Vaga, Skorpija, Ovan

Ovan Vaga i Skorpija je uzasno losa kombinacija :) Ja sam Vaga i Ovnove i Skorpije izbegavam .

Imala sam vezu za Ovnom. Afla muskarci, koje vole da dominiraju ne odgovaraju mi, ja sam za ramnopravnost...Ovan Vaga dva razlicna sveta, sprotivnosti se privalece tu ne radi, mozda Muskraca Vaga zena Ovan. ... Muskarac Ovan treba da ima vise pozitivnih aspekta da bi ga zena mogla podnjeti...vrlo neprilagodljivi ....u vezi Vaga tolerise Ovna , ne znam ko koga nervira :) Bez raliku kako deliju Vaga je vladajuci znak i ne dozvoljava domimaciju, vec ramnopravnost ,a to je primarno.

Plutonovci mogu samo povrediti Vagu...

Dovolno zrele i znaju sta hoce :) ne bih rekla Oni znaju sta hoce al to nikad nisu Skorpije :) To sigurno.....

Vaga voli RAMNOPRAVNOST prijatelstvo , ..Ovan i Skoprija zele da dominiraju nekoga, sto kod Vage ne uspeva.

Moja propruka svim Vagama da izbegavaju Ovna i Skorpije, bez sentimentalnosti, jer ta sentimentalnost moze samo da im bude zlupotrebljena. na kraju.
 
Poslednja izmena:
Ovan Vaga i Skorpija je uzasno losa kombinacija :) Ja sam Vaga i Ovnove i Skorpije izbegavam .

Imala sam vezu za Ovnom. Afla muskarci, koje vole da dominiraju ne odgovaraju mi, ja sam za ramnopravnost...Ovan Vaga dva razlicna sveta, sprotivnosti se privalece tu ne radi, mozda Muskraca Vaga zena Ovan. ... Muskarac Ovan treba da ima vise pozitivnih aspekta da bi ga zena mogla podnjeti...vrlo neprilagodljivi ....u vezi Vaga tolerise Ovna , ne znam ko koga nervira :) Bez raliku kako deliju Vaga je vladajuci znak i ne dozvoljava domimaciju, vec ramnopravnost ,a to je primarno.

Plutonovci mogu samo povrediti Vagu...

Dovolno zrele i znaju sta hoce :) ne bih rekla Oni znaju sta hoce al to nikad nisu Skorpije :) To sigurno.....

Vaga voli RAMNOPRAVNOST prijatelstvo , ..Ovan i Skoprija zele da dominiraju nekoga, sto kod Vage ne uspeva.

Moja propruka svim Vagama da izbegavaju Ovna i Skorpije, bez sentimentalnosti, jer ta sentimentalnost moze samo da im bude zlupotrebljena. na kraju.

Ja sam Vaga i zena mi je Ovan. Za sada sve funkcionise odlicno. Za nju ne bih rekao da voli da dominira, pre bih rekao da je za nju sve sto treba da uradi izazov. Cak sta vise, cini mi se da ona tolerise mene. Svako moje neckanje (ja sam dupla vaga) nju nervira i prebacuje mi, ali na kraju i zaboravi. A tek kad odemo u krevet, mmmm ...
Skorpije mi se cine kao veliki emotivci. Nikada me nisu povredile, ili ja mozda imam dugacak fitilj pa nisam primecivao. Cak mi se cine da su jako nepoverljive prema meni i da se plase da udju u bilo kakvu vezu sa mnom, kao da cu im nesto iscupati ili oteti sto je njihovo!
 
Za muskraca Vagu,zana Ovan je mozda dobar izbor, njima treba neko silni da donosi odluku mesto njih .Mozda ta kombinacija je dobra. Jaka privalncost :) Nasao si ntvoju idelanu zenu :)
Obrnuta kombinacija je teska.
 
Poslednja izmena:
Velika je privlacnost izmedju vaga i ovnova. Ali to nije bas najpouzdanija kombinacija. Mislim da tu nema povredjenih, vec je individualno.
A skorpija - vaga... MOJE iskustvo sa skorpijama mi govori da to ne ide. Skorpija ne veruju vagi, a vagi je skorpija previse teska licnost. Skorpija pokusava da zatoci vagu, a vagi to ne odgovara. A ne slazem se da vaga obicno bude povredjena tu. Mislim da je obrnuto, bar na osnovu mog iskustva. Ipak su skorpije mnogo melanholicnije i emotivnije.
 
