treba mi savet

DevicaZ

Zainteresovan član
Poruka
112
Imam prijatelja koji se, kad se naljutim (obicno oko ne mnogo krupnih stvari) toliko izvinjava da mi bude neprijatno, na kraju se osecam bedno i naljutim na sebe, pa se ja izvinjavam.
sta da radim?
 
ma mogu ja da budem i ostrija, ali mi bude zao, pa se jadno osecam posle.a ne radi on toliko nista lose, samo nije normalno da se ljudi nikad ne sporeckaju, bar malo kad imaju razlicita misljenja...
 
a on misli da nije normalno da se sporechkaju
a ti mislish da je normalno da se sporechkaju

u like potato..
eto..sada mozete da se sporechkavate oko sporechkavanja....
potom otvorite club sporechkavacha i na prvom zasedanju zapochnite temu "sporechkavanje-DA ili NE"...
ako vam ne ide...uvek mozete neshto drugo da radite
 
Da cesto i ja sama imam tu situaciju...neko mi se izvinjava k'o da mi je otkinuo nogu ili somethin' like that....Bude neprijatno,ali ja lepo kazem da to nije nista, eto ja se nikada tako ne izvinjavam :lol:
Vecina prihvati igru 8)
 
DevicaZ:
ma mogu ja da budem i ostrija, ali mi bude zao, pa se jadno osecam posle.a ne radi on toliko nista lose, samo nije normalno da se ljudi nikad ne sporeckaju, bar malo kad imaju razlicita misljenja...

Pa šta onda radi ?!?!? :shock: Briše cipele zavesom, piša u saksiju za cveće, povraća po tepihu ... ?!?
 
krvolok:
DevicaZ:
ma mogu ja da budem i ostrija, ali mi bude zao, pa se jadno osecam posle.a ne radi on toliko nista lose, samo nije normalno da se ljudi nikad ne sporeckaju, bar malo kad imaju razlicita misljenja...

Pa šta onda radi ?!?!? :shock: Briše cipele zavesom, piša u saksiju za cveće, povraća po tepihu ... ?!?
Ne, nego satima posle toga prica telefonom sa mnom, pa posle opet zove a ja stalno uveravam da sam se odljutila, pa mi posle bude zao, pa ako nisam kod kuce onda alarmira moje...
 
snaja88:
Da cesto i ja sama imam tu situaciju...neko mi se izvinjava k'o da mi je otkinuo nogu ili somethin' like that....Bude neprijatno,ali ja lepo kazem da to nije nista, eto ja se nikada tako ne izvinjavam :lol:
Vecina prihvati igru 8)
Da, ali mu to nije dovoljno, nije siguran pa nastavi pricu .
 
ne znam koliko ste dugo prijatelji, ali mozda je najbolje da se distanciras od njega na neko vreme... po principu, promenila si interesovanja, drustvo ili tako nesto... imas li decka?
Nagli prekid u takvim situacijama, gde on ima stalnu potrebu da sa tobom bude u kontaktu, a da tebi bude "lepo" i gde on cini sve da se ti ne ljutis na njega, iako nemas pravog razloga za ljutnju, meni lici na laganu opsesiju, i nesigurnost sa njegove strane...
au, ala sam se zanela... izvini ako sam potpuno promasila sustinu... :? :)
 
Kale72:
ne znam koliko ste dugo prijatelji, ali mozda je najbolje da se distanciras od njega na neko vreme... po principu, promenila si interesovanja, drustvo ili tako nesto... imas li decka?
Nagli prekid u takvim situacijama, gde on ima stalnu potrebu da sa tobom bude u kontaktu, a da tebi bude "lepo" i gde on cini sve da se ti ne ljutis na njega, iako nemas pravog razloga za ljutnju, meni lici na laganu opsesiju, i nesigurnost sa njegove strane...
au, ala sam se zanela... izvini ako sam potpuno promasila sustinu... :? :)
Mislis da je opsednut sa mnom?
Ma ne verujem.Sve je o.k., i npr. ne kontaktiramo po nekoliko dana, ali ako me nekim stavom naljuti, pa mu ja to saopstim, e onda nastaje pakao.
Nemam decka, on to zna, mislim da to veze nema.
 
DevicaZ:
Ne znam koliko su mu iskrena izvinjenja, ali mu je jako vazno da nastavimo da komuniciramo.Ne pricamo o politici, obicno me iritira nekim stavovima o zenama.

Mozda je napad najbolja odbrana?!?
Pokusaj da odglumis ono sto on obicno radi... samo, moras da istrajes u celoj stvari. Ili, jednostavno, nauci da predjes preko izvinjenja kao da ga i nije bilo.
I, kako to mislis, ne znas koliko su mu iskrena izvinjenja? Ako se vec dugo poznajete, i cesto ste u kontaktu, postoje prepoznatljivi znaci ponasanja na koje mozes da reagujes.
I, jos jedna stvar: da li si ti TACNO definisala sta osecas prema njemu? Mozda si sama inicirala takav odnos, i sada, kada pocinje da ti smeta, ne umes da ga prekines :?:
 
Pa vidis, ne poznajemo se dugo.
Ja ne znam kako mislis da pocnem da se i ja ponasam kao on? Da ja njega naljutim?Ne znam kako? To mi se cini nemoguce.
Muka mi je sto posle svoje ljutnje i njegovih izvinjavanja ja osetim veliko sazaljenje prema njemu i pocnem da besnim na sebe sto sam se uopste ljutila.Mnogo se sazalim nad njim.I posle se ja lose osecam.
Prosto mi dodje da pobegnem od svega.
 
ruku na srce,u toj priči si i ti malo čudna.čovjek uvijek treba da se pita šta ga je dovelo u neku situaciju.
ja mislim da nas ljudi uglavnom tretiraju onako kako se mi postavimo i kaka stav imamo prema sebi samima.
uostalom ako želiš prijateljstvo sa nekom osobom (a niko nije idealan)sa njom treba i da rešavaš problem,pa prijatelji ste
 
DevicaZ:
Imam prijatelja koji se, kad se naljutim (obicno oko ne mnogo krupnih stvari) toliko izvinjava da mi bude neprijatno, na kraju se osecam bedno i naljutim na sebe, pa se ja izvinjavam.
sta da radim?

Oteraj ga u pitschku materinu, udari mu par shamara, kazi mu da je izgubljen sluchaj i da nikada nece nauchiti shpanski, onda ce on da se skenja za medalju, a ode do najblize desetospratnice i baci se sa krova. Samim tim se ti necesh vishe ikada osecati bedno i ljutiti se na sebe pa je tvoj problem trajno reshen. :P
 

Back
Top