Zanimaju me iskustva sa muskim Devicama

Nisam neki izvor informacija pošto poznajem samo dve muške Device, a obe su prilično različitog karaktera, tako da... :roll:
Jedan je otvoren, iskren, drugi je prilično zatvoren, slatkorečiv...
E da, sad se setih jedne muške Device odranije. Mnogo je voleo da se hvali, ali kad sam ga bolje upoznala, shvatila sam koliki je šonja, ali ne bi bio toliki šonja da se nije bespotrebno razmetao i samohvalisao :lol:
Tri Device, tri različita tipa, skroz :?

P.S. Još davno sam u nekoj astrologiji pročitala kako kažu da su muškarci Rakovi i muškarci Device najbolji muževi :wink:
 
Ortakinja iz osnovne skole jos udala se za muskarca devicu u podznaku devica. A i ona je devica. Tad je poceo njen pakao. Vara je, ponizava, ljubomoran je, odredjuje joj kako da se oblaci i drzi je u kucnom zatvoru, u prevodu ne dozvoljava joj da izadje sama bez njega nigde. Pa sad vidi koliko to da su dobri muzevi stvarno vredi.
 
moja iskustva....bitno je kako se ti slazes sa njima...koji si ti znak?... ja sam ovan strelac. Sa muskim devicama ...uzas zivi...sad kad cujem da je neki tip devica( a lepi su i zgodni, sarmantni u drustvu) POBEGNEM i budem uzasno gruba. varaju zene-istina! Vole da je njihova rec zadnja - ubedjeni su da su uvek upravu, slatkorecivi su... ne raspravljaju se nego pobegnu od problema...prepuni su prica...bajki... a u kuci...uzas ....picajzle su... ako su oni zamislili da pepeljara treba da stoji na tom i tom mestu...dobices elaborat o tome kako su oni upravu a ne ti i kako si aljkava i ovakva i onakva jer mislis da treba da stoji na sredini stola... mamine maze su... i dosta su vezani za njih....uhhhh dosta od mene...
 
firespirit:
Ortakinja iz osnovne skole jos udala se za muskarca devicu u podznaku devica. A i ona je devica. Tad je poceo njen pakao. Vara je, ponizava, ljubomoran je, odredjuje joj kako da se oblaci i drzi je u kucnom zatvoru, u prevodu ne dozvoljava joj da izadje sama bez njega nigde. Pa sad vidi koliko to da su dobri muzevi stvarno vredi.
To su drugi rekli, ne ja, ja samo prenela :oops:
 
e nema horoskopskog znaka o kome bih mogla da pričam koliko o devicama!
negde sam čula da device služe da drugima zagorčavaju život, pa i sebi!
dakle, od device beži :!: :!: :!:
mnogo su teške/i i zayebane/i!
inače, kao drugari su sasvim ok i iz mog iskustva rekla bih da svakom društvu treba po jedna devica onako da digne atmosferu.
čini mi se da nisu baš mnogo principijalni.
on može da greši, ali ako neko drugi pogreši, čak i ako oprosti, to NE ZABORAVBLJA!!! lako se vredja ali to ne pokazuje!
inače obaćaju pažnju na detalje pa su u "onim" stvarima mmmmmmm!!!!!
sa devojkama pravi svakakve gluposti, vara, laže, e ali kada se zaljubi i zavoli onda je to stvarno nešto posebno, s tim što je već u početku svake veze "stvarno zaljubljen", ali se brzo ohladi...
ima još ta jedna osobina koja me baš iritira kod devica-ne umeju da slušaju šta im se govori!!! nisam sigurna, ako je još neko ovo primetio neka mi potvrdi, ali izgleda mi da devica baš ne ume da kaže šta hoće, ili možda ne zna šta hoće?! :?
ovo sve se tiče onoga što sam ja primetila da postoji zajedničko kod onih koje poznajem ovog znaka, ali takodje ima i stvari koje se razlikuju od osobe do osobe!
 
