Fantazija

rosie

Početnik
Poruka
31
Da li i koliko cesto zamisljate bivse ili druge tipove kad ste u krevetu sa partnerom? Meni se desilo jedanput da me u sred odnosa njegovi pokreti podsetise na nekog,zatvorila sam oci.... i nakon svega zgrozila sam se nad sobom. E sad interesuje me da li je jos neko imao takvo iskustvo jer su me moje drugarice gledale bledo kad sam im ispricala to. Molim muski deo populacije da se ne trudi da ucestvuje u odgovorima jer znam sta bi mogli da napisu,a i valjda je ovo zenski kutak, zato nisam postavila temu na seks i ljubav.
 
rosie:
Da li i koliko cesto zamisljate bivse ili druge tipove kad ste u krevetu sa partnerom? Meni se desilo jedanput da me u sred odnosa njegovi pokreti podsetise na nekog,zatvorila sam oci.... i nakon svega zgrozila sam se nad sobom. E sad interesuje me da li je jos neko imao takvo iskustvo jer su me moje drugarice gledale bledo kad sam im ispricala to. Molim muski deo populacije da se ne trudi da ucestvuje u odgovorima jer znam sta bi mogli da napisu,a i valjda je ovo zenski kutak, zato nisam postavila temu na seks i ljubav.

To sto je zenski kutak nigde ne pise "zabranjeno muskarcima" posto je na muskom kutku vise zena nego muskaraca.
I treba da se zgrozis nad sobom. Mentalna prevara je samo uvod u realnu. Znak da nesto nije kako treba u toj vezi. Ili u tebi zjapi emotivna praznina. Da je bilo samo jednom ne bi ti ni palo napamet da pokrenes temu. Ljubav je tu rekla bye, bye. Bolje se vrati tom bivsem.
 
firespirit:
rosie:
Da li i koliko cesto zamisljate bivse ili druge tipove kad ste u krevetu sa partnerom? Meni se desilo jedanput da me u sred odnosa njegovi pokreti podsetise na nekog,zatvorila sam oci.... i nakon svega zgrozila sam se nad sobom. E sad interesuje me da li je jos neko imao takvo iskustvo jer su me moje drugarice gledale bledo kad sam im ispricala to. Molim muski deo populacije da se ne trudi da ucestvuje u odgovorima jer znam sta bi mogli da napisu,a i valjda je ovo zenski kutak, zato nisam postavila temu na seks i ljubav.

To sto je zenski kutak nigde ne pise "zabranjeno muskarcima" posto je na muskom kutku vise zena nego muskaraca.
I treba da se zgrozis nad sobom. Mentalna prevara je samo uvod u realnu. Znak da nesto nije kako treba u toj vezi. Ili u tebi zjapi emotivna praznina. Da je bilo samo jednom ne bi ti ni palo napamet da pokrenes temu. Ljubav je tu rekla bye, bye. Bolje se vrati tom bivsem.
Bas zbog toga mi nije potrebna muska strana...Jer niti sam rekla da sam bila u vezi, niti da je rec o bivsem decku, nego samo da je situacija bila takva..a ti ko zdrebe pred rudu, prevara pa prevara..
A i otkud znas kako zenske fantazije funkcionisu...itd itd
 
rosie:
firespirit:
rosie:
Da li i koliko cesto zamisljate bivse ili druge tipove kad ste u krevetu sa partnerom? Meni se desilo jedanput da me u sred odnosa njegovi pokreti podsetise na nekog,zatvorila sam oci.... i nakon svega zgrozila sam se nad sobom. E sad interesuje me da li je jos neko imao takvo iskustvo jer su me moje drugarice gledale bledo kad sam im ispricala to. Molim muski deo populacije da se ne trudi da ucestvuje u odgovorima jer znam sta bi mogli da napisu,a i valjda je ovo zenski kutak, zato nisam postavila temu na seks i ljubav.

To sto je zenski kutak nigde ne pise "zabranjeno muskarcima" posto je na muskom kutku vise zena nego muskaraca.
I treba da se zgrozis nad sobom. Mentalna prevara je samo uvod u realnu. Znak da nesto nije kako treba u toj vezi. Ili u tebi zjapi emotivna praznina. Da je bilo samo jednom ne bi ti ni palo napamet da pokrenes temu. Ljubav je tu rekla bye, bye. Bolje se vrati tom bivsem.
Bas zbog toga mi nije potrebna muska strana...Jer niti sam rekla da sam bila u vezi, niti da je rec o bivsem decku, nego samo da je situacija bila takva..a ti ko zdrebe pred rudu, prevara pa prevara..
A i otkud znas kako zenske fantazije funkcionisu...itd itd

Ako covek dobro procita sta si napisala a da nije slep i glup zakljucak se sam namece. Ali da ti prosvetlim, sama cinjenica da su ti se drugarice sablaznile govori u prilog tome da si to uradila sa deckom mislivsi o nekom od bivsih. Da je shema bila u pitanju nema logike da se sablazne. Ako vec zelis da ne ispadas to sto jesi onda drugacije i pazljivije sastavi svoju temu.
 
