poceo troboj sa uniformisanim licima-zavrseno

AllPacino

Zainteresovan član
Poruka
487
i tako je pre dva dan poceo jedan mali rat...ali ne sa dve zaracene strane...vec sa tri...ja sam u tom ratu...slobodno mogu da kazem...u poziciji srj za vreme nato bombardovanja....eh da mi je pavkovic ovde...pa da tucemo nato do nogu....
i tako se vodi rat oko jedne zenske...izmedju mene ...jednog pandura...i jednog popa...ustvari buduceg popa....i svi imamo velike motive u tom ratu...pandur da se ozeni ...jer je jedini pandur u njegovom pandurskom drustvu koji nije ozenjen...pop takodje da se ozeni da bi postao pop...a moj je motiv najposteniji...moj je motiv da pobedim popa i pandura...ona...bila u vezi sa pandurom...dugo...bila u vezi sa popom...jos duze...i bila u vezi sa mnom...dva dana....i tako je ona za dva dana veze sa mnom ponovo postala interesantna i panduru i popu...sto meni uopste nije bilo interesantno...sve dok nisam skontao da sve ovo moze da se razvije u vrlo zanimljivu situaciju...u jedno vrlo zanimljivo nadmetanje,dvoboj...ustvari troboj izmedju nas oko nje...e sad...posto sam ja imao pocetnu prednost...jer je sa mnom u vezi...ja sam resio da raskinem s njom...cisto iz fer plej razloga...nije sala hercegovacka krv...i tako smo sada svi na istom...s tim sto su oni sa druge strane u prednosti...pandur ima iza sebe citavu supovsku infrastrukturu...u svakom momentu zna gde je ..s kim je...ovaj grad je pun pandura i spijuna...a ovde zene pate za uniformom...pop iza sebe ima cistotu svestenog lica...moze da ubije coveka...a posebno zenu iskrenoscu...a ja iza sebe imam los glas...oni hoce da se ozene s njom...a ja samo hocu da ih pobedim...ona me bas toliko i ne interesuje...mislim sto se tice neke duze veze...yebo te zivot...ima da joj se dignu usi samo tako...trojica se slomise oko nje...da sam pravio bolju situaciju za ubijanje vremena i dosade...od ove nisam mogao napraviti bolju...samo se nadam da ce taj rat malo duze da traje...da se razvije borba...da malo opteretim mozak...
yebes sve to ako se odmah zavrsi...bez taktike...ali imam neki osecaj da ce ovo da ubude najzanimljivije dogadjanje u ovoj polovini godine...ali opet...kontao sam da je pop nekako u najgoroj situaciji od nas..on ne moze da igra kvarno...pop je to...vernik...pa sam resio da mu malo pojacam poziciju...poslao sam neke devojke da se kao malo raspituju za njega...da pop bude malo vise popularan kod zenskih...da se kao otimaju za njega...sto sigurno nece da mu skodi...jer se jado zaljubio u ovu malu do usiju...nece on te druge ni da primeti...a pandura ima da ocrnim...da ga ukopam...joj sto mrzim pandure...tupadzije....
mozda bih mogao da organizujem i neko kladjenje u uskom krugu mojih prijatelja...da bude i ostalima interesantno...ali to je malo rizicno...moze da se procuje...
eto,tako je to...veceras pocinje prva runda....
 
Sjajan si!
Ja navijam za popa
Pop.gif
cheer.gif
cheer.gif
cheer.gif
 
Ej, jbt, ovo je kao u filmu! Ovu temu tju sa uzhivanjem da pratim! Navijam za tebe, shefe! Jedino mi je malo zhao devojke. Mislim da joj netje biti drago ako sazna da je predmet igre. Ali, svaka chast, ti bash znash da uchinish svoj zhivot zanimljivim. Ako bog da i sretja junachka, pa se zaplet zakuva, jednog dana tjesh motji da ove dogadjaje pretochish u scenario za film i zaradish mnogo love. :wink:
 
