"NAŠI" odrzali kongres u Moskvi

commodore

Domaćin
Poruka
4.296
U Moskvi je odrzan kongres pro-Putinovske omladine cele Rusije. Organizacija se zove "NAŠI", i broji ogroman broj mladih ljudi sirom Rusije.

Ko je za da otvaramo Srbijanski ogranak ove organizacije?

Dakle, KO JE ZA NASE?


putem.jpg
 
Commodore,brate,pa zar to nije još jedan pokušaj stvaranja kulta ličnosti,a zna se kuda je to nekad vodilo ili može da odvede.Ja razumem i poštujem tvoju naklonost,da ne kažem ljubav prema Rusiji,ali nemoj da to ide do IDOLOPOKLONSTVA,pa o ma kom da se radi.
 
Ма момци, ви нисте позвани :wink:
Треба "НАШИ" да се укључе ту... Ви направите конгрес организације "ВАШИ"... Хе,хе...
:roll:

Ја сам звао људе који разумеју и подржавају и Русе и руски и Русију и оно што Владимир Владимирович у Русији ради данас...

Не вас...

Вас је одавно позвао Џорџ Сорош...
Није ово за вас... :wink:
Мислим, свака вама част, али ви направите другу партију... Па имамо ваљда право на демократију?
 
commodore:
Ма момци, ви нисте позвани :wink:
Треба "НАШИ" да се укључе ту... Ви направите конгрес организације "ВАШИ"... Хе,хе...
:roll:

Ја сам звао људе који разумеју и подржавају и Русе и руски и Русију и оно што Владимир Владимирович у Русији ради данас...

Не вас...

Вас је одавно позвао Џорџ Сорош...
Није ово за вас... :wink:
Мислим, свака вама част, али ви направите другу партију... Па имамо ваљда право на демократију?

commodore,zašto takva isključivost,čim se u nečemu ne složimo,odmeh lepljenje epiteta,iskreno,od tebe to nisam očekivao,sada mislim da je to plod tvoje mladosti,jer sam i sam nekad bio tako isključiv, dakle,čim se neko ne složi u potpunosti sa našim razmišljanjima,proradi samoljublje. I zaista ne treba o ozbiljnim temama,razgovarati dopisujući se.
 
ZT
NESPORAZUM, moj prijatelju.
Opet.
Ja ne znam kako nam ovo polazi za rukom.
Pogledaj vremena slanja.
Preklopili su nam se postovi.
Dok sam ja kucao ti si poslao post.
Nije bilo tebi upuceno!
:?
Ne lepim etikete, nego (malo posprdno) pitam, ako moze da se bude pro-zapadni, sto mi ne bi smo mogli da otvorimo jednu pro-rusku organizaciju/partiju i da podrzavamo Vo(lo)dju.

Sto se odmah hvatas za jatagan? :cry:
Ne pada mi na pamet da te prozivam! :!:
 
Nexus 6:
cekaj, bre, covece...jel' ti shvatas sta pricas...

'oces da pravis omladinsku organizaciju ruskog predsednika u Srbiji...za sta cete vi da se borite onda?

A zasto da NE? Pa pogledaj samo sta vi tzv. demokratska omladina radite a DS
da ne pominjem. Pa vi ste prvi stvorili PRO-Klintonovu stranku i PRO-Medlin
stranku - gde vam je centrala ONA DOBRO NAM POZNATA CRVENA INTERNACIONALA, pa
nema vidjenijeg djubreta na svetu koje nije metastaziralo u nasoj zemlji
i umesto krvave petokrake na celo calepili ZUTU TACKU i "demokratski" epitet!
Srbija je vec sve to gledala i ne prizeljkuje reprizu.Vi ste se pretvorili
u mirnodopske antisrpske LOKATORE za malu napojnicu.

Zato mora da se obezbedi teg tj. kontrateg - zbog ravnoteze :D jer dobro zapamti SRBIJA JE ISTOK NA ZAPADU I ZAPAD NA ISTOKU.

Podrzavam "NASE" !
 
Andreavk, iako cenim tvoje stavove, bojim se da se ovde ne slazemo.
Hladni rat nije bio a priori losa stvar, globalno posmatrano. On je percepiran na zapadu kao los jer su komunisti represivno delovali protiv pro-zapadnih i pro-americkih snaga u svojim zemljama. Iako ni ameri nisu bili meksi prema svojim komunistima i socijalistima.
No, to je druga prica. O komunizmu i kapitalizmu.
Hladni rat Rusije i Amerike je doneo BIPOLARAN SVET. Svet bez premoci SAMO JEDNE sile. Svet u situaciji RAVNOTEZE SILE.
Sad, mozemo da se porimo oko tumacenja ovoga.
Ja mislim da:
Bipolaran svet i ravnoteza moci nisu po default-u losi. A U SVAKOM SLUCAJU SU BOLJI OD JEDNOSTRANE HEGEMONIJE I SAMOVOLJE JEDNE SUPER-SILE!
Ti mislis da:
...
 
... nije valjda da mislis da je hladni rat ok
Postoje krugovi u Americi koji da bi opravdali enormni budzet za vojsku "izmisljaju" neprijatelje... ako pobede mozda se hladni rat i vrati :?
... to je svakim danom svima sve jasnije - i u Americi je javno mnjenje podeljeno zbog toga... zato Rusija pametno cuti
 
Andreavk:
... nije valjda da mislis da je hladni rat ok
Postoje krugovi u Americi koji da bi opravdali enormni budzet za vojsku "izmisljaju" neprijatelje... ako pobede mozda se hladni rat i vrati :?
... to je svakim danom svima sve jasnije - i u Americi je javno mnjenje podeljeno zbog toga... zato Rusija pametno cuti


Okej, ali sta cemo sa hegemonijom?
Jel u redu ovo sto su Ameri uradili u Iraku ili kod nas?
Taj argument "sila boga ne moli"?
 
commodore:
Nexus 6:
cekaj, bre, covece...jel' ti shvatas sta pricas...

'oces da pravis omladinsku organizaciju ruskog predsednika u Srbiji...za sta cete vi da se borite onda?



Ja uvek za Rusiju...

borices se za Rusiju u Srbiji...lepo bogami...

i ja se slazem da je hladni rat bar bio neki balans...ali da ga mi pravimo ovde, a nigde u svetu ne postoji nesto slicno...

uostalom sta mi razglabamo ovde, jer ako Putin cuje za ovo, bice mu toplo oko srca, ali ce da kaze: "ma, vazi...samo se vi glupirajte a mene ostav'te na miru..."
 
A da dam svoj mali predlog? Anglofili da odu na obnovu Iraka, rusofili neka brane srpstvo i pravoslavlje u Čečeniji, a kome nije do 'velikih' ideja može i da učini nešto za svoju zemlju. Jer to neće ni Rusi ni Ameri, sebi možemo pomoći najpre sami. I ne brinite se, svi će oni doći kad posao već bude skoro gotov. Samo da se ne nađe neka budala da ih tad napušava. Mi nismo smislili pravila, ali nas to ne sprečava da budemo igrači. Možda je to samo za nečiju zabavu, i ceo ovaj svet deluje kao neuspela šala, ali drugi nemamo.
 

Back
Top