rosie,pusti muskarce,ne obracaj paznju. :wink:
iskreno,ne desava mi se...previse su razliciti da bih mogla pomislim da je ovaj ustvari onaj...i sve rade na drugaciji nacin. al',to sto se tebi desava je normalno i ok,znam za takve slucajeve.onda te to dovede do zakljucka da treba ponovo da budes s onim koga zamisljas...al' pogresan je to zakljucak.samo ga pusti da ti izadje iz glave skroz i neces ga uopste zamisljati ni u ovoj ni u bilo kojoj drugoj situaciji. :wink: a,muskarci nek' se ne zgrazavaju,oni tek zamisljaju pamelu dok su s nekom olinjalom babaserom! :wink:
 
peach:
rosie,pusti muskarce,ne obracaj paznju. :wink:
iskreno,ne desava mi se...previse su razliciti da bih mogla pomislim da je ovaj ustvari onaj...i sve rade na drugaciji nacin. al',to sto se tebi desava je normalno i ok,znam za takve slucajeve.onda te to dovede do zakljucka da treba ponovo da budes s onim koga zamisljas...al' pogresan je to zakljucak.samo ga pusti da ti izadje iz glave skroz i neces ga uopste zamisljati ni u ovoj ni u bilo kojoj drugoj situaciji. :wink: a,muskarci nek' se ne zgrazavaju,oni tek zamisljaju pamelu dok su s nekom olinjalom babaserom! :wink:

Cast izuzecima... :!: Pamela je samo dar plasticne hirurgije.Nista posebno.Sto se tice zamisljanja drugog,desava se,ali mozda ovaj sa kojim si nije dovoljno dobar da te zadovolji...samo otvori oci. :)
 
veruj mi, mnoge to rade.
nije kaznjivo mastati!
besides, ako ti to stvara problem, vidi sta ces, ali nije apriori lose NIKAKO!
aj da pomenem i Cosmopoliten, s obzirom da nema sanje- tamo bas to savetuju, i kazu nije zabranjeno a uzitak je veci!
 
Telo je najmanji problem, ono moze biti prisutno, ali srce i um mogu biti odsutni. Cini mi se da ti to vrlo dobro znas zato si se zgadila sebi, i zato ne zelis muske komentare. Miris druge zene se moze sprati, ali njen izraz lica dok se izvija, ti mu ne mozes izbrisati iz uma. Nema tu ljubavi. Kad umre ljubav, radja se fantazija.
 
e, moj dečko je lepši od onih sa Cosmopolitenovog kalendara!
zato ŠIROM OTVORENE OČI, juhu!


e, ali stvarno mislim da nema u tome ništa loše ako nisi u vezi!
Nema emocija, jel tako. Onda je sve u užitku. A onda je sve dozvoljeno (mislim da neverovatan ovaj put verovatno nije u pravu)
 
Ma hajde betty, ako je sve u uzitku a nije veza u pitanju zasto onda biti sa nekim uz kog zamisljas nekog drugog? Ako si vec sa tim nekim iz uzitka. Tu nesto nije u redu.
 
Betty:
veruj mi, mnoge to rade.
nije kaznjivo mastati!
besides, ako ti to stvara problem, vidi sta ces, ali nije apriori lose NIKAKO!
aj da pomenem i Cosmopoliten, s obzirom da nema sanje- tamo bas to savetuju, i kazu nije zabranjeno a uzitak je veci!

A jel se sa deckom dogovoris koga ce da glumi u tvojoj fantaziji pre nego sto legnete u krevet, ili improvizujes na licu mesta zavisno od raspolozenja ? E, danas ces biti Bred Pit, e vazi duso, ti ces biti Andzelina Dzoli. U sto nam je dobar seeeeeeex. Kakav uzitaaaaaak. Ili si skromnija pa decko glumi lokalnog postara? A ti kasirku koja radi prepodne i ima koban dekolte?
 
Znala sam da cu biti neshvacena od muske strane, to sto oni zamisljaju neke cice sa naslovnice dok onanisu, to nista a?ali to nije tema. Druga stvar nije ovde to u pitanju, lepo sam napisala da sam se prepustila ali me je nesto u jednom trenutku podsetilo na nekog. I to je strasno sta? Nenormalno, mozda, ali tipicno ljudski jer ne moze sex uvek biti savrsen sa svakim i ne mogu da verujem da je ovde toliko 'andjela' koji uvek vole jednu nikada nisu imali sex radi sexa. Lepo je neko napisao da nije bilo iz emocije, uostalom samo je stvar da li je neko imao to iskustvo ili ne. Svima koje vredjaju porucujem da idu na neku utakmicu bice im lakse(ili javnu kucu).
 
rosie:
Znala sam da cu biti neshvacena od muske strane, to sto oni zamisljaju neke cice sa naslovnice dok onanisu, to nista a?ali to nije tema. Druga stvar nije ovde to u pitanju, lepo sam napisala da sam se prepustila ali me je nesto u jednom trenutku podsetilo na nekog. I to je strasno sta? Nenormalno, mozda, ali tipicno ljudski jer ne moze sex uvek biti savrsen sa svakim i ne mogu da verujem da je ovde toliko 'andjela' koji uvek vole jednu nikada nisu imali sex radi sexa. Lepo je neko napisao da nije bilo iz emocije, uostalom samo je stvar da li je neko imao to iskustvo ili ne. Svima koje vredjaju porucujem da idu na neku utakmicu bice im lakse(ili javnu kucu).

Za pocetak nauci se pravopisu, a za kraj mozda da se obratis nekom strucnom licu za pomoc, posto to sto ti pises nema veze sa vezom. Jos manje sa logikom. A najmanje sa sexom radi sexa.
 
Ala se vi nalupaste ovde... Nije mi jasno ko vas je nagovorio da je pljujete? Ajd sad lepo se izjasnite, sta ima ruznog u tome sto je rosie pisala? Zar vi ne umete normalno da komentarisete, bez vredjanja? Da li je ona bilo kga vredjala? Aman, ljudi i ako se ne slazete sa njom, nije razlog da je vredjate. Uopste mi niste jasni...
 

Back
Top