Milica Gajic na BKTV

Bar smo otkrili sta znaci "progon" u radikalskom recniku.
Kad ju je vise pogubljena Lekicka pitala -Pa ajte navedite neki primer progona
ova ce - ...bambi park...okupila se grupa novinara i jedan mi je postavio PITANJE da li je to za Markov rodjendan,bla,bla...

znaci to je taj primer progona...
Pa ona je jos uvek vlasnik bambi parka znaci(!), sta se koj moj zali na novinarasko pitanje (kao na primar zestokog "progona" u Srbiji)

Ma mislim besmisleno je pricati o tome...

Ko je za vracanje vila Slobi, zastitu Mire Markovic i Marka stepenom zastite polarnih medveda, taj ili je radikal u skupstinskim gacicama ili totalno nije normalan...
 
Maram da primetim da je iznenađujuće dobro i uspešno branila ideje koje zastupa - inteligentno, smireno, pribrano, po meni - ne preterano argumentovano, ali sasvim dovoljno za jedan takav TV show za široke narodne mase.

Moram da primetim da ste to verovatno i vi primetili, pa ste odmah potrčali ovde da iscedite gnev. :lol:
 
Markova drolja sa silikonskim usnama,sto suska dok prica?
I pritom sve sto ima od argumenata je da je "progonio" novinar sa jednim pitanjem ispred (jos uvek njenog) bambi-parka?
Ili kako joj nije jasna poternica za nekog ko se nije odazvao na sopstveno sudjenje gde je optuzen za krivicno delo?
Djenka idi popravljaj onaj krematorijum...oratorstvo ti ne ide od ruke...
 
"uspešno branila ideje koje zastupa - inteligentno, smireno, pribrano, po meni "

Ako ti tako vidis stvari, onda si ti bolestan, meni je cela stvar bila nenormalna i bljutava...ali eto imala je bar publiku koja se pali na tako nesto. :oops:
 
Pa sa obzirom da nije ni politicar ni novinar, ni bilo koja javna licnosta koja se cesto pojavljuje u medijima i ja mislim da je solidno zastupala svoje teze.
A sto se tice argumenata, za par stvari je sigurno u pravu, a pre svega za onu budalu sto je optuzio Marka za motornu testeru i za sudjenje tog slucaja koje je vodio korumpirani sudija.
 
Headhunter, čoveče, postavio si 15-ak tema o radikalima i 5-6 o socijalistima u poslednje vreme. Ti samo na radikale i socijaliste misliš. Po ceo si dan na forumu i samo o tome pišeš i razmišljaš.... Misliš da to nije bolesno?
Daj, čoveče, pa ti si mlad, izađi malo, druži se, zabavljaj se, raduj se. Radi šta i ostali mladi rade, nema smisla da budeš opsednut politikom i razvijaš nekakvu maničnu psihozu ili šta već....

Tebi to verovatno izgleda sasvim normalno, ali, veruj mi, sa strane se jasno visi da je početak neke bolesti u pitanju... :(
I ne kažem ti ovo da te uvredim... pa ljudi smo svi valjda ovde, žao mi da gledam da si to radiš... :?
 
Đenka:
Headhunter, čoveče, postavio si 15-ak tema o radikalima i 5-6 o socijalistima u poslednje vreme. Ti samo na radikale i socijaliste misliš. Po ceo si dan na forumu i samo o tome pišeš i razmišljaš.... Misliš da to nije bolesno?
Daj, čoveče, pa ti si mlad, izađi malo, druži se, zabavljaj se, raduj se. Radi šta i ostali mladi rade, nema smisla da budeš opsednut politikom i razvijaš nekakvu maničnu psihozu ili šta već....

Tebi to verovatno izgleda sasvim normalno, ali, veruj mi, sa strane se jasno visi da je početak neke bolesti u pitanju... :(
I ne kažem ti ovo da te uvredim... pa ljudi smo svi valjda ovde, žao mi da gledam da si to radiš... :?

