Vaga, Skorpija, Ovan

Beethoven. cini se da te je povredila neka vaga..zao mi je zbog toga

Ja ne govorim iz licnog iskustava , jer sa skorpijama nemam ,niti zelim da imam iskustva :)
Govorim iz mog poznavanja Astrologije i sebe kao vagu..rec mi je bila da ako neko zeli nekome da dokaze nesto , onda ima komplekse nize vrednosti pa leci na druge ljude.Vaga nema potrebe od to...uglavnom su imali srece da dobiju dobru sudbinu ( Saturn egzaltiran ), Venera im daje sarm, vadzusni znak intelektualanost..i zasto bi nemali samopuzadanja???? pokraj svega..Mozda u mladosti ne znam..al tokom zivota ...na pr zena vaga ima puno udvarca , lako zavodi i ne mora da se trudi...i da nema dobila bi samopuzdanje...zasto bi lecila komplese??

Sam kazes da su sentimenlani , a uzivaju da povrede nekoga ?? to je kontradiktorno.. kako bi sentimentalan covek svesno povredjivao kad bi nakon toga sam patio ..( griza savesti, tuga )

Kazes da si vaga ,a uzivas u tugoj nesreci :):):) ne druze ,da si vaga, to ne bi pisao jer to nije tacno.:)

Opsto poznato u astrologiju da osveta, nadmoc, unistenje..je odlika Plutona..tu je sve jasno..

Plutonu je ispsod casti da se zadovoljava tugim propastu :):):) heheh pa sta drugo radi pluton osim sto unistava ???Unisti te pa moras da se transformises ( e tu govorim iz licno iksustva :) ) Kad te je venerin traznit unstio i doveo do dna? moze ti donjeti samo radost.,neko uzivanje...

Ti pises kako bi zeleo da bude..sigurno si skorpija :)

@venera8:
Sve sto pisem ovde pisem iz svog iskustva. Ti mislis drugacije zato sto:

3) Pluton je mnogo mocniji od Venere. Ono sto Venera shvata velikim za Pluton je malo.
Plutonu je ispod casti da se zadovoljava tudjom propascu, jer on moze sistematski da unisti 100 zivota isto kao taj jedan, pa zasto bi se uopste petljao.
P. S. Gle cuda, ja sam Vaga.
 
Poslednja izmena:
Vaga nije vojnik, sta ce joj to :) Diplomatija, mir, prefinjene stvari, umetnost.evo ja to vidim ko niski nivo evoluacije..kad su se u kameno vreme ubijali ( oko za oko, zub za zub :) ) Era Ovna ...mnogo mi je nisko to, agresivnoti , borbe.. nisko nivo egzistencije.Varvarizam :) Diplomatija je za vagu ... sila uma

mislim da je ono sto specijalno nervira skorpije i ovnove kod vaga je upravo to lako mirenje sa sudbinom i odbijanje borbe, dok ih neko ili nesto ne pritera uz zid. a i tada gledaju da izvuku guzu. :lol:
sad se setih nesto je pislao negde o vojsci i navodno vaga je los vojnik, osim ako nije u pozadini i strateg, koji istovremeno pokusava da sacuva sto vise ljudskih zivota. :think:
 
Poslednja izmena:
:D:D
Da li je moguce da mi ne verujete? I am libra. Jesam, jesam, jesam. :)
I stvarno me nikada nije povredila neka vaga, pa da li ima potrebe da lazem kada ste mi svi anonimusi?
Ne mrzim ja vage, isto kao sto ne volim skorpije, samo sam se trudio da budem objektivan.
Mrzi me sada da nastavljam raspravu, nastavicu posle.
 
