Vaga, Skorpija, Ovan

Vrlo dobro si skenirala škorpijsku ljubav. Mada, one su takve, kakve su, pa kome odgovara samo napred.

upravo to. ko moze da trpi, cak ni to nije odgovarajuca rec, jer kome odgovara taj ne trpi to on uziva u tome.

Ne znam da li je to idealna kombinacija. Pre moje žene sve moje devojke bile su lavice osim jednog ovna i jedne škorpije. Postojala je i jedna vodolija, ali posle prve večeri svemu je bio kraj, tako da to i ne računam vezom. Zato mi se čini kao da nikada nisam ni upoznao nijednu devojku van tri navedena znaka. I dan danas se devojke iz ova tri znaka zaleću na mene. Za ostale, kao da ne postojim. Ne hvalim se, samo mi je to jako čudno. Za sve bivše sam uradio poređenje natalnih karata i za svaku je ispala bolja kombinacija nego sa mojom ženom, ali eto mi smo i dan danas zajedno i imamo i decu.

aj sad malo da nagadjam. kazes da si u podznaku vaga, ako nemas nijedan ukljesten znak tvoja peta kuca bi trebala da bude u vodoliji sto je nasuprot lavu, pa bi tu mogala da postoji neka logika, mozda neko prethodno prijateljstvo. ili da ti je retro saturn npr. u lavu. a retro saturn, koliko znam ima vise vladarstav nad vodolijom u odnosu na urana, a i sam je suvladar vodolije i kada nije retro. :think:
 
Zlozi, imas li link za to vladarstvo retrogradnog saturna u vodoliji.
Meni u vodoliji, R, prva kuca.

nemam. ja sma to citala kod imsiragica, ali to mi je knjiga ovako. bila je i da se skine - tocak sudbine, koliko se secam. kao dao je po nekom drugom astrologu, ruskom, kako to izgleda.
a inace je saturn suvladar vodolije. tako da nadji na netu retro saturn ili onu knjigu velicanstveni saturn ili bilo sta. ima dosta o njemu na netu.

edit pre sma imala dosta literature o astrologiji, ali nisma sve prebacila na cd i kada mi riknuo komp sve je izgubljeno. a mrzi me da skidam opet. :lol:
 
Poslednja izmena:
upravo to. ko moze da trpi, cak ni to nije odgovarajuca rec, jer kome odgovara taj ne trpi to on uziva u tome.



aj sad malo da nagadjam. kazes da si u podznaku vaga, ako nemas nijedan ukljesten znak tvoja peta kuca bi trebala da bude u vodoliji sto je nasuprot lavu, pa bi tu mogala da postoji neka logika, mozda neko prethodno prijateljstvo. ili da ti je retro saturn npr. u lavu. a retro saturn, koliko znam ima vise vladarstav nad vodolijom u odnosu na urana, a i sam je suvladar vodolije i kada nije retro. :think:

Bravo, pogodila si. Mogu da okačim natalnu kartu ili ako hoćeš da ti pošaljem na mail.
 
da u parvu si..imaju tu harzimu vodje..sto jest, jest :) pravi alfa muskarci .

jao, moj tata je ovan i tripuje se da je najpametniji, kao on sve najbolje zna. Iritira me, mozda, posto je meni podznak ovan, pa ne podnosim druge egomanijake u okruzenju :lol:
Mada, kod njega se uglavnom sve zadrzi na prici, ja pa ja, a nema mnogo akcije, dok je kod mene vise action nego prica.
Inace moja mama je vaga i njihov brak lepo funkcionise, istrajan je.
 
Pitam da stavim, ako je to u redu da je svi vide.

pa ljudi stavljaju karte ovde. mene zainteresovalo, jer imas pravilnost. ja kod sebe nisam uocila neku pravilnost. osim da me npr. najmanje privlace muskarci vage iako mi je vrh 5 u vagi. dok me device privuku, ali me posle nerviraju, a venera mi je u devici. a recimo device kao prijatelji su mi ok, zenske pogotovo.
 
Ja sam vaga, moj dečko je škorpija. U početku smo bili idealan par, što je jedno od nas pomislili drugo je reklo. Prijala mi je njegova pažnja, mada sada kad gledam na prošlost nikada on nije bio nešto posebno posesivan, nije pravio ljubomorne scene.. U nekim prošlim vezama mi je smetalo da me zapitkuju gde sam bila šta sam radila, pusti me sama ču ti reći. Njemu sam rekla da me smara ispitivanje i on to nikada nije radio.. ja sam se maksimalno vezala i htela bih da znam sve šta on radi, čak mi se čini da sam ja posesivnija od njega. Ja sam u podznaku rak, a kako sam starija podznak više isplivava. Njegov podznak je vodolija.
 
