Jeste li mastale o ... ?

MalaBgd:
... tome da uvece vi i drugarica pokupite 2 nepoznata tipa, zavrsite kod jednog od njih i ... imate svi zajedno divlji i razuzdan sex u svim mogucim varijantama i ujutru se razidjete svako na svoju stranu? :roll: :oops: :twisted:
e sunce ako nastavis da otvaras ovakve teme, nemoj da kukas kako dobijas lascive pp :wink:
samo ti mastaj,ali oma pocnu i drugi da mastaju
 
Sad se setih...jedan moj ortak je skoro gleda ne ttextu neko sms muvanje ili tako nesto.I i javlja mi kako neka klinka trazi devojku za sex sa njom i valjda sa calom,kevom itd :lol:
I ludak pozove (posto izlazi broj svih ostavljenih poruka) i nesto je pricao sa njom,ali,kaze,da je bilo kratko,jer ona trazi devojku.Uglavnom on je iz nje izvukao sledecu informaciju (vec se smejem)..tj.fantaziju koju ona ima,kaze:"ja nocu setam mracnim parkovima i volela bi da me neki manijak siluje"! :lol:
Kakvi freakovi! Ja sam mislio da me ortak zayebava,mozda ga neka budala lozila preko poruka ili slicno,medjutim on kaze da je zvao i licno pricoa sa njom.Shokovi!
Tako da je ova fantazija koja je navedena u temi prilicno nevina.
Skoro sam gledao neki film u kome dve drugarice setaju po gradu i u metrou se poyebu sa nekim kolsarom koji je tu zaspao,onako iz fazona.Sto bi rako moj braaaat Karaja "Ma drkanje"!
 
urospo:
Pa nekima se poneki snovi i ostvaruju.......

U tom slucaju MOj san je da
jedne veceri posle dosadnog igranja CS gde bih ih sve zaklao nozem na stazI Dust2 , izadjem u grad sa ortacima i da na raskrsnici sretnem coveka sa crnim naocarima,crnim sesirom,crnim mantilom,crnim rukavicama,crnim somotnim pantalonama,crnim cipelama,sa crnim carapama i narandzastom prugastom linijom,sa crnom akt tasnom kako ulazi u Dzipa bele boje i odlazi u nepoznatom pravcu. Ja naravno kao i uvek neobracam paznju na Ljude u Crnom vec nastavljam sa drugovima dalje nebih li nasao neko normalno mesto sa normalnom muzikom,normalnim stolovima, normalnim stolicama, normalnim ljudima i normalnim picem, ,nakon par minuta nalazim mesto gde cu da sednem i da popijem teqiulu kako bih sakupio snage da nastavim potragu za malopre opisanim mestom i tako sedeci i degustirajuci teqiulu drugovi me napustaju recima: "srecno ti bilo,mi odosmo sutra je ispit mora da se ustaje rano!"
Usput nailazim na dve crnkinje,ali ne bas klasicne vise su onako kremaste boje, koje me pitaju gde mogu da nadju normalno mesto sa normalnom muzikom,normalnim stolovima, normalnim stolicama, normalnim ljudima i normalnim picem a ja im odgovaram da sam se i ja dao u potragu pa bi smo mogli dalje da nastavimo zajedno.
I tako nakon par sati bezuspesnog trazenja nasli smo mesto gde bi smo mogli da se lepo opustimo. Niggerke mi kazu da su u nasoj zemlji zalutale igrom slucaja misleci da je lakse i brze otici iz Rumunije za Italiju automobilom marke "seat ibizza" nego zaobilaiti preko Bugarske,Makedonije,Albanije... al im ja tu ukazujem na jednu ociglednu gresku a to je da su se u startu zeznule i da su trebale da skrenu levo kod Albukerkija kritiku su prihvatile ali su naravno odusevljene sto su pogresile jer se provode kao nikada u zivotu. Pozivaju me u znak sahvalnosti da odem kod njih na Yamaicu u posetu njihovom rodnom gradu.
Kao sto su one prihvatile kritiku tako i ja prihvatam poziv ujutru nas troje sedamo u "Ibizzu" stizemo do Pariza sedamo u Airplane 2 i odlazimo na Yamaicu.