Vaga nije vojnik, sta ce joj to :) Diplomatija, mir, prefinjene stvari, umetnost.evo ja to vidim ko niski nivo evoluacije..kad su se u kameno vreme ubijali ( oko za oko, zub za zub :) ) Era Ovna ...mnogo mi je nisko to, agresivnoti , borbe.. nisko nivo egzistencije.Varvarizam :) Diplomatija je za vagu ... sila uma

nekada je potrebno biti vojnik. nije mars los, jer je on nasa volja i hrabrost. a vaga i ovan su na suprotnim stranama zodijackog kruga - dve strane iste medalje. :lol: cak mogu da preuzmu jedan od drugog osobine, ja npr. nekada mogu u sekundi sve da rasturim i unistim ukljucujuci i sebe :lol:, bas tako - oko za oko, zub za zub. sad da li je to od toga sto preuzimam osobine ovna ili je to do ostatka karte je drugo pitanje. sunce mi je u konjukciji sa plutonom i ta konjukcija pravi kvadrat sa mesecom, a mars je relativno dobar u strelcu i u egzaktnom sextili sa saturnom (za ovo kazu da nije ba stoliko lose, jer mars daje hrabrost saturnu, a saturn hladi marsa). ali, nemam potrebu da se svetim, vec je to trenutni bes sto vise podseca na ovna. pretpostavljam da ce mi taj kvadrat sa mesecom doneti jedan fatalan dogadjaj u zivotu. problem jeste sto jaci znaci od vage ne razumeju njenu potrebu da sve resi mirnim putem i diplomatijom, dotle da to nazivaju kukaviclukom, a nije - zasto bespotrebno trositi energiju i vreme, ako se to moze izbeci. ja cak i kada se latim maca meni to tesko pada (da ne kazem mrzi me :lol:), jer vaga u meni ne zeli da ratuje, nego da izbegne sukob. dok mi se ne pomraci. :lol:

konacni odgovor na temu je da je bolja kombinacija vaga - ovan, nego vaga - skorpija, zbog vece slicnosti prve kombinacije.

p.s. mars mi je u 5 kuci na samom vrhu 6 pa recimo nemam visoke T, ni glavobolje, ali zato sport obozavam i energiju marsa trosim na sport, a ne na ratovanje.
 
Poslednja izmena:
Ja ću, ipak, malo i da pohvalim škorpije. Kada te škorpija voli, ona te voli do kraja i to je tako i to je tačno. I kada je zaljubljena to se oseća u vazduhu kada si pored nje, pa čak iako ti ne kaže. Ipak, ono što ovnovi misle na glas, to škorpija čuva u sebi. I ona situacija koja je ovnu izazov, škorpiji je ispod časti i da raspravlja o tome. Zato mislim da će neiskusne vage pre proći u vezi sa ovnom, dok će iskusne vage radije privući škorpiju.
Nisu škorpije loše, one su takve kakve jesu. Moj otac je škorpija i smatram da mi je tokom vaspitavanja uneo duh istrajnosti, koji inače krasi sve škorpije i koji je dobra osobina za jednog čoveka.
 
Da , i ja imam taj Saturn sextil Mars u skorpii :) ja sam citala da da dobru potentnost cak u starosti :):):)..i usmerenje energije..Al to kontrolira energiju , nema impulisvnosti kao kod ovna ..tako mislim. Potrebno je boriti se u zivotu da, al ne na tudju smetku ..Cilj opravdava sredsva mi potpuno nema smisla ..svako ima svoj put.

Mars u streslcu daje sportski duh, to je dobra pozicija marsa, entuzijazam.

nekada je potrebno biti vojnik. nije mars los, jer je on nasa volja i hrabrost. a vaga i ovan su na .
 
Poslednja izmena:
Da skorpija kad voli voli..i kad mrzi mrzi..problem je da je ne povredis pa da se sveti..Ja poznaje nekolo srecnih veza Muskarac Vaga, Zena skoprija..i odjuvek sam se cudila od kud ta kompatibilnost..

Imas pravo da ima razlike iskusne i nesikusne vage :) vaga se tokom zivota razvija i menja, ko svi drugi al kod njih i vodolije je to izrazenije.

Ja ću, ipak, malo i da pohvalim škorpije. Kada te škorpija voli, ona te voli do kraja i to je tako i to je tačno. I kada je zaljubljena to se oseća u vazduhu kada si pored nje, pa čak iako ti ne kaže. Ipak, ono što ovnovi misle na glas, to škorpija čuva u sebi. I ona situacija koja je ovnu izazov, škorpiji je ispod časti i da raspravlja o tome. Zato mislim da će neiskusne vage pre proći u vezi sa ovnom, dok će iskusne vage radije privući škorpiju.
Nisu škorpije loše, one su takve kakve jesu. Moj otac je škorpija i smatram da mi je tokom vaspitavanja uneo duh istrajnosti, koji inače krasi sve škorpije i koji je dobra osobina za jednog čoveka.
 