Velika je privlacnost izmedju vaga i ovnova. Ali to nije bas najpouzdanija kombinacija. Mislim da tu nema povredjenih, vec je individualno.
A skorpija - vaga... MOJE iskustvo sa skorpijama mi govori da to ne ide. Skorpija ne veruju vagi, a vagi je skorpija previse teska licnost. Skorpija pokusava da zatoci vagu, a vagi to ne odgovara. A ne slazem se da vaga obicno bude povredjena tu. Mislim da je obrnuto, bar na osnovu mog iskustva. Ipak su skorpije mnogo melanholicnije i emotivnije.

Slažem se sa tobom u potpunosti. Još bih dodao, da će svaku škorpiju, bez obzira na sve, privući vaga dobrog izgleda, i ne samo vaga, već i bilo koji drugi znak. I tu nastaje problem ako vaga nema iskustva. Nesvesno će škorpiju povrediti, a ova će hteti da se osveti. A osvetiti se vagi nije baš tako lako. S druge strane, ako je vaga iskusna i zna šta joj treba, nesvesno će sa škorpijom napraviti dobru i kvalitetnu vezu.
 
Ne kapiram bas sta mislis. Kako neiskusna vaga povredjuje skorpiju? I zasto je tesko osvetiti se vagi?
Aj pojasni ako te ne mrzi.

pa ne znam bas. ali kontam da je to zato sto je vaga u osnovi intelektualni, muski, vazdusni znak, a to su slabo emotivni znaci. kako da povredis nekoga kome emocija nije jaca strana? vage su suvise leprsave da bi bile istinski povredjene. :think:
 
Od kud to da vage nisu emotivne :) Intelektualan tip tacno.., leprsavi :) ok , pa vage znaju da primete dobro i ljepo u situacii i ljudima, i imaju uglavnom optimisticki stav..sto ne znaci da ih stvari ne pogagadaju, vec uspeju da se sprave stime..

Ja kad volim volim silno i to traje godinama ..i uglavnom mene su povredili..al ne padam u depersii zbog toga, zivot je lep i uglavmom vidim ljepe stvari u njega ..nisam melenholik, nije mi to karakter..i mislim da to samo akumulira negativne emocije..ne znaci da su meleholici emotivci..povredjenost, pa dolazi gnev, gde je gnev tu nema ljubavi..negativne emocije moraju se u samom pocetku neutralizirati.

Vage jesu emotivne, jos vise sentimetnalne, tesko im padaju tudja nesreka i tuga,,i ne bi povredile nikoga namerno.,ako se slucajno to desi , zao im je i tesko im pada ako nekoga povrede,
 
Poslednja izmena:
Sto se tice skorpije , skorpija je ljubomorna i osvetoljubiva , vaga moze slucajno da je povredi, i ona skorpija se sveti ..i povredi vagu. ( i to za stvari od pred sto godina :) )

Mislim nisam imala isksutva sa skorpijama ( svesno se klonim njih :) ) al sigurna sam da je tako.
 
Poslednja izmena:
Od kud to da vage nisu emotivne :) Intelektualan tip tacno.., leprsavi :) ok , pa vage znaju da primete dobro i ljepo u situacii i ljudima, i imaju uglavnom optimisticki stav..sto ne znaci da ih stvari ne pogagadaju, vec uspeju da se sprave stime..

Ja kad volim volim silno i to traje godinama ..i uglavnom mene su povredili..al ne padam u depersii zbog toga, zivot je lep i uglavmom vidim ljepe stvari u njega ..nisam melenholik, nije mi to karakter..i mislim da to samo akumulira negativne emocije..ne znaci da su meleholici emotivci..povredjenost, pa dolazi gnev, gde je gnev tu nema ljubavi..negativne emocije moraju se u samom pocetku neutralizirati.

Vage jesu emotivne, jos vise sentimetnalne, tesko im padaju tudja nesreka i tuga,,i ne bi povredile nikoga namerno.,ako se slucajno to desi , zao im je i tesko im pada ako nekoga povrede,

nisu emotivne u tom smislu. nisu vodeni znaci da bi to bile, emotivnost im je slabija strana. osim toga vage su povrsne, znaci nemaju dubinu emocija, leptirici. sto se poklapa sa tim da ne povredjuju namerno, jer i ne povredjuju namerno. ali su i dalje leptirici koji lete sa cveta na cvet. to je njihova priroda.

dubinu emocija ti daje najverovatnije ostatak karte.

inace ja sam vaga. :D
 
:) Ok hoces da kazes da za vazdusne vazi da su intelektualan tip ne emotivan.tako stoi. Jedan dobar Astrolog jednom je uporedio za vadzusne znake :) Kaze vjetar je Blizanac, Nebo je Vaga, a Oblak je Vodolija :) prostrasvo :)

Emocije daje mjesec, vise verojatno da to vazi ljudesa mesecom u vagi ..al ipak ne bi se slozila. ni za to .poznajjeci drugarice...ne znam.
 
