Odoh u Prag

Tommy_V

Aktivan član
Poruka
1.208
Dragi moji,

odoh u Prag, u nove podvige. nedostajacete mi - neko vise neko manje ali... cete mi nedostajati. budite dobri. bate neka paze na seke a seke neka prave batama vanilice. i lepo se druzite. e da i molim Vas da mi ovde ostavite info o svim znacajnijim detaljima ili zbivanjima koje cu eventualno propustiti.

vidimo se iduce nedelje.

a ja cu biti dobar :twisted:


pozdravcina,
Tommy
 
E, ja sam pomislila da ides na jedno 6 meseci i to u neku slikarsku koloniju ili nesto slicno, pa ces malo bit odvojen od kompa....a ti se vracas za nedelju dana

Aj' sretno! :)
 
E samo da se javim - znači soba mi fantastična, i hotel je boli glava. kao što vidite imam bwz, besplatan internet. sad sam se vratio iz grada. znači neverovatno koliko ima striptiz klubova! i ono istorije što imaju su tako lepo sredili da jedva čekam da sutra završim sa obavezama da pogledam malo te mostove, slikam po centru sve i svašta i tako... nemaju vanilice, a videćemo kakva im je specifična klopa. uglavnom biće zanimljivo.

elem, odoh da spavam, ali ću ostaviti upaljen lap top čisto komunikacije radi....
 
Tommy_V:
E samo da se javim - znači soba mi fantastična, i hotel je boli glava. kao što vidite imam bwz, besplatan internet. sad sam se vratio iz grada. znači neverovatno koliko ima striptiz klubova! i ono istorije što imaju su tako lepo sredili da jedva čekam da sutra završim sa obavezama da pogledam malo te mostove, slikam po centru sve i svašta i tako... nemaju vanilice, a videćemo kakva im je specifična klopa. uglavnom biće zanimljivo.

elem, odoh da spavam, ali ću ostaviti upaljen lap top čisto komunikacije radi....
:lol: Nauziva se on u Pragu, bole njega uvo. Nishta nece biti od slikanja, ja vam kazem...
 
Tommy_V:
E samo da se javim - znači soba mi fantastična, i hotel je boli glava. kao što vidite imam bwz, besplatan internet. sad sam se vratio iz grada. znači neverovatno koliko ima striptiz klubova! i ono istorije što imaju su tako lepo sredili da jedva čekam da sutra završim sa obavezama da pogledam malo te mostove, slikam po centru sve i svašta i tako... nemaju vanilice, a videćemo kakva im je specifična klopa. uglavnom biće zanimljivo.

elem, odoh da spavam, ali ću ostaviti upaljen lap top čisto komunikacije radi....

Оно историје??? Па Праг ти је сав у историји...човече, имају пивницу која ради још од времена Косовске битке код нас, а он ''оно историје''... :lol:
 

Ah, taj Zlatni Prag. Ja sam bio u hotelu koji ima u podrumu karting stazu 8) Praha je prelepa, cice su bezveze, hrana je super. A. je nakupovala neke likere od retkih biljaka, da postanem Obelix. Visio sam po muzejima i pivarama i raspitivao se gde je Škvorecki slušao džez. E, da, imao sam neprijatnosti na ulasku u Češku, no to je manje važno.

Tommy, majonezu jedan, kupi mami češki kristal :P Yebeš striptiz barove, toga ima u Bg (pušenje 50e, tako sam čuo, čisto da znaš cenu) Dobro je " ono istorije što imaju" :lol:
 
snaja88:
Cula sam da je Prag sav u duhu WWII i da je...jeziv :?

Ма, неко те је зезнуо. Праг је диван, очуван, пребогат историјским споменицима, са дивном архитектуром...Један од најлепших и најочуванијих градова које сам видела...а видела сам доста.
 
dan dva...

neverovatni,

batice, za kristal i te stvari se jos cale pobrinuo - tako da bi bilo sta sto bih kupio mami bila prava uvreda.... tako da necu ni da pokusavam.... bicu kreativan.... :wink:

inace, generalno se stice utisak da su pomalo "kenjkava" nacija (da ne kazem ono na p...) i generalno imaju problema i kompleksa svako po sleper. kako saznajem, cim kazes hello na engleskom kontaju da si stranac i hoce da te ogule. taksi ti naplate 4 puta skuplje. sa druge strane kada cuju ruski, prestrave se. taksista nije stao ni na jedan semafor, samo pruzi ruku i ne gleda cak ni koliko si stavio. naravno kruze price da ruse ne podnose, ali ih se izgleda plase kao djavo krsta. cujem takodje da su rusi pokupovali sve nekretnine u centru paraga i da generalno kupuju sve. eto, znam na kom jeziku cu da pricam i to sa jakim moskovskim akcentom. kada hocu da prema meni budu ljubazni koristim engleski (onaj manchesterski) a kada mi se ne placa nista sto ne moram - pricam ruski.

elem, toliko o tome... odoh da se kupam i da spavam... pozdrav svima.

o kulturi malo vise sutra...

pozdrav svima i jedva cekam da se vratim u bg,
Tommy
 
YL 88:
HeBePoBaTaH_:

A. je nakupovala neke likere od retkih biljakada postanem Obelix.

Probaj "becherovku" !8)
"Apsint" :x ( nije zabranjen!) bolje ne!
Ipak, nista bez piva... :wink:


U zelenoj flaši? Pio sam :D Kupila je i neko piće koje licencira jedan češki manastir, bela mat flaša. Imamo još u zalihama, super miriše, ali je za moj ukus slatkasto.
Absint sam u Bg video u marketu na Terazijama. Nema preteranu cenu. Probaću jednom prilikom, čisto zbog literature.... :wink:
 

Back
Top