Poslednja izmena:
Ja ću, ipak, malo i da pohvalim škorpije. Kada te škorpija voli, ona te voli do kraja i to je tako i to je tačno. I kada je zaljubljena to se oseća u vazduhu kada si pored nje, pa čak iako ti ne kaže. Ipak, ono što ovnovi misle na glas, to škorpija čuva u sebi. I ona situacija koja je ovnu izazov, škorpiji je ispod časti i da raspravlja o tome. Zato mislim da će neiskusne vage pre proći u vezi sa ovnom, dok će iskusne vage radije privući škorpiju.
Nisu škorpije loše, one su takve kakve jesu. Moj otac je škorpija i smatram da mi je tokom vaspitavanja uneo duh istrajnosti, koji inače krasi sve škorpije i koji je dobra osobina za jednog čoveka.

da kada vole - vole. mada ja nekad mislim da to i nije prava ljubav, nego potreba da kontrolisu i upravljaju i ostvaruju sebe kroz druge. imaju potrebu da budu sigurne, pa misle da ako kontrolisu drugoga da im je ta osoba sigurna. za mene ljubav nema veze sa tim i sa posesivnoscu, sto im je odlika. za mene je ljubav - biti vezan u slobodi, znaci samo sloboda vezuje za drugoga. skorpije su fixni znaci, zenski. a ovnovi i vage muski, kardinalni. dakle blizi su i po kvalitetu. dok skorpiju i ovna vezuje mars. po mom nekom misljenju moze kombinacija ovan - skorpija, i ovan - vaga.
ja imam vise aspekata koji ukazuju na to da mi je potrebna sloboda, nije samo do suncevog znaka. i sama se trudim da dam slobodu, iako ponekada sebe uhvatim u pokusaju kontrole. ali, se ispravim, jer se uvek setim da ne volim da budem kontrolisana i sputana, pa ako ja ne volim uzimam da to ni drugi ne vole. sema ako ja ne dozvolim da me neko veze, al' i tad se koprcam.

moja keva ima mesec u skorpiji. :lol: ume da bude posesivna na mene. :huh: srecom skorpija tek povremeno promoli nos, pa joj cesce dominiraju vodolija i strelac (znak i podznak). :malav:
 
Da , i ja imam taj Saturn sextil Mars u skorpii :) ja sam citala da da dobru potentnost cak u starosti :):):)..i usmerenje energije..Al to kontrolira energiju , nema impulisvnosti kao kod ovna ..tako mislim. Potrebno je boriti se u zivotu da, al ne na tudju smetku ..Cilj opravdava sredsva mi potpuno nema smisla ..svako ima svoj put.

Mars u streslcu daje sportski duh, to je dobra pozicija marsa, entuzijazam.


slicne podatke sam i ja nasla. saturn daje marsu istrajnost, a mars podstice saturna. i to za potentnost isto. :lol: logicno saturn predstavlja starost, a mars je nasa sexualna energija. pa kao se ta dva povezu dobija se i potentnost u starosti. :lol:

p.s. nasle se tri vage i cakano pricaju na temi. :lol:
 
da dodam, ja sam imala vezu sa ovnom, a on je istovremeno meni bio trener. pa je umeo povremeno malo da se dernja na mene :zcepanje:, ali ja to nisam primala k srcu. meni bilo slatko kada pocne, ostavim ga da se izdere i trepcem, kao pokunjeno. a samo ga motrim pozudno. :lol: i on samo prestane i kaze - ajde. meni je njegovo vodjstvo odgovaralo.

edit sve u svemu dok se on drao, meni curele bale. jos mogu da mu cujem glasic kada rikne - sta radis to? :zcepanje:
 
Poslednja izmena:
da takvi su ovnovi :):):) i ja sam imala vezu s ovnom..izgleda neizbezna veza..previse jaka hemije ne mogu da se ne privuce :):):) Iskre lete na sve strane:)

