Održana Skupština izbegličke vlade RSK

Jeli SrBi, koje su to srBske zemlje? Koja je to istorijska granica Srbije na koju pretendijete? Kada su u istoriji sveta bile "fer" granice Srbije? Car Dusan? Hm, malo li je? Vrlo je to zaebana tematika. Sta cemo ako sutra Turska krene da se bori za "istorijske granice", Rimsko carstvo, Grcka, Ugarska...
More ne mlatite se vise teritorijama, jel imate iole mozga da brinete kako ovo malo jada koje trenutno kontrolisemo da napravimo normalnom zemljom. Ili put pod noge, pa pravo u Knin. Pa se borite ako hocete...
 
Jakobinac:
Jeli SrBi, koje su to srBske zemlje? Koja je to istorijska granica Srbije na koju pretendijete? Kada su u istoriji sveta bile "fer" granice Srbije? Car Dusan? Hm, malo li je? Vrlo je to zaebana tematika. Sta cemo ako sutra Turska krene da se bori za "istorijske granice", Rimsko carstvo, Grcka, Ugarska...
More ne mlatite se vise teritorijama, jel imate iole mozga da brinete kako ovo malo jada koje trenutno kontrolisemo da napravimo normalnom zemljom. Ili put pod noge, pa pravo u Knin. Pa se borite ako hocete...


A, to nismo znali Ti i jos neki trenutno kontrolisete ovo "MALO JADA" - Uuuuuu kakva ispala :lol: :lol: :lol:
 
mač-ak:
Vratimo se na temu molim Vas

Republika Srpska i taj narod tamo su toliko sakodnevno ponizavani i
vredjani, taj psihopata Esdaun koji se ponasa kao Turcin pre 500 godina u svojo
nahijI - normalno da svojim ponasanjem prouzrokuje MISAO O NEOPHODNOSTI OSNIVANJA
VLADE U EGZILU SKUPSTINE REPUBLIKE SRPSKE KRAJINE.

Ako izgube - bar ce potomci imati u svesti da su pokusali da se brane OD OKUPATORA.
 
d1:
jel ti znas o cemu pricas?.... RSK je deo Hrvatske... RS je deo BiH.... kakve veze ima Esdaun sa RSK :?: :roll: :?

Izvinite, moja greska u kucanju jer uporedo citam novine, clanak o Esdaunu i njegovim
pretnjama novim sankcijama i nerviram se.. - lapsus :oops:

u principu SVAKI NORMALAN COVEK A POGOTOVO ONAJ KO PREFERIRA DEMOKRATIJI RAZVIJENOG
SVETA MORA DA SE ZALOZI ZA NEOTUDJIVOST IMOVINSKIH PRAVA I PROTIV PLJACKE I ZLOCINA
SVAKE VRSTE - KNINJANI TJ RS JEDINO STO NE SMEJU DA PRIHVATE TO JE MILOSTINJU
tj.malo zivotinjskih a ne ljuskih prava.
MORAJU IMATI ISTO STO I HRVATI -
DA BUDU SVOJI NA SVOME !!!

Ipak, moj lapsus nije slucajan, kada su u pitanju Srbi svuda je ISTA META - ISTO ODSTOJANJE.
 
Kad god je neki žešći patriotizam - neka vam bude jasno - tu neko pere pare, a neko dooooobro zarađuje !

Ovo nije moja teorija, već odavno potvrđena praksa.

Dakle, meni je glavno pitanje KO JE TO BRE PLATIO ? OD ČIJIH PARA JE FINANSIRANA "SKUPŠTINA" ? KO PLAĆA TE "MINISTRE" I TU "VLADU" "

Alo ? Dokle bre, ljudi, aman zaman ! Dosta mi je "patriota" na mojoj grbači ! Sjašite malo !
 
Milojko Vasic:
Kad god je neki žešći patriotizam - neka vam bude jasno - tu neko pere pare, a neko dooooobro zarađuje !

Ovo nije moja teorija, već odavno potvrđena praksa.

