo)upotrebis nepoznatu ti kategoriju tek da bi nesto prdnuo

iz koje furke me oslovljavas sa -la, jel' ti to lakse da se istreses na zensko, ufolog je musko, da si ukapirao verovatno ti nesto u tvojoj pederskoj dusici ne bi dalo ni da zucnes...

za razliku od njih, ti sportisto '81. (blok ili brdo) koji mozes otici gde hoces egzaltiras po spavovima uz acu lukasa i cigany gymnastico u mama-opeglala trenerci i sad-sam-sa-parketa sharenim najkama air
ostali sorry ovo nije ni ljubav ni sex, ali ovaj $%@%&* je jednostavno bezobrazan
 

Back
Top