Poslednja izmena:
Vage povredjuju ljude svesno, i to mnogo vise nego ostali da bi se dokazali sebi. Lavovi i jarcevi su slicni.
Vage nisu emotivne, vec sentimentalne.
Razmislio sam malo. Skorpija moze da unisti zivot vagi, s tim sto ce i dalje patiti za njom i zbog nje.
Pre ce se vaga zadovoljiti tudjom propascu nego skorpija.
 
mislim da gresis o svesnom povredjivanju. vage vole slobodu, bas zato sto su leptirici, ako im se sloboda uskrati, one se oslobode. a o posledicama ne brinu i ne haju. osim toga vaga je pravda, a pravda je slepa i ne brine previse o emocijama, bitno je da je zadovoljena. znaci, nema veze sa nasladjivanjem tudjom propascu, vec sa cinjenicom da je pravda zadovoljena. sto i jeste najbitnije vrlo korektan znak. neki kazu da znak vaga predstavlja nebesku pravdu, a podznak zemaljsku.
 
@venera8:
Sve sto pisem ovde pisem iz svog iskustva. Ti mislis drugacije zato sto:
-zelis da bude drugacije;
-imas drugacije iskustvo.
Ali necu da zalazim u tvoje motive.
1) Saturn egzaltiran u vagi.
Kakve to veze ima sa samopouzdanjem?
Vage imaju krhko samopouzdanje. Kazu da su zenske vage hard to get, i da se obicno prave da su gluplje nego sto jesu. Zasto bi neko sa zdravim samopouzdanjem sakrivao inteligenciju? Razmisli o tome, ima smisla.
2)Porazgovaraj sa 10 vaga i 10 skorpija o moralu i sve ce ti biti jasno. Uopste, mnogo vise kriminalaca je medju vagama(bar sam ih ja vise nasao). A tu nema pravde.
Trazenje balansa u zivotu, i pravednost slicni su pojmovi, ali ne i isti.
3) Pluton je mnogo mocniji od Venere. Ono sto Venera shvata velikim za Pluton je malo.
Plutonu je ispod casti da se zadovoljava tudjom propascu, jer on moze sistematski da unisti 100 zivota isto kao taj jedan, pa zasto bi se uopste petljao.
A mozes da zamislis kolika je sreca jedne Venere kada unisti nekoga, za koga misli da joj pruza mnogo manje nego sto zasluzuje. To nije njen fah, pa i vise uziva u tome.
Naravno, simbolika vage i venere/plutona i skorpiona nije ista pa necu to da mesam. Ovo sto sam napisao odnosi se na planete.
Nista nije crno ili belo, stoga ni ovo sto sam napisao, to je samo moj uopsteni stav.
P. S. Gle cuda, ja sam Vaga.
 
nije vener8, no ja sam nacela o vagi kao znaku pravde.
skrivanje inteligencije pitas? pa razmisli, zasto bi neko izbacio adute u startu i razbacivao se njima. :lol: ima tu jos nekih razloga, a vezanih za to da je zena vaga pre svega zena.
pravo je u domenu jupitera, zakon saturna, a pravde venere. i to je to. i dalje ne mislim da vaga uziva u tudjoj nesreci, vaga je samo srecna kada je napravljen upravo taj balans i kada je pravda zadovoljena. i nju, ako je tipicna, nista drugo ne interesuje. osveta ipak nije u njenom domenu. a osveta je uzivanje u tudjoj nesreci i osveta je tipicna za skorpije i plutona. potreba da se sveti i petlja, uziva u tudjoj patnji. dakle, sreca vezana za tudju patnju je skoprpionska.
sta vise, moje iskustvo kaze da ce se vaga radije okrenuti i otici, nego se svetiti i unistavati, ako su joj ocekivanja neispunjena. kod ovnova je drugacije, oni brzo pucaju, ali nisu osvetoljubivi. naprave haos i kada ih prodje bude mir.
barem smo se slozili u jednom na ovoj temi - vage vole slobodu.
naravno, mi pisemo o suncevom znaku, a nije ceo horoskop samo suncev znak.
p.s. ako neka vaga ima problem sa nekim jacim znakom, jer stoji da je vaga slabija od ovna ili skorpije, neka ukljuci tipicne osobine vage i postane poetski receno - vazduh.

edit
da, vage nisu borci i ratnici, vec diplomate.
 
