PROBLEM SA GPRS-om kod K500i

  • Začetnik teme Bojan_Belgrade011
  • Datum pokretanja
B

Bojan_Belgrade011

Gost
Ljudi pomagajte,
imam Sony Ericsson K500i, i kad sam ga kupio GPRS je radio normalno, i pre neki dan moj drug mi je nesto namestao MMS i nesto verovatno cackao oko GPRS i sad kad hocu da odem na neki sajt ili sta vec pise mi CONECTING i tkao pola sata i nista i ne pojavljuje mi se ona ikonica gore levo koja se ranije pojavljivala. Sve sam ponovo podesio (parametre itd) i opet isto nema sanse, i pokusao sam da restartujem funkcije moba na fabricke i opet podesim sve i nece. Ne znam sta da radim! Da li je problem da mobilnog ili do kartice? Ako neko zna neka pomaza ili cu poludeti a onda ce jadni mobilni da .... leti
 
:D probaj da ti resetuju GPRS i MMS direktno.iskljuce i ukljuce samo sto trebas da pozoves 0639863 ili ovaj drugi nemam pojma koji je 064...... da njima objasnis i zamolis da ti urade gore navedenu svar.JAKO PROSTO.JA SAM IMAO SLICAN PROBLEM.?
 
Ako ti se problem pojavio posle podesavanja mms-a moguce je da ti je drug ostavio kod internet podesavanja ukljuceno povezivanje preko mms-a. Znaci connestivity-internet settings-internet profiles i izaberes gprs ili 063 mobtel ili kako si vec nazvao vezu za gprs. Nadam se da je to. Ponekad je problem u vrlo jednostavnim stvarima.
 

Back
Top