Imam problem...

Mala vesela

Zainteresovan član
Poruka
287
Sa jednim deckom/covekom...
Odavde je i non stop mi salje pvt poruke tipa "javi mi se, lizi mi ga, cekam te"... Molim vas pomozite mi, kako ovo da resim...
Mogu li da zabranim toj osobi da mi salje poruke? bilo kako
 
Hmh, pa ne znam da li mozes da mu zabranis da ti pise, ali mozes da ne citas njegove poruke i da ih obrises cim vidis od koga je...
pokusaj da olaksas sebi, da se sto manje traumiras, posto ocigledno tako na tebe deluje...

:?

Pozdrav i srecno!
 
Cekaj... Pa zar on nije izbacen sa foruma? Ako je to osoba na koju ja mislim da jeste...

Najjednostavnije je da se javis adminima (Bozi napr.) kazes im nick i oni ce ga verovatno banovati sa foruma.
 
Mala vesela:
Hvala vam, nesto cu vec preduzeti...
vec mu mnogo puta govorim da mi ne salje to, ali on...
a otkud ti znas ko je to?

Ako je to onaj na koga ja mislim... Secam se da si se ranije dopisivala s njim... Tip voli maloletnice i pokusava da ih "zavede". Aktivan je na nekoliko foruma. Gnjavio je moderatorku na jednom podforumu sto mu je bila fatalna greska. Da citiram Austina Powersa: "Judo Jump!!!" i sredila ga je skroz...

Nije se valjda vratio?
 
Ako je to onaj na koga ja mislim... Secam se da si se ranije dopisivala s njim... Tip voli maloletnice i pokusava da ih "zavede". Aktivan je na nekoliko foruma. Gnjavio je moderatorku na jednom podforumu sto mu je bila fatalna greska. Da citiram Austina Powersa: "Judo Jump!!!" i sredila ga je skroz...

Nije se valjda vratio?[/quote]

Daj, nije to valjda onaj...onaj...onaj... ma imao je nick... na M nesto, zar ne?
ma sa njim sam se samo za*ebavala, a ono...
eto шит!
 
Mala vesela:
Daj, nije to valjda onaj...onaj...onaj... ma imao je nick... na M nesto, zar ne?
ma sa njim sam se samo za*ebavala, a ono...
eto шит!

Pa zar od toliko likova sa foruma koji ovde služe uglavnom za zayebanciju... ti baš potrefila onog pravog!? :wink:
Pogledaj šta nas je: Iluzionista, Jeasus, 0077, Rasta i mnogi drugi, kao i moja malenkost...
možeš slobodno i uši da nam zavrćeš! :D

Cmokić u nosić, barabo! :D
 
S_K_V_O:
Uh, ala ti je problem! :)
Salje i meni jedan, pa me zabole...
Stvarno ljudi sebi dopustaju da se zbog svacega iznerviraju...
ajd sad nemoj tako...dete ima tek petnaest godina...
pitanje je zasto u tim godinam uopste dolazi na forum...gde veliki zli vukovi samo cekaju male crvenkapice :wink:
 
iluzionista:
Cekaj... Pa zar on nije izbacen sa foruma? Ako je to osoba na koju ja mislim da jeste...

Najjednostavnije je da se javis adminima (Bozi napr.) kazes im nick i oni ce ga verovatno banovati sa foruma.
Ja mislila dA imas problem jer ti neko salje takve poruke na mob...pa mi je bilo cudno sto bas nas pitas... :lol: . Nisam uopste videla dfa pise PVT poruke....
Pa da samo se obrati adminima
 

Back
Top