powerdvd4.0

igoor25

Početnik
Poruka
8
da li neko moze da mi pomogne sto se tice ovog dvd-a,rusio sam sistem koji se bio servis pak 1, i tada je radio ok,sada je servis pak 2,kada sam ga instalirao izbacuje neku greskuf6f00018,i trzi abdejtovanje,pokusao sam abdejtujem ali ta stranica jednostavno ne postoji,nemam ideju kako to resim a slb sam poznavalac ove materije!! da li neki drugi payer moze da "gura" dvd. ako neko zna molio bih ga da mi pomogne!!!!!
 
igoor25:
da li neko moze da mi pomogne sto se tice ovog dvd-a,rusio sam sistem koji se bio servis pak 1, i tada je radio ok,sada je servis pak 2,kada sam ga instalirao izbacuje neku greskuf6f00018,i trzi abdejtovanje,pokusao sam abdejtujem ali ta stranica jednostavno ne postoji,nemam ideju kako to resim a slb sam poznavalac ove materije!! da li neki drugi payer moze da "gura" dvd. ako neko zna molio bih ga da mi pomogne!!!!!

Skoro sam probao tu cetvorku (pise da je za XP), nije u redu ni na XP-u ni na Me-u,zato sam vratio PowerDVD v5.0 koji odlicno radi.
Ona cetvorka me intrigirala kao za XP je ali da li nece SP2 ili ima bagove, znaci stavi peticu za nju sve mozes da nadjes i odlicno radi sa dobrim podesavanjima! :D
 
Odličan je i DVD X Player (aktuelna verzija je 1.1, čini mi se), koji je čak i bolji od PowerDVD-a i to po dve stvari - automatski otključava svaki disk (znači nije potreban ni fleš firmware-a, niti dodatni program), i još bolje - omogućava preskakanje reklama i upozorenja kod naslova gde je to zabranjeno.

Pozdrav
 

Back
Top