MJUZIKL
Prikazujem rezultate 1 do 13 od 13

Tema: MJUZIKL

MILLICA A nije Milsa
    Guest

Podrazumevano MJUZIKL

Citajuci tekstove na temu KAD SAM POSLEDNJI PUT BIO U POZORISTU videla sam koliko je popularan MJUZIKL

Zelela bi da odgovorite koji je po vama najbolji svetski mjuzikl, koji bi voleli da vidite i nesto o nasim glumcimma koji igraju u mjuziklu

moj mjuzikl broj jedan je VIOLINISTA NA KROVU
    Zelela bi da vidim i GRKA ZORBU

Zainteresovan član
    Učlanjen
    25.06.2004.
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano

Nije da mogu da se pohvalim nekim velikim poznavanjem mjuzikla, ali me je odusevio MY FAIR LADY (Pygmalion) koji sam gledala u Londonu.

Buduća legenda gigule (avatar)
    Učlanjen
    15.04.2004.
    Pol
    ženski
    mesto za kukce,wilme i sve dobre stvorove
    Reputaciona moć
    119

Podrazumevano

Violinista na krovu, e da! Gledala sam ovu predstavu nekoliko puta u Srpskom narodnom pozorištu u Novom Sadu i definitvno je jedna je od najboljih predstava ovoga pozorišta za poslednjih 10-tak godina...
    Zafir Hadžimanov u naslovnoj ulozi je fantastičan.
    Preporučujem svima!

marijana mima
    Guest

Podrazumevano

Gledala sam Violinistu na krovu Teatra T i SNP-a. Vise mi se dopada predstava Teatra T. Desimir Stanojevic je bolji od Zafira i cela beogradska ekipa mi se vise dopada. Steta sto te predstave vise nema.

daydevnjak
    Guest

Podrazumevano mjuzikl

gledao sam obe predstavve.ma kakav zafir.desko je za njega izmislio mjuzikl.bg.predstava je toplija i sadrzajnija zahvaljujuci desimiru stanojevicu.

Učlanjen
    15.04.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    119

Podrazumevano

dobro de ljudi, polako... ja beogradsku predstavu nisam gledala.
    Uostalom napisala sam samo da je Hadžimanov u toj predstavi MENI fantastičan.

Učlanjen
    15.04.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    119

Podrazumevano

dobro de ljudi, polako... ja beogradsku predstavu nisam gledala.
    Uostalom napisala sam samo da je Hadžimanov u toj predstavi MENI fantastičan.

Početnik
    Učlanjen
    28.11.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Obe su dobre. ali i meni je Desko na krovu bio bolji od Zafira na krovu : 8)
    Ja mjuzikle oboooooooozavam i mislim da kod nas dobri pozorisni mjziki tek predstoje kad a se na prolece otvori Poz. na Ter.
    Teatar T nije posldenjih godina imao bas neki vrhunski glumacki kadar (ako neko zna da glumi ne zna da peva, a ako neko slucajno zna da peva glumi gore od mene itd.) ali su nekako uspevali da naprave dosta predstava simpaticnih i dobrih na svoj nacin i za date uslove. Meni je nekako najdrazi bio Briljantin iz '95. ali i obnovljena verzija je dobra. Kiss Me Kate je sjajan mjuzikl ali realizacija nije bas najbolja (reziser zeznuo stvar).
    Kabare je bio super, osim ane Sofrenovic :?
    Pre neki dan sam procitala da ce se do kraja godine postaviti Chorus Line i Cikago, jihiii! Mjuzikli Boba Fosija su najnajnajnajnaj!!
    Eto to ja mislim .. :wink:
    pozdrav
    Zoja

Ističe se Milojko Vasic (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2003.
    Reputaciona moć
    73

Podrazumevano

Citat Original postavio 3oja
    Obe su dobre. ali i meni je Desko na krovu bio bolji od Zafira na krovu : 8)
    Ja mjuzikle oboooooooozavam i mislim da kod nas dobri pozorisni mjziki tek predstoje kad a se na prolece otvori Poz. na Ter.
    Teatar T nije posldenjih godina imao bas neki vrhunski glumacki kadar (ako neko zna da glumi ne zna da peva, a ako neko slucajno zna da peva glumi gore od mene itd.) ali su nekako uspevali da naprave dosta predstava simpaticnih i dobrih na svoj nacin i za date uslove. Meni je nekako najdrazi bio Briljantin iz '95. ali i obnovljena verzija je dobra. Kiss Me Kate je sjajan mjuzikl ali realizacija nije bas najbolja (reziser zeznuo stvar).
    Kabare je bio super, osim ane Sofrenovic :?
    Pre neki dan sam procitala da ce se do kraja godine postaviti Chorus Line i Cikago, jihiii! Mjuzikli Boba Fosija su najnajnajnajnaj!!
    Eto to ja mislim .. :wink:
    pozdrav
    Zoja
    Zoja je potpuno u pravu !
    Veliki pozdrav Zoji.

Zaslužan član Strela (avatar)
    Učlanjen
    09.03.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Obožavam mjuzikle i jedva čekam da se Teatar T vrati na Terazije u novu prelepu salu (na trgu Nikole Pašića stoji pano sa budućim izgledom sale).Pogledala sam sve njihove mjuzikle i u datim okolnostima, oni su me oduševili!
    Uvek iz tog pozorišta izadjem vedra i nasmejana. Brilijantin, Violinista na krovu, Lutka sa naslovne strane, Cigani lete u nebo, Neki to vole vruće... su zbilja divne predstave. Veoma bih volela da naprave mjuzikl Kosa i Fantom iz opere!
    Poslednji put ažurirao/la Strela : 12.02.2008. u 02:42

Zainteresovan član garou (avatar)
    Učlanjen
    09.04.2004.
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano

moj omiljeni mjuzikl je "zvonar bogorodicine crkve". i to posebno verzija sa mojim imenjakom u ulozi kvazimoda.
    veliki mi je san da odgledam "macke"! valjda ce biti prilike....

Aktivan član Novcic_u_fontani (avatar)
    Učlanjen
    13.04.2004.
    Reputaciona moć
    61

Podrazumevano

Obožavam mjuzikle...ima dosta dobrih ne bih mogla da izdvojim...mada više filmske kao ..."Flash dance"..."Sutra, volim te sutra"... "Brilijantin..."Prljavi ples"...itd...

Početnik
    Učlanjen
    09.05.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano mjuzikli

Titanic the musical sam slusao, nikad video.

Voleo bih da vidim i The Rothschilds - prica o novopecenim bogatasima, spletkama i zivotu u getu.

Slične teme

1. Mjuzikl
    Autor Paja Cutura u forumu Film i video
    Odgovora: 42
    Poslednja poruka: 19.06.2010., 20:03
  2. MJUZIKL
    Autor Maritza u forumu Film i video
    Odgovora: 73
    Poslednja poruka: 19.06.2010., 20:03
  3. Srednjoskolski mjuzikl!
    Autor Boris SC u forumu Film i video
    Odgovora: 19