Zlocini protiv Madjara u Vojvodini 1944/45

Masivnih zlocina nad Madjarima u Vojvodini nakon 1945, godine NIJE BILO.

Likvidirani su ISKLJUCIVO ZLOCINCI koji su pokusali da vrse GENOCID nad Srbima i Jevrejima....

Cak i njih nisu likvidirali Srbi nego Rusi..

Bilo je POJEDINACNIH SLUCAJEVA odmazde od strane Srba.

Posle rata je streljan svako ko je saradjivao sa okupatorom bez obzira na nacionalnost.

"Otkrivanjem zločina komunista" se u stvar rehabilituju fašisti.
 
... Prisećajući se događaja u Čurogu 1945, kada je ubijeno i proterano dve i po hiljade Mađara, on je kazao da posmrtni ostaci nevinih Mađara i dan danas su zakopani na groblju životinja, a spomen krstovi u znak sećanja na njih svake godine bivaju obešćašćeni.


http://www.vajma.info/cikk/szerbkia...protiv-Madjara-u-Vojvodini-bio-je-zlocin.html

pa gde bas u Churugu, Gospodjincima i Zablju?
prvo su isto tamo '42 Srbi na nasim severnim teritorijama nagraisali, pa posle madjari na njihovim juznim '45... cudne se tamo stvari deshavaju, a bas nichim izazvane...
 
Masivnih zlocina nad Madjarima u Vojvodini nakon 1945, godine NIJE BILO.

Likvidirani su ISKLJUCIVO ZLOCINCI koji su pokusali da vrse GENOCID nad Srbima i Jevrejima....

Cak i njih nisu likvidirali Srbi nego Rusi..

Bilo je POJEDINACNIH SLUCAJEVA odmazde od strane Srba.

to je zato sto si ti bio zauzet likvidiranjem i nacinalizovanjem imovine SSovaca kojima bi sad da vratis zemlju ;)
 
Poslednja izmena od moderatora:
To je dizalo desnicu u vazduh, četiri godine se iživljavalo, klalo, silovalo, maltretiralo, pa kada je konačno ispostavljen račun onda se cvili?
Kakvi civili bre, sluge okupatora i oni i folkcdojčeri!

Tačno se znalo ko je ko i ko je šta radio!
Na kraju su toliko drski i bezobrazni da zahtevaju nekakvu PRAVDU?!??
Znao si da bacaš ljude pod led a posle cviliš za pravdom i pozivaš se na pravila o ratovanju i šta ti ja znam?!


Sad će Srbi da se optuže da su ubijali Mađare i Folkcdojčere kao na traci.
Ne komuniste već - SRBE!

A vi dokazujte da ste Dražini Srbi, da ste i vi bili na listi za odstrel siguran sam će Mađari i Folkcdojčeri da promene stav!
 
Poslednja izmena od moderatora:

Back
Top