Dakle, meni je glavno pitanje KO JE TO BRE PLATIO ? OD ČIJIH PARA JE FINANSIRANA "SKUPŠTINA" ? KO PLAĆA TE "MINISTRE" I TU "VLADU" "

Alo ? Dokle bre, ljudi, aman zaman ! Dosta mi je "patriota" na mojoj grbači ! Sjašite malo !

Moj Milojko leg'o je da spava... a od njegovog spavanja - zabole me... glava...

A KADA SE PROBUDIS IZ KOME RAZMISLI MALO DA TO NIJE MALI SLATKI ODGOVOR PRITISCIMA U VEZI KOSOVA, CRNE GORE...
 
RSK je Srpska zemlja i teritorija trenutno pod okupacijom ustaske, zlocinacke tzv. demokratske Hrvatske i njenih fasistickih pomagaca EZ, UN i S.A.D. Sada u nasoj trenutnoj poziciji i situaciji(ekonomskoj, politickoj, vojnoj itd. ) ne ostaje nam nista drugo nego da pokusavamo mirnim politickim sredstvima da se borimo za RSK.A medju glavnim krivcima takve lose situaciji a posebno vojne je DS i B.Tadic koji i dalje pokusava, po zna se cijim nalozima, da unisti vojsku Srbije tj. SCG. Ali to im na srecu nece poci za rukom jer DS nikad vise nece vladati (tj. upropascavati) Srbiju.
Podrzavam rad Skupstine vlade RSK, a RSK i Knin ce biti opet Srpski, kada se za to steknu uslovi, bilo milom ili silom...jer ni jedna okupacija nije trajala vecno pa tako nece ni ustasko fasisticka okupacija Hrvatske nad RSK.
 
Kao što se moglo i očekivati?
Predsednik manjina antisrpski raspoloženih koji je na našu sramotu inače predsednik Srbije.
Osudio je skupštinu RSK u egzilu.
Njemu se pridružio i Ovca Drašković.
Pa sada razmislite do kakve bede je došla ova vlast.
Kao šlag na to,
ustaše nam šalju nevine (naše) ljude koji su godinama ležali u njihovim zatvorima da sada te "kazne"dosluže u našim zatvorima.
Podmukli latini su stvarno šampioni.
 
pa pazite, to treba da se uradi...
nadam se da ce krajina opet postojati...
a sto se croata tice, oni glume neku civilizaciju, i daju izjave kako su tokom oluje zaobilazili veca mesta dajuci sansu srbima da se sklone (?!), a iz sto posto proverenih izvora znam da su sve srbe ubijali ( pogotovu zene koje nisu mogle da se brane ) i oblacili im policiske i vojne uniforme, iako nisu imali veze sa policijom i vojskom.
 
urospo:
RSK je Srpska zemlja i teritorija trenutno pod okupacijom ustaske, zlocinacke tzv. demokratske Hrvatske i njenih fasistickih pomagaca EZ, UN i S.A.D. Sada u nasoj trenutnoj poziciji i situaciji(ekonomskoj, politickoj, vojnoj itd. ) ne ostaje nam nista drugo nego da pokusavamo mirnim politickim sredstvima da se borimo za RSK.A medju glavnim krivcima takve lose situaciji a posebno vojne je DS i B.Tadic koji i dalje pokusava, po zna se cijim nalozima, da unisti vojsku Srbije tj. SCG. Ali to im na srecu nece poci za rukom jer DS nikad vise nece vladati (tj. upropascavati) Srbiju.
Podrzavam rad Skupstine vlade RSK, a RSK i Knin ce biti opet Srpski, kada se za to steknu uslovi, bilo milom ili silom...jer ni jedna okupacija nije trajala vecno pa tako nece ni ustasko fasisticka okupacija Hrvatske nad RSK.

ХАХАХАХАХАХА!!!!
Није лоше ,није лоше!Сад је на мене ред...

Зашто полицајац кад уђе у собу себе баци кроз прозор а цигару на кревет???
Збунио се...

Шта кажете а? :) :) :)
 

Back
Top