Kucnuo je cas da napravimo Rusko Srpsku Imperiju !

Podrzavate li stvaranje beskrajne i mocne Rusko Srpske Imperije ?

  • Podrzavam , super je ideja !

  • Ne podrzavam .


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Lepi Bora

Buduća legenda
Poruka
38.423
Dugo sam razmisljao da li je upravo ovih prohladnih dana sazrelo vreme da napokon napravimo Rusko Srpsku Imperiju Dobra i tako ispunimo zavet nasih predaka i ostvarimo vekovne teznje najboljih sinova i kceri Srpskog naroda ... :think:

Analizirao sam pomno i situaciju u svetu , narocito u propaloj i bankrotiranoj EU , - a naravno sa posebnom ljubavlju i paznjom sam pratio politicku situaciju u nasoj voljenoj Rusiji i uveren sam da je nastupio pravi cas . :) .. :D

Dal li me podrzavate ili ne to mi nije uopste bitno - jer je proces stvaranja Rusko Srpske Imperije neuzaustavljiv , ali ipak cu postaviti i anketu ... pa vi vidite ... :cool:...
 
Dugo sam razmisljao da li je upravo ovih prohladnih dana sazrelo vreme da napokon napravimo Rusko Srpsku Imperiju Dobra i tako ispunimo zavet nasih predaka i ostvarimo vekovne teznje najboljih sinova i kceri Srpskog naroda ... :think:

Analizirao sam pomno i situaciju u svetu , narocito u propaloj i bankrotiranoj EU , - a naravno sa posebnom ljubavlju i paznjom sam pratio politicku situaciju u nasoj voljenoj Rusiji i uveren sam da je nastupio pravi cas . :) .. :D

Dal li me podrzavate ili ne to mi nije uopste bitno - jer je proces stvaranja Rusko Srpske Imperije neuzaustavljiv , ali ipak cu postaviti i anketu ... pa vi vidite ... :cool:...

Daj Boze ceri da te aga uzme,
al' cigani se oko kuce motaju!:per::per:
 
Dugo sam razmisljao da li je upravo ovih prohladnih dana sazrelo vreme da napokon napravimo Rusko Srpsku Imperiju Dobra i tako ispunimo zavet nasih predaka i ostvarimo vekovne teznje najboljih sinova i kceri Srpskog naroda ... :think:

Analizirao sam pomno i situaciju u svetu , narocito u propaloj i bankrotiranoj EU , - a naravno sa posebnom ljubavlju i paznjom sam pratio politicku situaciju u nasoj voljenoj Rusiji i uveren sam da je nastupio pravi cas . :) .. :D

Dal li me podrzavate ili ne to mi nije uopste bitno - jer je proces stvaranja Rusko Srpske Imperije neuzaustavljiv , ali ipak cu postaviti i anketu ... pa vi vidite ... :cool:...

Nas i rusa 200 miliona.
 
]Znaci, svo ovo vreme dok te nije bilo si proveo u razmisljanju? Lepo. I posle duuuuugog razmisljanja si doneo odluku da otvoris jos jednu istu temu, pored one kultne sa preko 150 stranica.
[/B]
U svakom slucaju, radujem se novim bravuroznim i smehotresnim idejama. Pocinjite!

1. Jeste .

2. Drago mi je da se radujes sto sam otvorio ovu za nas Srbe zivotno vaznu temu , a sto se tice ideja koje ce potkrepiti superiornost ovog mog geopolitickog projekata , argumenata sa kojima cu bez ikakve sumnje steci i nove pristalice ( i razuveriti cak i neverne Tome da treba da ga prihvate ) bice kolko volis . :ok: .. buducnost ne moze da ceka ... :cool: ..
 
Dugo sam razmisljao da li je upravo ovih prohladnih dana sazrelo vreme da napokon napravimo Rusko Srpsku Imperiju Dobra i tako ispunimo zavet nasih predaka i ostvarimo vekovne teznje najboljih sinova i kceri Srpskog naroda ... :think:

Analizirao sam pomno i situaciju u svetu , narocito u propaloj i bankrotiranoj EU , - a naravno sa posebnom ljubavlju i paznjom sam pratio politicku situaciju u nasoj voljenoj Rusiji i uveren sam da je nastupio pravi cas . :) .. :D

Dal li me podrzavate ili ne to mi nije uopste bitno - jer je proces stvaranja Rusko Srpske Imperije neuzaustavljiv , ali ipak cu postaviti i anketu ... pa vi vidite ... :cool:...

Koja si ti budaletina
 
Boro daj odmah argumente na astal!