Neki astrolozi kazu da je to i idealna kombinacija ne znam..samo Ovnovi ne daju slobodu.a vagi treba sloboda ..pamtim da je bio jako ljubomoran..gde su strasti tu je ljubomora :):):) a vaga privuce poglede ...eto svadje :)

inace to za potentnost u starosti nije lose :) energija , zdavlje:):):)
 
Poslednja izmena:
da kada vole - vole. mada ja nekad mislim da to i nije prava ljubav, nego potreba da kontrolisu i upravljaju i ostvaruju sebe kroz druge. imaju potrebu da budu sigurne, pa misle da ako kontrolisu drugoga da im je ta osoba sigurna. za mene ljubav nema veze sa tim i sa posesivnoscu, sto im je odlika. za mene je ljubav - biti vezan u slobodi, znaci samo sloboda vezuje za drugoga. skorpije su fixni znaci, zenski. a ovnovi i vage muski, kardinalni. dakle blizi su i po kvalitetu. dok skorpiju i ovna vezuje mars. po mom nekom misljenju moze kombinacija ovan - skorpija, i ovan - vaga.
ja imam vise aspekata koji ukazuju na to da mi je potrebna sloboda, nije samo do suncevog znaka. i sama se trudim da dam slobodu, iako ponekada sebe uhvatim u pokusaju kontrole. ali, se ispravim, jer se uvek setim da ne volim da budem kontrolisana i sputana, pa ako ja ne volim uzimam da to ni drugi ne vole. sema ako ja ne dozvolim da me neko veze, al' i tad se koprcam.

moja keva ima mesec u skorpiji. :lol: ume da bude posesivna na mene. :huh: srecom skorpija tek povremeno promoli nos, pa joj cesce dominiraju vodolija i strelac (znak i podznak). :malav:

Vrlo dobro si skenirala škorpijsku ljubav. Mada, one su takve, kakve su, pa kome odgovara samo napred.
 
da takvi su ovnovi :):):) i ja sam imala vezu s ovnom..izgleda neizbezna veza..previse jaka hemije ne mogu da se ne privuce :):):) Iskre lete na sve strane:)

Neki astrolozi kazu da je to i idealna kombinacija ne znam..samo Ovnovi ne daju slobodu.a vagi treba sloboda ..pamtim da je bio jako ljubomoran..gde su strasti tu je ljubomora :):):) a vaga privuce poglede ...eto svadje :)

inace to za potentnost u starosti nije lose :) energija , zdavlje:):):)

Tačno je da ovnovi ne daju slobodu vagi, ali je i tačno da se mire sa sudbinom kada vaga napravi "prekršaj" po njihovom shvatanju. Tačno je i da su ljubomorni, ali su oni u tom domenu neiskusni, tako da vremenom ljubomora ostaje, ali njihove reakcije sve više slabe. Primer: sa kumom sam išao u striptiz klub. Ženi (ovnu) sam odmah rekao o čemu se radi, ali i da idem samo zbog kuma, jer inače ne bih zalazio na takva mesta - razlog skupoća. Prva dva tri puta je bila jako ljubomorna i besna, ali je posle oguglala. Zašto? Zato što sam joj objasnio da ja ne radim tamo ne znam šta, a zanimljivo mi je da odem tamo zbog devojaka koje rade u tom klubu. Ja sa njima popričam o svemu i svačemu (jer moraju da me trpe zarad posla kojim se bave), kum plati piće i svi zadovoljni.
Što se tiče pogleda, vaga može da privuče poglede, ali može i sama da bude privučena. Mislim da je veći problem kada je vaga privučena. No, to je samo pogled i ništa više. Kada ovan shvati da vezu dva ljudska bića ne čine samo pogledi upućeni jedan drugome, ljubomora automatski prestaje.
Hteo sam kroz ova dva primera da pokažem kako ovnovi sazrevaju u vezi sa vagom, ali bih napomenuo da njihovo sazrevanje u vezi ne prolazi nikada bez svađa i rasprava.
 
da takvi su ovnovi :):):) i ja sam imala vezu s ovnom..izgleda neizbezna veza..previse jaka hemije ne mogu da se ne privuce :):):) Iskre lete na sve strane:)