AllPacino:
i tako je pre dva dan poceo jedan mali rat...ali ne sa dve zaracene strane...vec sa tri...ja sam u tom ratu...slobodno mogu da kazem...u poziciji srj za vreme nato bombardovanja....eh da mi je pavkovic ovde...pa da tucemo nato do nogu....
i tako se vodi rat oko jedne zenske...izmedju mene ...jednog pandura...i jednog popa...ustvari buduceg popa....i svi imamo velike motive u tom ratu...pandur da se ozeni ...jer je jedini pandur u njegovom pandurskom drustvu koji nije ozenjen...pop takodje da se ozeni da bi postao pop...a moj je motiv najposteniji...moj je motiv da pobedim popa i pandura...ona...bila u vezi sa pandurom...dugo...bila u vezi sa popom...jos duze...i bila u vezi sa mnom...dva dana....i tako je ona za dva dana veze sa mnom ponovo postala interesantna i panduru i popu...sto meni uopste nije bilo interesantno...sve dok nisam skontao da sve ovo moze da se razvije u vrlo zanimljivu situaciju...u jedno vrlo zanimljivo nadmetanje,dvoboj...ustvari troboj izmedju nas oko nje...e sad...posto sam ja imao pocetnu prednost...jer je sa mnom u vezi...ja sam resio da raskinem s njom...cisto iz fer plej razloga...nije sala hercegovacka krv...i tako smo sada svi na istom...s tim sto su oni sa druge strane u prednosti...pandur ima iza sebe citavu supovsku infrastrukturu...u svakom momentu zna gde je ..s kim je...ovaj grad je pun pandura i spijuna...a ovde zene pate za uniformom...pop iza sebe ima cistotu svestenog lica...moze da ubije coveka...a posebno zenu iskrenoscu...a ja iza sebe imam los glas...oni hoce da se ozene s njom...a ja samo hocu da ih pobedim...ona me bas toliko i ne interesuje...mislim sto se tice neke duze veze...yebo te zivot...ima da joj se dignu usi samo tako...trojica se slomise oko nje...da sam pravio bolju situaciju za ubijanje vremena i dosade...od ove nisam mogao napraviti bolju...samo se nadam da ce taj rat malo duze da traje...da se razvije borba...da malo opteretim mozak...
yebes sve to ako se odmah zavrsi...bez taktike...ali imam neki osecaj da ce ovo da ubude najzanimljivije dogadjanje u ovoj polovini godine...ali opet...kontao sam da je pop nekako u najgoroj situaciji od nas..on ne moze da igra kvarno...pop je to...vernik...pa sam resio da mu malo pojacam poziciju...poslao sam neke devojke da se kao malo raspituju za njega...da pop bude malo vise popularan kod zenskih...da se kao otimaju za njega...sto sigurno nece da mu skodi...jer se jado zaljubio u ovu malu do usiju...nece on te druge ni da primeti...a pandura ima da ocrnim...da ga ukopam...joj sto mrzim pandure...tupadzije....
mozda bih mogao da organizujem i neko kladjenje u uskom krugu mojih prijatelja...da bude i ostalima interesantno...ali to je malo rizicno...moze da se procuje...
eto,tako je to...veceras pocinje prva runda....

Facooo!!! Navijam za tebe, al' mislim da pored popa nemaš šansi, ako je toj ribi do udaje. Sa popom će biti sigurna da je muž nikad neće ostaviti...jer ne sme dva puta da se ženi. Ne kaže se džabe 'živi dobro ko popadija'. Mora popa da se potrudi da mu žena uvek bude zadovoljna, jer ako ga ona ostavi on ostaje beli udovac celi život.Pandura sam odmah izbacila iz konkurencije...ali popa...
 
*misutka*:
prospero:
Mudro zborish, ali ja ipak, za ljubav zapleta navijam za autora teme.

Pa i ja...mada...možda ipak malo više za popa, pa on je jedini vodjen iskrenim osećanjima...il' sam možda promašila poentu...