A kad mi tamo a ono mnogo dobro pa eto ja resim da ostanem da zivotarim tamo na nekoj plazi u kolibici od pruca sa dva crna dupeta u tangama, sa flashom Ruma i neophodnim derivatima "made in Yamaica"(postajem neka mesavina Robinson Krusoa i James Bonda, uzeo sam ono najbolje od njih dvojice)
Saljem pismo ortacima i kompaniji i razloge zasto sam odlucio da se bavim poljoprivredom.
I tako sve ono lepo bese svaki dan je bio prica za sebe,isti kao prethodni, a prethodni isti kao sadasnji setao bih plazom,bavio se poljoprivredom,iznosio prozvode na piacu,pio Rum i sve to sa dve T - NIggerske guze kraj sebe i slamenim sesirom na glavi,
u tom momentu se pojavljuje ono "ali" koje u nijednoj lepoj prici nefali. Pojavljuje se covek sa crnim naocarima,crnim sesirom,crnim mantilom,crnim rukavicama,crnim somotnim pantalonama,crnim cipelama,sa crnim carapama i narandzastom prugastom linijom,sa crnom akt tasnom kako izlazi iz belog dzipa prilazeci krupnim,nezgrapnim koracima do mene gurajuci ruku u unutrasnji dzep vadeci i pruzajuci mi kovertu crvene boje.
A u koverti stoji pismo u kome se kaze da ako napravim deset takvih istih pisama i posaljem ih na deset osoba sa istom takvom sadrzinom da ce me pratiti sreca u zivotu ,a ako ne onda ce me pratiti nesreca , u tom trenutku sobzirom da nisam sujeveran
pismo odlazem na stranu i zaboravljam na njega jer sam u drugoj ruci drzao flasu ruma. Nesluteci da sam nesvesno izabrao da me nesreca prati u zivotu.I te zime na Yamaici temperatura drasticno pada i moje useve unistava, prinudjen sam da se povucem u ilegalu jer me sada banke jure zbog dugova i neplacenih obaveza kamate su samo dospevale a poljoprivredne proizvode nisam prodavao.
Stizem tako ponovo u my Serbia nazalost sam i vracam se svojim studentskim obavezama i regularnim zivotom btw.nalazim kovertu crvene boje i odlucujem da napisem deset pisama cisto onako da ubijem vreme dok cekam rezutate jucerasnjeg ispita.Saljem pisma i ocekujem odgovor naravno 2 pisma sam poslao mojim Nigger Friendicama u zemlji iz koje sam pobegao.
Sutradan gle chuda dobio sam 6-cu iz ispita koji polazem drugi put i pomislim samo u sebi : "To Lave!!!!!"
 
SINDI:
MalaBgd:
... tome da uvece vi i drugarica pokupite 2 nepoznata tipa, zavrsite kod jednog od njih i ... imate svi zajedno divlji i razuzdan sex u svim mogucim varijantama i ujutru se razidjete svako na svoju stranu? :roll: :oops: :twisted:
e sunce ako nastavis da otvaras ovakve teme, nemoj da kukas kako dobijas lascive pp :wink:
samo ti mastaj,ali oma pocnu i drugi da mastaju

Nije drama,dobila sam samo jednu poruku i to normalnu...
A samo sam prenela razgovor dve klinke koji sam cula jednom prilikom :wink:
 
MalaBgd:
SINDI:
MalaBgd:
... tome da uvece vi i drugarica pokupite 2 nepoznata tipa, zavrsite kod jednog od njih i ... imate svi zajedno divlji i razuzdan sex u svim mogucim varijantama i ujutru se razidjete svako na svoju stranu? :roll: :oops: :twisted:
e sunce ako nastavis da otvaras ovakve teme, nemoj da kukas kako dobijas lascive pp :wink:
samo ti mastaj,ali oma pocnu i drugi da mastaju

Nije drama,dobila sam samo jednu poruku i to normalnu...
A samo sam prenela razgovor dve klinke koji sam cula jednom prilikom :wink:

da, da, zbog brade...E moj Prle...
 

Back
Top