Ja sam u podznaku rak, a kako sam starija podznak više isplivava.
Панебихрекао да је тако једноставно.

Подзнак одређује и увек ће одређивати твоју физичку појаву (обојену местом где се нашао месец и владаром термина у којем се асц нашао). Него, ти си женско, па не треба занемарити и месец, који је теби истовремено владар асц. Ха! Теже раздвојити. Рекао бих да је ипак он кључ.

Ево ти мојег искуства. Кад сам био баш баш мали, рекао бих да је код мене функционисао асц (рак). Како сам маторио, прво је ојачао марс (рибе), а како сазревам, осећам да напуштам те воде и да ми сунце (водолија) постаје најизраженији део личности. Додуше, код мене је оно доминантна планета, па је и то теже раздвојити, иако у оба случаја оно добија на изражености.
 
Панебихрекао да је тако једноставно.

Подзнак одређује и увек ће одређивати твоју физичку појаву (обојену местом где се нашао месец и владаром термина у којем се асц нашао). Него, ти си женско, па не треба занемарити и месец, који је теби истовремено владар асц. Ха! Теже раздвојити. Рекао бих да је ипак он кључ.

Ево ти мојег искуства. Кад сам био баш баш мали, рекао бих да је код мене функционисао асц (рак). Како сам маторио, прво је ојачао марс (рибе), а како сазревам, осећам да напуштам те воде и да ми сунце (водолија) постаје најизраженији део личности. Додуше, код мене је оно доминантна планета, па је и то теже раздвојити, иако у оба случаја оно добија на изражености.

Eh sad, mislim da mi je mesec u znaku blizanca, jedan period života sam radila kojekakve gluposti :D, što sam pravdala tim blizancem.. Sad sam nekako mnogo osećajnija ...
 
Jeste,mesec je u blizancima.Ugrozen je od urana,stradaju zivci,odjednom te uhvati neka nervoza ali brzo i prodje.Narocito kad sedis sama i pocnes da razmisljas,krenes da trljas prst o prste i dodje ti da bacis prvu stvar koja se nadje na stolu.Ali to brzo prodje,cim ustanes...
:per:
 
Ih bre..ja sam se uvek dobro slagala sa Vagama,a Ovan sam.Doduse asc mi je u Vagi pa mozda zbog toga.Al su me zato Skorpije klale.I danas kad namirisem skorpionsku guzicu prestrojim snage na gotovs.:lol: A Vage ko Vage..;) nego ne treba generalizovati,sve zavisi od natala.Jednom sam naletela na Vagu a ono kad sam pogledala kartu nije nego..skorpionskoga kolko volis..i naderala sam samo tako:lol:
 
Ih bre..ja sam se uvek dobro slagala sa Vagama,a Ovan sam.Doduse asc mi je u Vagi pa mozda zbog toga.Al su me zato Skorpije klale.I danas kad namirisem skorpionsku guzicu prestrojim snage na gotovs.:lol: A Vage ko Vage..;) nego ne treba generalizovati,sve zavisi od natala.Jednom sam naletela na Vagu a ono kad sam pogledala kartu nije nego..skorpionskoga kolko volis..i naderala sam samo tako:lol:

eh, a tek kada ovan ima škorpionskog! :D
 
Ja ću, ipak, malo i da pohvalim škorpije. Kada te škorpija voli, ona te voli do kraja i to je tako i to je tačno. I kada je zaljubljena to se oseća u vazduhu kada si pored nje, pa čak iako ti ne kaže. Ipak, ono što ovnovi misle na glas, to škorpija čuva u sebi. I ona situacija koja je ovnu izazov, škorpiji je ispod časti i da raspravlja o tome. Zato mislim da će neiskusne vage pre proći u vezi sa ovnom, dok će iskusne vage radije privući škorpiju.
Nisu škorpije loše, one su takve kakve jesu. Moj otac je škorpija i smatram da mi je tokom vaspitavanja uneo duh istrajnosti, koji inače krasi sve škorpije i koji je dobra osobina za jednog čoveka.

de ovo podvučeno malo objasni ako možeš
 
Ја као Шкорпија могу да кажем да нисам упознао веће фолиранте и лажове од Ваге.Углавном се престављају као нешто што у ствари нису.Толико из мог искуства.Овнове и нисам имао прилике нешто да упознам.
 

Back
Top