Sve ok. :wink: Samo popu ne mozhesh potpuno da verujesh, jer on uvek mozhda trazhi zhenu samo zato da bi mogao da se zapopi.
 
da vam malo opisem ove ucesnike:
-POP-oko dvadeset i dve ,tri godine...visok oko 175...prava intelektualna faca...kratko osisan...obrijan...naocare...uvek smrtno ozbiljan...yebo me otac ako sam ga u zivotu video da se nasmeje...saznao sam da je prilicno inteligentan...i da nije los decko...izgled bas i ne umem da opisem..ali bih rekao da je nije ruzan...mozda cak i da je lepuskast..jos kad bi se nasmejao...nayebali bi i ja i pandur...i jos da nadodam predaje u jednoj srednjoj skoli veronauku...
-PANDUR-istih godina kao i pop...vrlo simpatican...tako kazu moje drugarice...visok oko 180...takodje uvek uredno osisan...obrijan...i strasno...ali strasno ume da udavi sagovornika...par puta sam se zadesio sa njim za istim stolom...i uvek sam sledeca tri dana imao vrlo razvijenu zelju da skocim sa solitera...i mnogo prica o poslu...pun je lovackih prica...ne znam sta bih napisao kao njegovu prednost...jer stvarno nemam pojma sta devojke vide kod njega...mada...primetio sam da je vrlo uporan...i sablonski romantican...naucio negde par slatkih reci i svakoj ih ponavlja kao papagaj...imam mnogo dobre izvore...
-JA-crn...visok 188...uvek neosisan...i uvek neobrijan...zamrzeo sam brijanje u vojsci i od tada se "brijem" masinom za sisanje...ne narocito pametan...ne narocito glup...ni narocito lep...a nisam ni ruzan...znaci sasvim prosecan...evo najteze mi je sebe da opisem...sta ima da se opisujem koji ****...

Runda prva-sinoc-popa nigde nema ko da se zagubio...tako da on nije ni ucestvovao...za jednim stolom sedi pandur sa drustvom...ja za sankom..radim...i ulazi mala sa drugaricama...prvo prilazi kod mene...neka glupava prica...sve ko da ocekuje nesto da joj kazem...a ja se ucutao...a pandur snima...odlaze za sto...pandur ih casti picem...prilazi...i moli ovu da izadju ispred da popricaju...oni izlaze..ja saljem spijuna da ide ispred da malo "prica mobilnim" i da slusa sta pricaju...posle mi je pricao da je zamalo pao od smeha kakav je to razgovor bio...on prosipa neke gluposti o vecnoj ljubavi...o jedinoj za koju je spreman sve da uradi samo da bude njegova...jedina koja ga zasluzuje...bla bla...i trazi od nje da izadju u petak vece u grad zajedno...one konta i pristaje...doziveo sam pravi shok...i tako se zavrsilo prvo vece...za pandura...jedan poen...
ja kontam posle kad su otisli sta da se sad radi...malo je rizicno ako ih pustim da izadju a da ona misli da je sa mnom zavrsila...pada sve u vodu...i tako sam cekao...i pio...i cekao..da budem siguran da je dovoljno kasno i da cu je probuditi...i tako sve do cetiri ujutru....i okrenuo sam je telefonom...i poceo ispiranje mozga...kako je mogla to da mi uradi...nije mogla da ceka ni par dana nego se odmah bacila u zagrljaj staroj ljubavi...a da sam ja mislio da ta nasa prica nije ispricana do kraja...ali da to sada nije ni bitno..da tek sad vidim kakva je devojka...prava poletusa...citavu noc pokusavam da se unistim alkoholom koliko me je pogodila vest o njihovom skorem pomirenju...i ne znam ni ja sta vec...zavrsili smo tako sto sam joj rekao da je mrtva za mene i da me vise zanima sta ce biti sa papom nego sa njom...i da joj zelim svu srecu ovoga sveta sa glupim pandurom...i iskljucio telefon...sto se pokazalo kao mnogo dobar potez...citav dan mi danas salje poruke...zove...ja ne odgovaram...cekam da izadje sa pandurom sutra vece...da ih svi vide zajedno...pa da krenem u ofanzivu...ima pandur da trazi premestaj u bujanovac posle svega sto cu da mu uradim....posle ostaje jos pop...
uglavnom za sada je jedan nula za pandura...sve zavisi od njega sutra vece...ako uspe da je obudali...bice jos zanimljivije...
 

Back
Top