Pa mogu da ti ispricam svoje iskustvo :D
Ponasace se prema tebi kao prema malom bogu,ne vole da se svadjaju i uglavnom ce biti po tvom.Jako su osetljivi.Ali zatvoreni su,sve drze u sebi,ne umeju da se opuste.
Pre racionalni su i uvek na zemlji.Veoma brzo se zaljube.Prema onima koje vole se zaista ponasaju prelepo ali ako te ne zgotive onda konstantno napadaju.
Problem nastane kada im se nakupi previse toga.Onda puknu i postaju agresivni i u stanju su svasta da ti kazu.....
Ali sve u svemu biilo je to lepo iskustvo :D
 
Nestasna Ameba:
firespirit:
Ortakinja iz osnovne skole jos udala se za muskarca devicu u podznaku devica. A i ona je devica. Tad je poceo njen pakao. Vara je, ponizava, ljubomoran je, odredjuje joj kako da se oblaci i drzi je u kucnom zatvoru, u prevodu ne dozvoljava joj da izadje sama bez njega nigde. Pa sad vidi koliko to da su dobri muzevi stvarno vredi.
To su drugi rekli, ne ja, ja samo prenela :oops:

Ma u redu je 8)
 
Tića:
... mnogo su teške/i i zayebane/i!
inače, kao drugari su sasvim ok i iz mog iskustva rekla bih da svakom društvu treba po jedna devica onako da digne atmosferu.
čini mi se da nisu baš mnogo principijalni.
on može da greši, ali ako neko drugi pogreši, čak i ako oprosti, to NE ZABORAVBLJA!!! lako se vredja ali to ne pokazuje!
inače obaćaju pažnju na detalje pa su u "onim" stvarima mmmmmmm!!!!!
sa devojkama pravi svakakve gluposti, vara, laže, e ali kada se zaljubi i zavoli onda je to stvarno nešto posebno, s tim što je već u početku svake veze "stvarno zaljubljen", ali se brzo ohladi...
ima još ta jedna osobina koja me baš iritira kod devica-ne umeju da slušaju šta im se govori!!!...
U potpunosti se slažem sa napisanim, naročito u podvučenim delovima. :wink:
 
firespirit:
Ortakinja iz osnovne skole jos udala se za muskarca devicu u podznaku devica. A i ona je devica. Tad je poceo njen pakao. Vara je, ponizava, ljubomoran je, odredjuje joj kako da se oblaci i drzi je u kucnom zatvoru, u prevodu ne dozvoljava joj da izadje sama bez njega nigde. Pa sad vidi koliko to da su dobri muzevi stvarno vredi.

He, he! Ne znam da li si svesna koliko nijedan ograniceniji muskarac, a tek muskarcina kakvim pokusavas da se predstavis ovo ne bi napisao.
I popravi malo svoju sintaksu, posto drugima gledas pravopis.
Ja poznajem dve muske device i divni su mi prijatelji, ne sumnjam ni da su divni kao partneri. I stvarnoooo, zene, manite se generalizacije! :wink:
 
divlja-u-srcu:
firespirit:
Ortakinja iz osnovne skole jos udala se za muskarca devicu u podznaku devica. A i ona je devica. Tad je poceo njen pakao. Vara je, ponizava, ljubomoran je, odredjuje joj kako da se oblaci i drzi je u kucnom zatvoru, u prevodu ne dozvoljava joj da izadje sama bez njega nigde. Pa sad vidi koliko to da su dobri muzevi stvarno vredi.

He, he! Ne znam da li si svesna koliko nijedan ograniceniji muskarac, a tek muskarcina kakvim pokusavas da se predstavis ovo ne bi napisao.
I popravi malo svoju sintaksu, posto drugima gledas pravopis.
Ja poznajem dve muske device i divni su mi prijatelji, ne sumnjam ni da su divni kao partneri. I stvarnoooo, zene, manite se generalizacije! :wink:

Evo je bebava, opet gura nos sa primerima koji nisu pitanja u temi, a sve to zbog mene. Lagao bih kad bih rekao da sam polaskan. Stvarno si me nasmejala, povredjena sujeta ti je toliko zamaglila razum da ne znas vise ni sta pises. Pominjes generalizaciju na osnovu primera koji je pomenut kao jedan. Pominjes prijatelje a ovde se prica o partnerima i muzevima. Izgubila si se. Ne znas sta bi. Prestani da me juris po forumu. Rekao sam ti da nisam zainteresovan. Sto se psihologije muskarca tice, o njoj si mogla samo u knjigama da procitas a ne i da dozivis. Kad smo vec kod psihologije, preporucio bih ti pregled, da vidis sta je sa tom paranojom.
 
Čekam kuma a što se ti sekiraš?
...po ovakvim temama možeš videti da su ovdašnji astrolozi i ljubitelji ove drevne veštine,nauke šta li... puni razumevanja i saosećanja za ljude, njihove nesavršenosti, mane, vrline...
A sad, moraš znati,život jeste surov i niko nije savršen... osim dva- tri astrol. znaka koji dotični gotive...na prvom mestu je naravno njihov astrol. znak koji je ukratko esencija genijalnosti, dobrote i naravno, lepote...
 