Poslednja izmena:
:) Ok hoces da kazes da za vazdusne vazi da su intelektualan tip ne emotivan.tako stoi. Jedan dobar Astrolog jednom je uporedio za vadzusne znake :) Kaze vjetar je Blizanac, Nebo je Vaga, a Oblak je Vodolija :) prostrasvo :)

Emocije daje mjesec, vise verojatno da to vazi ljudesa mesecom u vagi ..al ipak ne bi se slozila. ni za to .poznajjeci drugarice...ne znam.

da otprilike tako, vazduh. zato se slazem sa postavljacem teme koji je napisao da vagu nije lako povrediti. jer ono sto je ranjivo su emocije.
a vazduh nije uvek samo dasak vetra...vazduh je i tornado npr. samo to ljudi zaborave. :lol:

edit a imam i sebe kao primer, a pri tome ja sam u podznaku rak pa sebe ne dozivljavam kao nesto posebno ranjivu osobu u tom smislu.
 
Poslednja izmena:
Ne kapiram bas sta mislis. Kako neiskusna vaga povredjuje skorpiju? I zasto je tesko osvetiti se vagi?
Aj pojasni ako te ne mrzi.

Vagi je teško osvetiti se iz jednog jedinog razloga. Vaga sve radi i očekuje da se dešava na pravednoj osnovi. Ako te pravedne osnove nema, vaga gubi duel. Ali ona zna da je izgubila duel jer nisu bili isti uslovi za svakoga i lako se miri sa sudbinom. Pobeda je pirova, pa je takva i osveta! Neiskusna vaga povređuje škorpiju zato što ne zna šta škorpiji treba. Škorpije su posesivne, one kada se vežu za nekoga, to smatraju konačnim. Imaju stroga pravila u vezi, isključive su i sklone etiketiranju ljudi. S druge strane vage vole slobodu i ako su neiskusne ne znaju gde je granica slobode u nekoj vezi, tako da će nesvesno napraviti glupost od koje će škorpiji da se digne kosa na glavi (upravo zbog te strogoće)!
 
Vagi je teško osvetiti se iz jednog jedinog razloga. Vaga sve radi i očekuje da se dešava na pravednoj osnovi. Ako te pravedne osnove nema, vaga gubi duel. Ali ona zna da je izgubila duel jer nisu bili isti uslovi za svakoga i lako se miri sa sudbinom. Pobeda je pirova, pa je takva i osveta! Neiskusna vaga povređuje škorpiju zato što ne zna šta škorpiji treba. Škorpije su posesivne, one kada se vežu za nekoga, to smatraju konačnim. Imaju stroga pravila u vezi, isključive su i sklone etiketiranju ljudi. S druge strane vage vole slobodu i ako su neiskusne ne znaju gde je granica slobode u nekoj vezi, tako da će nesvesno napraviti glupost od koje će škorpiji da se digne kosa na glavi (upravo zbog te strogoće)!

to. :ok:
 
Vage povredjuju ljude svesno, i to mnogo vise nego ostali da bi se dokazali sebi. Lavovi i jarcevi su slicni.
Vage nisu emotivne, vec sentimentalne.
Razmislio sam malo. Skorpija moze da unisti zivot vagi, s tim sto ce i dalje patiti za njom i zbog nje.
Pre ce se vaga zadovoljiti tudjom propascu nego skorpija.

Vage povređuju ljude svesno samo da bi im pokazale i naučile ih pravdi onakvoj kakvu one vide. I ni zbog čega drugog. Tuđa propast za vage nema smisla, osim u slučaju da je taj neko živeo jako nepravedno pa je "dobio što je i zaslužio". Ali čak i tada vage vraćaju film i znaju da je sve moglo biti drugačije.
 
mislim da je ono sto specijalno nervira skorpije i ovnove kod vaga je upravo to lako mirenje sa sudbinom i odbijanje borbe, dok ih neko ili nesto ne pritera uz zid. a i tada gledaju da izvuku guzu. :lol:
sad se setih nesto je pislao negde o vojsci i navodno vaga je los vojnik, osim ako nije u pozadini i strateg, koji istovremeno pokusava da sacuva sto vise ljudskih zivota. :think:
 

Back
Top