neznam sta da kupim pomozite

googi

Početnik
Poruka
19
ljudi neznam sta da kupim za nekih 7500 hiljada evrica po mojoj proceni i ponudi za te pare moze se uzeti nova dacia logan koja je tek stigla na nase trziste pa mi o njoj nista neznamo nije jos niko uradio auto test koji bi barem pomogao da imam neko misljenje o njoj meni se svidela samo zato sto ima veliki gepek sto meni treba
ali za te pare se moze uzeti neki golf 3 ili 4 star nekih7 godina ili neki japanac star 4 godineili pet godina sta je bolje uzeti novu daciju ili uzeti polovan golf star 7 godina
s postovanjem googi
 
To je malo para za golfa4 u dobrom stanju (koji se i ovako nesto nije pokazao), a opet mnogo za golfa3. Mozda u obzir da ubzcis i astru G (2), ali u dobrom stanju i nikako bela, crvena i pogotovo ne karavan (da bi iskljucio mogucnost da je bila sluzbeno vozilo).Ali ipak neki japanski auto u sto boljem stanju mi ipak zvuci najpametnije....
 
googi:
ljudi neznam sta da kupim za nekih 7500 hiljada evrica po mojoj proceni i ponudi za te pare moze se uzeti nova dacia logan koja je tek stigla na nase trziste pa mi o njoj nista neznamo nije jos niko uradio auto test koji bi barem pomogao da imam neko misljenje o njoj meni se svidela samo zato sto ima veliki gepek sto meni treba
ali za te pare se moze uzeti neki golf 3 ili 4 star nekih7 godina ili neki japanac star 4 godineili pet godina sta je bolje uzeti novu daciju ili uzeti polovan golf star 7 godina
s postovanjem googi

Pogledaj rubriku "pitali ste" na www.automarket.co.yu
Nacices sve odgovore za Megane, Logana i Japance.
Srecno!
 
RaiKkonen 911:
10 000 EVRA sa 1,4 95 sa konja i potrosnjom od 6,8 litara benzina na 100km.
Moj megan je 98 godiste a platio sam ga 4250eura sa carinom i porezom.Ne znam stvarno sta tu ima vrijedno 10000 eura.Taj automobil kosta u italiji oko 2500 eura a u Njemackoj oko 200-400 eura vise.To su cijene koje ja placam za ta vozila.Dakle,dodjite kod mene...
 
googi:
ljudi neznam sta da kupim za nekih 7500 hiljada evrica po mojoj proceni i ponudi za te pare moze se uzeti nova dacia logan koja je tek stigla na nase trziste pa mi o njoj nista neznamo nije jos niko uradio auto test koji bi barem pomogao da imam neko misljenje o njoj meni se svidela samo zato sto ima veliki gepek sto meni treba
ali za te pare se moze uzeti neki golf 3 ili 4 star nekih7 godina ili neki japanac star 4 godineili pet godina sta je bolje uzeti novu daciju ili uzeti polovan golf star 7 godina
s postovanjem googi
za te pare samo novo... ako ti ne smeta veličina, obrati pažnju na Fiat Pandu 1.1 za 8250e (uračunata carina i PDV)...pozdrav...
 
chika_doktor:
RaiKkonen 911:
10 000 EVRA sa 1,4 95 sa konja i potrosnjom od 6,8 litara benzina na 100km.
Moj megan je 98 godiste a platio sam ga 4250eura sa carinom i porezom.Ne znam stvarno sta tu ima vrijedno 10000 eura.Taj automobil kosta u italiji oko 2500 eura a u Njemackoj oko 200-400 eura vise.To su cijene koje ja placam za ta vozila.Dakle,dodjite kod mene...
Sta ima vredno 10000?
7 GODINA i jednu punu generaciju noviji automobil, eto sta ima novo!!! :roll:
 
Za japance jesu skupi delovi ali ako ti se pokvari deo ti ga zamenis i svih 250 miliona japanaca ti garantuje da nece vise nista da ode.
Sto se dacije tice to je isto ko Yugo znaci krsh, delove kupujesh na trafici.
BOLJE POLPVAN KVALITET NEGO NOVO SR^NJE.
odnosno
Nismo dovoljno bogati da kupujemo jeftino.
 
ljudi otpada dacia logan u svakom obliku
nasao sam toyotu corolu 2000 godiste za te pare fenomenalna je! servisnu knjizicu ima presla 50000 km kao da sam u avionu posle yuga ovo je spejs satl
ko hoce da procita nesto o svim autima neka ode na www automarket.co.yu rubrika pitali ste tamo ima sve o svim autima najbolji je sajt veliki pozdrav googi
 
googi:
ljudi otpada dacia logan u svakom obliku
nasao sam toyotu corolu 2000 godiste za te pare fenomenalna je! servisnu knjizicu ima presla 50000 km kao da sam u avionu posle yuga ovo je spejs satl
ko hoce da procita nesto o svim autima neka ode na www automarket.co.yu rubrika pitali ste tamo ima sve o svim autima najbolji je sajt veliki pozdrav googi
bravo! bas sam isao na kraj stranice da odgovorim. to sam hteo da ti predlozim. jer, vozio sam se u corolla sedan, 2001. 1,4 97ks presla 100.000! znaci nista se ne cuje. auto je toliko tih, da bukvalno mozes i da ne primetis da radi. i sa tim motorom ide ko zmaj!
 

Back
Top