Cekam kuma:
A sta sa onima sto uopste ne veruju u horoskope i ostale gluposti? :?
U koju kategoriju bi da ih strpate, vi "strucnjaci", koji ni sebe jos niste upoznali, a kamoli druge.
Uvek sam mrzeo podele i generalizacije, makar i ovakve vrste, svako je prica za sebe. Zar vam sopstveno zivotno iskustvo nije to dosad pokazalo?
A šta ćeš ti na astrologiji ako te ne zanima ista? :?
 
gigule:
Čekam kuma a što se ti sekiraš?
...po ovakvim temama možeš videti da su ovdašnji astrolozi i ljubitelji ove drevne veštine,nauke šta li... puni razumevanja i saosećanja za ljude, njihove nesavršenosti, mane, vrline...
A sad, moraš znati,život jeste surov i niko nije savršen... osim dva- tri astrol. znaka koji dotični gotive...na prvom mestu je naravno njihov astrol. znak koji je ukratko esencija genijalnosti, dobrote i naravno, lepote...
:roll: Naprotiv...
 
Moj najbolji drug je devica u horoskopu. Uopste ne lici na opis devica koje ste ovde dali sem cinjenice da je tezak svaleras 8) Inace je ultra zanimljiv, smesan, zabavlja drustvo, uvek za zur, nije stipsa, prema trenutnoj devojci (a menja ih kao majice) uvek jako pazljiv. Uglavnom totalno kul za drustvo ali los za devojke zbog cinjenice da je nestalan, prema tome... 8) E sad, totalna suprotnost njemu je frend devica u srbiji, nevidjeno ozbiljan, komplikovan, filozofski nastrojen, odlazi na spavanje u 21 :lol:, apslutno nije lik za provod i ima nevidjeni problem da kad jednom nadje devojku da je zadrzi jer je strasan workoholic pa uvek stavlja posao pred ljubavlju. Eto, dva tipa isti znak a totalno razlicita, jedino im je zajednicko sto obadvojica odlicno izgledaju, pa se vi povodite astrologijom :wink:
 
Nina2:
Moj najbolji drug je devica u horoskopu. Uopste ne lici na opis devica koje ste ovde dali sem cinjenice da je tezak svaleras 8) Inace je ultra zanimljiv, smesan, zabavlja drustvo, uvek za zur, nije stipsa, prema trenutnoj devojci (a menja ih kao majice) uvek jako pazljiv. Uglavnom totalno kul za drustvo ali los za devojke zbog cinjenice da je nestalan, prema tome... 8) E sad, totalna suprotnost njemu je frend devica u srbiji, nevidjeno ozbiljan, komplikovan, filozofski nastrojen, odlazi na spavanje u 21 :lol:, apslutno nije lik za provod i ima nevidjeni problem da kad jednom nadje devojku da je zadrzi jer je strasan workoholic pa uvek stavlja posao pred ljubavlju. Eto, dva tipa isti znak a totalno razlicita, jedino im je zajednicko sto obadvojica odlicno izgledaju, pa se vi povodite astrologijom :wink:



da li postoji nacin da se upoznamo sa tvojim drugovima?!?!!!!!
 
sanjas:
Nina2:
Moj najbolji drug je devica u horoskopu. Uopste ne lici na opis devica koje ste ovde dali sem cinjenice da je tezak svaleras 8) Inace je ultra zanimljiv, smesan, zabavlja drustvo, uvek za zur, nije stipsa, prema trenutnoj devojci (a menja ih kao majice) uvek jako pazljiv. Uglavnom totalno kul za drustvo ali los za devojke zbog cinjenice da je nestalan, prema tome... 8) E sad, totalna suprotnost njemu je frend devica u srbiji, nevidjeno ozbiljan, komplikovan, filozofski nastrojen, odlazi na spavanje u 21 :lol:, apslutno nije lik za provod i ima nevidjeni problem da kad jednom nadje devojku da je zadrzi jer je strasan workoholic pa uvek stavlja posao pred ljubavlju. Eto, dva tipa isti znak a totalno razlicita, jedino im je zajednicko sto obadvojica odlicno izgledaju, pa se vi povodite astrologijom :wink:



da li postoji nacin da se upoznamo sa tvojim drugovima?!?!!!!!


Sa kojim, prvim ili drugim? 8)
 

Back
Top