PMS

PMS je jako zaje*an deo u zivotu svake zene, znam po sebi. Tad sam jezivo nervozna, i svadjala bih se sa svima.
MUSKARCI POKUSAJTE DA NAS SHVATITE! 8) 8) 8) :wink: :wink: :wink: :wink:
 
cudo kako pms utice na ovu curicu, mernu jedinicu za glupost. nikako da nauci da se izmakne kad pljune, c,c,c, gravitacija je cudo.

zeznut taj pms :roll:
 
ne vredi ti, džabe se šlihtaš, sanja ima muža 8)

a kakav li je nepoznati mamurluk :?: Ovaj što ga poznaješ dobro, to je neki navaspitani :?
 
Sto se PMSa tice, kod mene najbolje funkcionse da radim nesto sto mi odvlaci paznju...npr. da idem setati u sumu, ili da bacam kamencice u vodu. To je srecom moj dragi shvatio, ja sam isto bila bijesna, depresivna, placljiva, ljuta, ma...grozna...a ako bi spomenuo PMS...ma, bila sam u stanju ne pricati sa njim...
Pa, pokusaj ti sa njom mozda nesto tako da uradis, da vidis sta inace voli da radi, sta je opusta i da joj to "organizujes".
Sretno
 
Betty:
ne vredi ti, džabe se šlihtaš, sanja ima muža 8)


To moze da kaze sanja, ako primeti da se slihtam, ne ti. Do sad mi se nije zalila, tako da, mozes da odmoris. Ili je mozda problem sto se "slihtam" njoj, a ne tebi, koja cak nemas muza?! Pa draga, manje zderi alko-cokoladica, mozda zasluzis.
 
:lol: prekjuče moj gendir dobio
Reakciju pri pokušaju da mi izda rešenje
za posao za koji se nisam školovala....

Ponekad PMS radi za mene.
Živeo PMS! :wink:
 
Zezaj je, u fazonu "nja,nja dobila si pa si nervozna,nja nja boli te stomak" meni to pomaže... Da mi neko stalno to pominje i to me ubedi da sam takva samo zato što sam dobila a ne zato što mi se ceo svet ruši,niko me ne voli,pašću godinu,ružna sam...
 
Znas kako. Glavni lek je SEX, SEX, SEX! :D
A mogu i neke druge stvari da pomognu.
Da smanji npr. unos kofeina i da ostavi cigarete, ovo sve pojacava nervozu.
I da pocne da se bavi nekim sportom rekreativno.
Al' ono pod br.1 je najvaznije! :)
 
Uf,PMS...
Moj decko ima fantasticnu definiciju za moje ponasanje tih dana: " Moja mivica do podne mrzi sebe, a od podne sve oko sebe."
 
Ovom decku sto je postavio temu samo da dam ideju. Mozda da kupi devojci onu boksersku vrecu, pa da lupa do mile volje kad dodje PMS. Ja rekla muzu da i meni nabavi jednu. Jer sam toliko nervozna i lako pobesnim za vreme tih dana, da je bolje da bes iskalim na nekoj vreci, nego na svojim ukucanima. :wink: :roll:
 

Back
Top