Da li je izbor za Evrop(j)esmu politicka namestaljka?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

nora kovacevic

Početnik
Poruka
1
Ovo sto nam se dogodilo je potpuno neverovatno!!!prvo da crnogorci imaju sopstveni izbor za evro pesmu,pa tek onda da se takmicimo svi zajedno...ko je tako nesto uopste dozvolio????Zasto onda npr.Vojvodjani nisu imalo svoj izbor,pa da se svi onda parcijalno glupiramo!!!!! I odakle ideja da se finalni izbor odrzava u crnoj gori????U sali za 400 ljudi,gde by the way i nije bilo ljudi????!!!!Lepo je voditeljka "pogresila" kad je rekla da su glasali korisnici 069 i 067 mreze....samo me zanima koliko Srba koristi mobilne sa tim pozivom????Da mi dozvolimo sebi ovako nesto, da Srbe u Evropi predstavljaju crnogorci !!!! Pa to je strasno,pri tom pesmu ne bih ni da komentarisem a izvodjace jos manje.Zelim im brzo otcepljenje,pa neka se sami brukaju u Evropi,nama je brukanja dosta!!!
 
NARAVNO DA JESTE !!!!Svako ko nije gluv i glup,za razliku od crnogoraca mogai je da cuje da je pobednicka pesma "Jutro" a ne oni maloletni delikventi koje ne znaju ni unisono da pevaju...ovo je bruka i sramota za Srbiju!!!!Izbor treba definitivno ponistiti!!!!pa da vidim kako ce u Beogradu da glasaju!!!Crnogorci bre nemaju vodu za osnovne potrebe,i oni ce da nas predstavljaju u Evropi!!!!SKANDAL!!!!
 
winnetou:
daj ljudi ne serite, kakve veze ima ako nas crnogorci predstavljaju na evroviziji!! mislim - ako imaju dobru pesmu, sto nas ne bi predstavljali!! ja nisam cula nijednu pesmu koja je za izbor za evroviziju, ali svejedno..
mislim - :roll: :roll: :roll:

nema veze da nas predstavljaju crnogorci, da su kojim zasluzeno pobedili! ali posto nisu... a i pesma im je KATASTROFA.... pa ako ce oni da nas predstavljaju jadni mi......
 
hemicarke:
winnetou:
daj ljudi ne serite, kakve veze ima ako nas crnogorci predstavljaju na evroviziji!! mislim - ako imaju dobru pesmu, sto nas ne bi predstavljali!! ja nisam cula nijednu pesmu koja je za izbor za evroviziju, ali svejedno..
mislim - :roll: :roll: :roll:

nema veze da nas predstavljaju crnogorci, da su kojim zasluzeno pobedili! ali posto nisu... a i pesma im je KATASTROFA.... pa ako ce oni da nas predstavljaju jadni mi......

pa dobro, u proslim postovima i nije bas tako pisalo.. pisalo je kao - ajoj, crnogorci da predstavljaju srbe na evroviziji. SKANDAL!!
to sto su im pesme katastrofa nema nikakve veze sa tim sto su crnogorci..

ah, da, i politika svuda.. brr, ne volim politiku, ali sta cu..
 
winnetou:
hemicarke:
winnetou:
daj ljudi ne serite, kakve veze ima ako nas crnogorci predstavljaju na evroviziji!! mislim - ako imaju dobru pesmu, sto nas ne bi predstavljali!! ja nisam cula nijednu pesmu koja je za izbor za evroviziju, ali svejedno..
mislim - :roll: :roll: :roll:

nema veze da nas predstavljaju crnogorci, da su kojim zasluzeno pobedili! ali posto nisu... a i pesma im je KATASTROFA.... pa ako ce oni da nas predstavljaju jadni mi......

pa dobro, u proslim postovima i nije bas tako pisalo.. pisalo je kao - ajoj, crnogorci da predstavljaju srbe na evroviziji. SKANDAL!!
to sto su im pesme katastrofa nema nikakve veze sa tim sto su crnogorci..

ah, da, i politika svuda.. brr, ne volim politiku, ali sta cu..


pa.... ja znam samo jednog crnogorca koji ima super pesme... to je vlado! :) ali on se ne bi pojavio na ovakvom festivalu... tako da su ostali crnogorci ocajni!!!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top