Neki astrolozi kazu da je to i idealna kombinacija ne znam..samo Ovnovi ne daju slobodu.a vagi treba sloboda ..pamtim da je bio jako ljubomoran..gde su strasti tu je ljubomora :):):) a vaga privuce poglede ...eto svadje :)

inace to za potentnost u starosti nije lose :) energija , zdavlje:):):)

Ne znam da li je to idealna kombinacija. Pre moje žene sve moje devojke bile su lavice osim jednog ovna i jedne škorpije. Postojala je i jedna vodolija, ali posle prve večeri svemu je bio kraj, tako da to i ne računam vezom. Zato mi se čini kao da nikada nisam ni upoznao nijednu devojku van tri navedena znaka. I dan danas se devojke iz ova tri znaka zaleću na mene. Za ostale, kao da ne postojim. Ne hvalim se, samo mi je to jako čudno. Za sve bivše sam uradio poređenje natalnih karata i za svaku je ispala bolja kombinacija nego sa mojom ženom, ali eto mi smo i dan danas zajedno i imamo i decu.
 
Ja se ne slazem da je idealna veza..al ima astrologa koji je preporucuje..mislim da za Ovna idelan partner je Vaga..jer mu je strast relaizovana, a njemu je to jako bitno.

Ne vidi se samo suncani znak naravno..mozda si i podznak Vaga, pa ti je 7 kuca Ovan. Meni je 7 kuca riba , i svi sa kojim sam bila u vezi imali su ili podznak ribe ,ili mjesec..neptunova kombinacija ( svi su pisali poeziju na primer :) ) i da je jarac , al jarac poet :) Meni veze Ovan , Jarac, , Strelac ( po meni najkompatibilan, ni jednom se nismo posvadjali ) otselili smo se..to je bio razlog prekida..Strelac je super za Vagu..kazu i Lav..nemam iskustva ,,mada mi je mjesec lav pa ih razumem..:)

Opis bracng partnera je 7 kuca.



Ne znam da li je to idealna kombinacija. Pre moje žene sve moje devojke bile su lavice osim jednog ovna i jedne škorpije. Postojala je i jedna vodolija, ali posle prve večeri svemu je bio kraj, tako da to i ne računam vezom. Zato mi se čini kao da nikada nisam ni upoznao nijednu devojku van tri navedena znaka. I dan danas se devojke iz ova tri znaka zaleću na mene. Za ostale, kao da ne postojim. Ne hvalim se, samo mi je to jako čudno. Za sve bivše sam uradio poređenje natalnih karata i za svaku je ispala bolja kombinacija nego sa mojom ženom, ali eto mi smo i dan danas zajedno i imamo i decu.
 
Harzimu :) Ne znam ja mislim da harzimu imaju Vage :) Skorpije, Ribe, nepttun na ascedent..neki stelium planeta , Skorpija daje magnetizam..
..Ako mislis da su energicni pa privalce ljude ..mozda. Nisam srela da su ovnovi hramaticnu u astrolsku teoriju..mars nekako ne ide uz harizmu.

a rec je bilo da ima veliku hemuju izmegu vage i ovnove.,

ja kazem da je nemaju - hemiju i tu nema nikakog cinizma...al' imaju ono sto nema nijedan drugi znak... harizmu, na koju hemijski reaguju skoro svi ostali znaci...
 
Harzimu :) Ne znam ja mislim da harzimu imaju Vage :) Skorpije, Ribe, nepttun na ascedent..neki stelium planeta , Skorpija daje magnetizam..
..Ako mislis da su energicni pa privalce ljude ..mozda. Nisam srela da su ovnovi hramaticnu u astrolsku teoriju..mars nekako ne ide uz harizmu.

ja govorim o harizmi vodje na koju se svi lepe ko muve i blage veze nema sto sam pripadnik tog znaka.... sto se tice ostalih prefinjenih stvari koje citas kroz stelijum kao taj magnetizam i sl. rekoh ne jednom osoba da bi bila nesto mora da zna zasto je to nesto u njoj, a ako ne zna onda to u njoj nije nista vec samo trip da je nesto.
 

Back
Top