BRITNEY SPEARS vs CHRISTINA AGUILERA

Па ја бих обе спакио на ломачи, али добро сад :roll: Бритни мрзим зато што је пример америчке ретардираности, а Кристина је као била неко невинашце и када јој је опала популарност почела је да глуми ко зна шта
 
Obe su pravi americhki sh-it. Po pevanje, Agilera je mnoogoo bolja. Britni nema nikakav glas i mnogo devojka smara. Pesme su joj ochaj zivi... :roll: KO ce pre opstati u "surovom" svetu biznisa? Pa ona koj ce se odvratnije oblachiti i oan koja ce imati vishe skandala... :roll:
 
Ovakivih tema je vec na tone ovde bilo,ali ok,odgovoricu.Neko je rekao tipa ALO PRICAMO O MUZICI!!!One po meni obe imaju dobru muziku i to je vec stvar ukusa,tako da me to vec nervira.One su imale skandale,tacno je,ali na milione albuma koje su prodale,nemaju veze sa skandalima,jer na disku ne dobijes te skandale,vec muziku.TATU je primer za skandal grupu.Sto se pevanja,muzike tice,obe su dobre u tome.Na pocetku su imale dosta slicnu muziku,ali sada im se putevi razilaze.Mozda za nijansu glasam za Britney,jer je duze slusam,ali i Kristinu volim.I te price da one nemaju dobru muziku je glupost,jer je sve to stvar ukusa!!!!!!!!
 
Žao mi je što moram da vas obavestim...ali...OVO JESTE MUZIKA.
Kao prvo one pevaju.
Imaju svoje obožavatelje i hteli vi, ne hteli ima nas koji ih slušamo. To što su komercijala, ne zanči da su gore od nekog hard-kor-pis-of-shita. Ne, ne znači da su lošije od nekog metal benda (za koji uzgled, niko nije ni čuo...), one su postigle uspeh. I sad će neko da kaže zato što su onako oskudno obučene, naminkane i doterane...Pa kad kupim njiov CD ne moram ni da ih gledam. I iza Britni i iza Kristine stoje mnogooogobrojni ljudi koji od nih prave zvezde, ja u tome ne vidim ama baš ništa loše.
Možete im samo čestitati na uspehu. :D
_________________
(i onaj prozor pod koji ste hteli da pljunete nećete dohvatiti!). :cool:
 
Lucky girl:
Ovakivih tema je vec na tone ovde bilo,ali ok,odgovoricu.Neko je rekao tipa ALO PRICAMO O MUZICI!!!One po meni obe imaju dobru muziku i to je vec stvar ukusa,tako da me to vec nervira.One su imale skandale,tacno je,ali na milione albuma koje su prodale,nemaju veze sa skandalima,jer na disku ne dobijes te skandale,vec muziku.TATU je primer za skandal grupu.Sto se pevanja,muzike tice,obe su dobre u tome.Na pocetku su imale dosta slicnu muziku,ali sada im se putevi razilaze.Mozda za nijansu glasam za Britney,jer je duze slusam,ali i Kristinu volim.I te price da one nemaju dobru muziku je glupost,jer je sve to stvar ukusa!!!!!!!!

1)Ja sam slušao njihovog menadžera kada je reako da je to lezbejisanje i vatanje čist marketinški potez.

2)Koliko si puta čula za neki Spears skandal a koliko recimo npr. za skandal Blind Guardiana? Po meni Guardiani su 10000 puta uspešniji od one džukele i po talentu za muziku džukela može samo da im pljune pod prozor!
 
LPhoklica:
Žao mi je što moram da vas obavestim...ali...OVO JESTE MUZIKA.
Kao prvo one pevaju.
Imaju svoje obožavatelje i hteli vi, ne hteli ima nas koji ih slušamo. To što su komercijala, ne zanči da su gore od nekog hard-kor-pis-of-*. Ne, ne znači da su lošije od nekog metal benda (za koji uzgled, niko nije ni čuo...), one su postigle uspeh. I sad će neko da kaže zato što su onako oskudno obučene, naminkane i doterane...Pa kad kupim njiov CD ne moram ni da ih gledam. I iza Britni i iza Kristine stoje mnogooogobrojni ljudi koji od nih prave zvezde, ja u tome ne vidim ama baš ništa loše.
Možete im samo čestitati na uspehu. :D
_________________
(i onaj prozor pod koji ste hteli da pljunete nećete dohvatiti!). :cool:
:D prvi put se slazem sa tobom
 
CobRa-SiC-:
Lucky girl:
Ovakivih tema je vec na tone ovde bilo,ali ok,odgovoricu.Neko je rekao tipa ALO PRICAMO O MUZICI!!!One po meni obe imaju dobru muziku i to je vec stvar ukusa,tako da me to vec nervira.One su imale skandale,tacno je,ali na milione albuma koje su prodale,nemaju veze sa skandalima,jer na disku ne dobijes te skandale,vec muziku.TATU je primer za skandal grupu.Sto se pevanja,muzike tice,obe su dobre u tome.Na pocetku su imale dosta slicnu muziku,ali sada im se putevi razilaze.Mozda za nijansu glasam za Britney,jer je duze slusam,ali i Kristinu volim.I te price da one nemaju dobru muziku je glupost,jer je sve to stvar ukusa!!!!!!!!

1)Ja sam slušao njihovog menadžera kada je reako da je to lezbejisanje i vatanje čist marketinški potez.