Dosta je vala bilo zivotarenja u nekavim drzavama od maksimim 1000 km , akamoli sad u ovakvoj Srbijici ... Hocemo da zivio u Imperiji od minimum 12 000 kilometara do jedne do druge granice ,u drzavi sa 10 vremenskih zona u kojoj sunce nikad ne zalazi , hocemo da zivimo u drzavi koja nam je bliska ( identicna ) po korenu i veri , u drzavi koja poseduje 50 % svetskog prirodnog bogatstva .. u drzavi koja ima 600 milijardi zlatno deviznih rezervi .. drzavi koja ima 10 000 atomskih bombi .. i tako to ... i mi dusu imamo - dosta je bilo ovog maltretiranja ... :rtfm:

Da skratim - oduvek sam zeleo da zivim u Imperiji .. a ne u nekakvim stracarama .. juznoslovenskim ... balkanskim ... beznacajnim ... :D
 
Poslednja izmena:
Dosta je vala bilo zivotarenja u nekavim drzavama od maksimim 1000 km , akamoli sad u ovakvoj Srbijici ... Hocemo da zivio u Imperiji od minimum 12 000 kilometara do jedne do druge granice ,u drzavi sa 10 vremenskih zona u kojoj sunce nikad ne zalazi , hocemo da zivimo u drzavi koja nam je bliska ( identicna ) po korenu i veri , u drzavi koja poseduje 50 % svetskog prirodnog bogatstva .. u drzavi koja ima 600 milijardi zlatno eviznih rezervi .. drzavi koja ima 10 000 atomskih bombi .. i tako to ... i mi dusu imamo - dosta je bilo ovog maltretirara ... :rtfm:

Da skratim - oduvek sam zeleo da zivim u Imperiji .. a ne u nekakvim stracarama .. juznoslovenskim ... balkanskim ... beznacajnim ... :D

Sve je to lepo ali nije izvodljivo.

Mislio sam na argumente glede propasti evropske unije i ruske ekspanzije na zapad.
 
Sve je to lepo ali nije izvodljivo.
Mislio sam na argumente glede propasti evropske unije i ruske ekspanzije na zapad.

За 3-4 године се очекује излазак Бугарске из ЕУ и окретање ка Русији. Договор је пао са Немцима - они ће нас, ц.Горце и Бугаре препустити Русији.
Амери неће дати Румунију због базе. Жили били па доживели !!!
 
Sve je to lepo ali nije izvodljivo.

Mislio sam na argumente glede propasti evropske unije i ruske ekspanzije na zapad.

Ima Bora na sve odgovor ....

EU je odzvonilo , to cak i Bota vidi , ali sad mu kasno da se kaje ... :cool:

Odavno sam poznat kao zagovornik ideje da Ruska i Srpska nacija treba da se sire ne samo na sever , istok , i jug , vec i na zapad ... cak prioritetno na zapad , jer tamo nema bas priprodnih resursa ali ima ljudskih - dosta marljive i trpeljive radne snage preko potrebne za razvoj Rusko Srpske Imperije .. narocito u oblasti poljoprivrede ... uz nesto nemackih inzenjera .. :cool: ... strucna i marljiva radna snaga je osnov svake Imperije - a na Zapadu je ima dosta .. a i masa ih je nezaposlena ( prosecno preko 20 % ) - dok Rusija odskudeva u radnoj snazi i mora da je uvozi ...
 
Poslednja izmena:
Dugo sam razmisljao da li je upravo ovih prohladnih dana sazrelo vreme da napokon napravimo Rusko Srpsku Imperiju Dobra i tako ispunimo zavet nasih predaka i ostvarimo vekovne teznje najboljih sinova i kceri Srpskog naroda ... :think:

Analizirao sam pomno i situaciju u svetu , narocito u propaloj i bankrotiranoj EU , - a naravno sa posebnom ljubavlju i paznjom sam pratio politicku situaciju u nasoj voljenoj Rusiji i uveren sam da je nastupio pravi cas . :) .. :D

Dal li me podrzavate ili ne to mi nije uopste bitno - jer je proces stvaranja Rusko Srpske Imperije neuzaustavljiv , ali ipak cu postaviti i anketu ... pa vi vidite ... :cool:...

Ako ne učestvuje Nemačka onda neću...
 
Ima Bora na sve odgovor ....

EU je odzvonilo , to cak i Bota vidi , ali sad mu kasno da se kaje ... :cool:

Odavno sam zagovornik ideje da Ruska i Srpska nacija treba da se sire ne samo na sever , istok , i jug , vec i na zapad ... cak prioritetno na zapad , jer tamo nema bas priprodnih resursa ali ima ljudskih - dosta marljive i trpeljive radne snage preko porebne za razvoj Rusko Srpske Imperije .. narocito u oblasti pololjoprivrede ... uz nesto nemackih inzenjera .. :cool:

Ne sećam se da Srbi trče da gastarbajtuju po Rusiji...
Ono samo neki politički delikventi i sl.
A i to ako mogu da plate mafiji...

Pa tamo deca imaju gangove... a ovde od popa ne mogu da se odbrane...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top