Izvini a sta ti radis trenutacno? Khmm, mnogo si pametan, kad sebe ne vidis na netu, sta mu ti pa dodjes dok to pises-transcedentalna astralna projekcija...

Ali si super sa onim:
"uspešno branila ideje koje zastupa - inteligentno, smireno, pribrano, po meni "
Uostalom, da li smatras autore recimo krmace ili bre-a koji su svaki svoj broj casopisa posvecivali glupostima i zlobi socijalista i radikala bili "bolesni".

Taj tip ponasanja se zove socijalna svest, znas kad vidis nekog kad kaze pr. narko-patriote ili slicne nazy fazone, a ti osetis potrebu da ispravljas krivu drinu...

Uostalom pored tih par sati dokonosti na netu, sto bi ja trosio vreme bas sa tobom se objasnjavajuci,toliko na tu temu.
 
Headhunter:
Izvini a sta ti radis trenutacno? Khmm, mnogo si pametan, kad sebe ne vidis na netu,


Čoveče, ja sam u poslednjih 30 dana na Politici napisao 6 poruka, ovo mi je sedma, a ti čak 330. :shock: Idi na search pa proveri. U redu je diskutovati i o politici umereno, ali ti si opsednut time. Non-stop pljuješ i vređaš radikale i socijaliste, pokušavaš da ih ocrniš, ismeješ, omalovažiš i slično.

To nije zdravo za tebe, ne za mene. Ti s time živiš 24 sata dnevno - s tom gorčinom, mržnjom i gnevom. :?
Prosto mi je neprijatno da gledam šta si radiš... :?

Mlad si, čoveče, ne traći mladost na politički motivisanu mržnju i gnev, nećeš doveka biti u 20-im.
 
Nemoj da me zasmejavas :lol:
"gorcina i gnev" - zvucis kao lik iz obrazovnog crtaca...
Pa pogledaj malo bolje pr. Vukajliju po srs licemerima, ili crne bisere, gde ces manje gorcine a vise smeha. Covece pa ko sebi ovde nece da prizna obojenost i gorcinu ?? Pa ti se smaras pretragama i brojanjem postova ??? Haos,brate,ludilo...Nemoj da me smaras u tri sata, ionako mi se spava. Ja cu lepo da skidam ovaj mp3, a ti se meni vise skini...
 
Ma Djenka opusteno.....mozda to sve covek radi po zadatku....da siri DS-ovsku propagandu(valjda se sprema za sledece izbore) a pljuje po skoro svim ostalima a kako si primetio najvise po SRS i SPS...

P.S. Vidis kako se iznervira kad mu se neko mesa u "posao"!
 
:lol: :lol: :lol:

Yebiga, meni ga je čak malo i žao... Kad je čovek bolestan treba mu pomoći, a ne ga dovoditi u situaciju da mu se bolest pogoršava. To jednostavno nije humano...
Mladi ljudi su puni energije i emocija, a ponekad nemaju znanja i iskustva da to na konstruktivan i zdrav način iskoriste. Uludo troše mladost... :?
Zato im treba dati dobronameran i konstruktivan savet. :wink:
 
Hoću i ja dva sata na BK, zajedno sa mojim gostima.
Sa deset gostiju , sa čistim i poštenim idejama i organizacijama , svaki progonjen žešće zato što smeta......
a ne struja pokradena, bi šta, ugalj pokraden , bi šta......dje ba zapelo......zapelo im u bulji i fotelji
 
Đenka:
Ti si jedan mnogo gnevan čovek, Headhunter.
A i bezobrazan si i uvredljiv.

Што је човек глупљи то је надувенији. Headhunter је школски пример за то. :wink:

А што се тиче Милице Гајић, све ми је личило на онај чувени цитат Шећероског "Прогањају ме мртви терористи" :lol:
 

Back
Top