sajtovi skola

peleplay:
da li vasa skola ima sajt, i kakav je po vasem misljenju? zanima me i sta mislite o sajtovima drugih skoli :D


Moja skola ima jednostavan i funkcionalan sajt uradjen u Front Page-u sa mnostvom slika i manjkom dizajnerskih zapljuskivanja - ali najbitnije je da se sajt azurira sto nije slucaj sa 95% skola koje su svoje sajtove postavile jos 2000. -te i nisu ih pipnule od tada.

O sajtovima drugih SKOLI ne mislim nista osim da si zestoko omasio padez :-)
 
Skola ovakvog tipa postoi samo u Cupriji i u MOskvi,stoga mislim da verovatno ima svoj licni sajt,mada ne mogu da ga pronadjem.To je muzicka skola internatskog tipa.Dolaze ucenici iz razlicitih gradova,koi se veoma rano opredeljuju za ovo ni malo lako zanimanje.Ovu skolu pohadjaju deca od 7 do 19 godina.Skola za muzicke talente je osnovana 1973 godine u Cupriji i prosle godine je proslavila 30 godina postojanja.U ovoj skoli zastupljeni su gudacki instrumenti violina,viola,violoncello,i kontrabass.imamo i uporedni klavir koi pocinje u trecoj godini skolovanja,A skolovanje traje 10 godina,6 godina nize i 4 vise skole.[/i]
 
Skola ovakvog tipa postoi samo u Cupriji i u MOskvi,stoga mislim da verovatno ima svoj licni sajt,mada ne mogu da ga pronadjem.To je muzicka skola internatskog tipa.Dolaze ucenici iz razlicitih gradova,koi se veoma rano opredeljuju za ovo ni malo lako zanimanje.Ovu skolu pohadjaju deca od 7 do 19 godina.Skola za muzicke talente je osnovana 1973 godine u Cupriji i prosle godine je proslavila 30 godina postojanja.U ovoj skoli zastupljeni su gudacki instrumenti violina,viola,violoncello,i kontrabass.imamo i uporedni klavir koi pocinje u trecoj godini skolovanja,A skolovanje traje 10 godina,6 godina nize i 4 vise skole.[/i]
 
Moja skola ima sajt. Nije los, ustvari, bio krajnje bezveze da nema provala profesora koje ubacuju sami ucenici. To je dobro, zar ne? Ko bi inace posecivao sajt svoje skole. Ja sam tamo bila par puta i to najvise kad su bili rezultati sa prijemnog tj. da li sam primljena u skolu.
 
Pa dobro,sta da se radi, ni ti likovi koji su ga pravili nisu profesionalci, a ima mozda tek desetak dana kako je postavljen, valjda ce jos malo da ga dorade. Sto rece neko, bolje nego one skole sto su postavile svoj zvanicni sajt pre 5-6 godina, pa ga od tada nisu menjale.
 

Back
Top