2)Koliko si puta čula za neki Spears skandal a koliko recimo npr. za skandal Blind Guardiana? Po meni Guardiani su 10000 puta uspešniji od one džukele i po talentu za muziku džukela može samo da im pljune pod prozor!

Ta ista dzukela je prodala preko 60 miliona ploca.Sad mi molim te kazi da je to sve tako zato sto je imala skandale...DAJ MOLIM TE!I to sto se tebi ne svidja,ne znaci da je ona dzukela i sa kojim pravom vredjas nekog koga ni ne znas.I navodis sad tu Blind Guardian,verovatno zato sto slusas...Tvoj problem,samo to sto ti ne slusas,ne znaci da je to djubre...
 
LPhoklica:
Žao mi je što moram da vas obavestim...ali...OVO JESTE MUZIKA.
Kao prvo one pevaju.
Imaju svoje obožavatelje i hteli vi, ne hteli ima nas koji ih slušamo. To što su komercijala, ne zanči da su gore od nekog hard-kor-pis-of-*. Ne, ne znači da su lošije od nekog metal benda (za koji uzgled, niko nije ni čuo...), one su postigle uspeh. I sad će neko da kaže zato što su onako oskudno obučene, naminkane i doterane...Pa kad kupim njiov CD ne moram ni da ih gledam. I iza Britni i iza Kristine stoje mnogooogobrojni ljudi koji od nih prave zvezde, ja u tome ne vidim ama baš ništa loše.
Možete im samo čestitati na uspehu. :D
_________________
(i onaj prozor pod koji ste hteli da pljunete nećete dohvatiti!). :cool:

"imaju svoje obozavatelje" - ship of fools...
 
PoP fan:
Iako su ove dve mlade pevacice trenutno najpopularnije osobe na svetu postavlja se cesto pitanje koja je od njih dve bolja? Koja bolje peva, igra i bolje se ponasa kao zvezda? koja ce duze ostati i opstati u surovom svetu showbiznisa? Pisite :arrow:
obe izgledaju k'o kur*ve i nemam nameru da to komentarisem. kada ih pitaju kojom se profesijom bave, one kazu "singer" :roll: pa cu se na tome i zadrzati. Kristina ima jedan od najboljih glasova u pop muzici, iako mi se cini da ponekad kao drvoseca ne moze da ga kontrolise, dok Britni nema veze s glasom. odgovor je :arrow: Kristina by far.
 
VisionOfDisorder:
CobRa-SiC-:
2)Koliko si puta čula za neki Spears skandal a koliko recimo npr. za skandal Blind Guardiana? Po meni Guardiani su 10000 puta uspešniji od one džukele i po talentu za muziku džukela može samo da im pljune pod prozor!

Bravo za to shto su uspeshniji. Gomila slepaca.
I o kakvim dzukelama prichash. Mnogo bre lajesh.

:wink:
 
VisionOfDisorder:
CobRa-SiC-:
2)Koliko si puta čula za neki Spears skandal a koliko recimo npr. za skandal Blind Guardiana? Po meni Guardiani su 10000 puta uspešniji od one džukele i po talentu za muziku džukela može samo da im pljune pod prozor!

Bravo za to shto su uspeshniji. Gomila slepaca.
I o kakvim dzukelama prichash. Mnogo bre lajesh.

:wink: Bravo vision!! :wink:
 
Mozda Kristina ima bolji glas, ali Britni mi je puno simpaticnija. Videla sam par njenih intervjua na TV-u i stvarno je fina i za razliku od Kristine deluje nekako bezazleno. Strasno sto je neki neki nazivaju onako, stvarno ste zlobni. Uostalom, ako je toliko mrzite, verovatno je ni ne slusate pa lepo pustite ovu temu. Samo pricate: ova je ______, a ova je jos gora ____! Ja znam da necu navracati na temu Cradle of Filth vs Morbid Angel jer nemam pojma o njima, a iskreno, nesto bas i ne zelim da imam.
25.gif

Najbolja Britni-pesma: I was born to make you happy, a Kristinina: Beautiful. Cujem te dve stvari jako cesto i bas sam ih zavolela.
 
CobRa-SiC-:
Lucky girl:
Ovakivih tema je vec na tone ovde bilo,ali ok,odgovoricu.Neko je rekao tipa ALO PRICAMO O MUZICI!!!One po meni obe imaju dobru muziku i to je vec stvar ukusa,tako da me to vec nervira.One su imale skandale,tacno je,ali na milione albuma koje su prodale,nemaju veze sa skandalima,jer na disku ne dobijes te skandale,vec muziku.TATU je primer za skandal grupu.Sto se pevanja,muzike tice,obe su dobre u tome.Na pocetku su imale dosta slicnu muziku,ali sada im se putevi razilaze.Mozda za nijansu glasam za Britney,jer je duze slusam,ali i Kristinu volim.I te price da one nemaju dobru muziku je glupost,jer je sve to stvar ukusa!!!!!!!!

1)Ja sam slušao njihovog menadžera kada je reako da je to lezbejisanje i vatanje čist marketinški potez.

2)Koliko si puta čula za neki Spears skandal a koliko recimo npr. za skandal Blind Guardiana? Po meni Guardiani su 10000 puta uspešniji od one džukele i po talentu za muziku džukela može samo da im pljune pod prozor!


p0z brate:) znash i sam koliko se slazhem, i koliko mi je owo smeshno... netju udostojiti temu odgowora... samo da te pozdrawim :) ladno su me banowali sa chata krstaritze, pa se owim zanimam:)
 

Back
Top