Milica Gajic na BKTV

Nexus 6:
upravo sam na TV "Most" gledao "debatu" izmedju Vulina, Vucelica i Mircica...tema "Da li bivsi DOS i DS i dalje terorisu Srbiju"

tako da moram da se slozim sa Alanom...

Ti si Nexus-e 6 bar mogao da gledas TV "Most" a ovde na Vracaru je TV "Most" ukinut i umesto njega imamo Ukrajinsku TV - ha, sta kazes na taj stos :(
 
Neko je pitao sta se desava.

Pa desava se to da pored toga sto Srbijom vlada koalicija DSS mafije i G17+ lopova u ovoj zemlji ne postoji opozicija do one koju cine Radikali ili Karic.

Sve ono sto su hteli 12. Marta je ostvarenmo, u Srbiji se za vlast bore kurta i murta, DS je pretvoren u statiste koji se dive Borisovoj lepoti, a stvarnim temama i pravim problemima se bave neke male stranke, frakcije, NGO...

Sve u svemu tuga, jos kada se na to doda da po televizijama vijaju isti oni koji su nam 90ih zagorcavali zivot mogu samo da zakljucim da je sva sreca da je Milosevic u Haagu jer bi nam pretio njegov povratak.
 
Pa evo u Subotnjim " Novostima " clanak . Kazu , ljudi po Pozarevcu ogorceni . Milica cobanica prica kako nema od cega da zivi , nema para , a ljudi u Pozarevcu kazu kako je pre nekoliko meseci kupila " Grand cherokee "
od 45.000 eura . Pa ti vidi ! A i sve mi se cini da ce domaca glupa novinarska masa rehabilitovati jos malo i samog Hitlera . Kada sam video Urosa Suvakovica kako su poceli da rehabilituju po udarnim emisijama mislio sam da je to vrhunac maloumnih novinara koji su se vajno borili protiv istih u onim nesrecnim godinama , ali mislim da ce nekako , ne znam kako , i samog Slobu izvesti iz Haga i dovesti ga u svoje emisije da slusamo zalopojke o njegovom nesrecnom zivotu i o tome kako ga je ona uzasna opozicija sikanirala 10 godina te je sada
psihicki posrnuo i trazi odstetu od milion evra kao odstetu za pretrpljeni dusevni bol . Kako nam je kratko pamcenje Srbi , mnogo kratko .
 
SVe je ovo isti talas koji je krenuo iz njujorka daleke 1983 godine....6,7 milijardi je koštalo razbijanje Jugoslavije, a naplaćeno je ......
Interesantno da sam gledao emisiju BBC gde konkretno navode za više slučajeva u svetu , koliko je koštala priprema raspada i koliko je dobijeno , obično je 1 prema 2....nekad i 1 prema 3.
CIA ima svoj metod , šta god radiš , nemoj da budeš u gubitku....Dobro dodje pred svojim kongresmenima...
 
Jugoslaviju je i trebalo razbiti. Nefunkcionalna drzava koja je zarobila tolike narode? Ma da, kome to jos treba?

Tuzni_patak:
SVe je ovo isti talas koji je krenuo iz njujorka daleke 1983 godine....6,7 milijardi je koštalo razbijanje Jugoslavije, a naplaćeno je ......
Interesantno da sam gledao emisiju BBC gde konkretno navode za više slučajeva u svetu , koliko je koštala priprema raspada i koliko je dobijeno , obično je 1 prema 2....nekad i 1 prema 3.
CIA ima svoj metod , šta god radiš , nemoj da budeš u gubitku....Dobro dodje pred svojim kongresmenima...
 
Tuzni_patak:
SVe je ovo isti talas koji je krenuo iz njujorka daleke 1983 godine....6,7 milijardi je koštalo razbijanje Jugoslavije, a naplaćeno je ......
Interesantno da sam gledao emisiju BBC gde konkretno navode za više slučajeva u svetu , koliko je koštala priprema raspada i koliko je dobijeno , obično je 1 prema 2....nekad i 1 prema 3.
CIA ima svoj metod , šta god radiš , nemoj da budeš u gubitku....Dobro dodje pred svojim kongresmenima...

Samo tema je Milica Gajic "progonjena" a na Bk televiziji na sva zvona... A sto kaze Stonex:

"Pa evo u Subotnjim " Novostima " clanak . Kazu , ljudi po Pozarevcu ogorceni . Milica cobanica prica kako nema od cega da zivi , nema para , a ljudi u Pozarevcu kazu kako je pre nekoliko meseci kupila " Grand cherokee "
od 45.000 eura . Pa ti vidi ! A i sve mi se cini da ce domaca glupa novinarska masa rehabilitovati jos malo i samog Hitlera . Kada sam video Urosa Suvakovica kako su poceli da rehabilituju po udarnim emisijama mislio sam da je to vrhunac maloumnih novinara koji su se vajno borili protiv istih u onim nesrecnim godinama , ali mislim da ce nekako , ne znam kako , i samog Slobu izvesti iz Haga i dovesti ga u svoje emisije da slusamo zalopojke o njegovom nesrecnom zivotu i o tome kako ga je ona uzasna opozicija sikanirala 10 godina te je sada
psihicki posrnuo i trazi odstetu od milion evra kao odstetu za pretrpljeni dusevni bol . Kako nam je kratko pamcenje Srbi , mnogo kratko ."
 
Tuzni_patak:
SVe je ovo isti talas koji je krenuo iz njujorka daleke 1983 godine....6,7 milijardi je koštalo razbijanje Jugoslavije, a naplaćeno je ......
Interesantno da sam gledao emisiju BBC gde konkretno navode za više slučajeva u svetu , koliko je koštala priprema raspada i koliko je dobijeno , obično je 1 prema 2....nekad i 1 prema 3.
CIA ima svoj metod , šta god radiš , nemoj da budeš u gubitku....Dobro dodje pred svojim kongresmenima...
Je li istina da su nas Ameri "nagovorili" da se odreknemo 100.000.000 $ koje nam duguje Irak
...sto im ne daju nesto svoje :evil:
 
Ko ce da naplati Iraku bilo sta, izgubise preko 1.000.000 ljudi i nemaju nista od ekonomije(osim tog jednog naftovoda i par polja koji funkcionisu neparnim danima)...

Nema leba od irackog duga, nismo ni trebali da se na takvo nesto oslanjamo (tj. da sa Sadamom trgujemo!)
 
Tuzni_patak:
SVe je ovo isti talas koji je krenuo iz njujorka daleke 1983 godine....6,7 milijardi je koštalo razbijanje Jugoslavije, a naplaćeno je ......
Interesantno da sam gledao emisiju BBC gde konkretno navode za više slučajeva u svetu , koliko je koštala priprema raspada i koliko je dobijeno , obično je 1 prema 2....nekad i 1 prema 3.
CIA ima svoj metod , šta god radiš , nemoj da budeš u gubitku....Dobro dodje pred svojim kongresmenima...

jel' smem da te pitam kakve ovo ima veze sa temom?
 

Back
Top