Avon

flicka:
Fuj. Najgora kozmetika koju sam probala. Jednom su me zayebali i nikad više.
A koje proizvode ti koristis?

Ja ne koristim proizvode jedne kozmetičke kuće, već kombinujem-uglavnom Lancome i Loreal. Imam i nešto od Shiseido kozmetike
 
Nema mnogo karika u lancu izmedju proizvodjaca i krajnjeg kupca pa je normalno da je jeftina, a i zarade su male.
Postoje neke stvari kojima sam zadovoljna, a neke su pak ocajne.Zadovoljna sam uglavnom proizvodima iz skupljih kolekcija.Izgleda da i tu vredi pravilo-koliko para toliko muzike.
 
flicka:
Sta mislite o ovoj kozmetici? Meni je stvarno cudno sto je bas toliko jeftina, ali, opet, prilicno sam zadovoljna njihovim proizvodima.
Lakovi su fantasticni (Preporucujem Real Red i pink), puderi fantasticni (preporucujem kameni puder), parfemi su postojani, ostalo...nista posebno, kao i sve drugo. Ipak bih se, recimo za kreme i mleka, maskare i sl. opredelila za nesto malo bolje
 
Svaka kozmetika ima svoje dobre prozivode i lose, naravno. Ne hvalim se mnogo ovom kozmetikom, ali ne mogu ni reci sve najgore, mada sam dosta toga isprobala. Nerviraju me one stvari tipa besplatna torbica, narukvice, i sve to prikazano u ogromnoj velicini, a kad dobijes shvatis kako je malecno :? Zato treba obratiti paznju na ml i dimenzije.

A sto se tice saradnika... Pa ovi u lancu, mislim u zavisnosti na kom su mestu, neki su dosli i do automobila, nije bas tako lose :!:
 
Svako kupuje prema svojim mogucnostima, mada ipak ne treba preterivati sa nekom profesionalnom sminkom, bar je mene tako posavetovala kozmeticarka, jer sve to utice na kozu. Avon nije za bacanje, sem toga ako ste probale samo jedan proizvod ne treba pricati o celokupnoj kozmetici! Ako vas je ujela zmija, nemojte i od gustera da kukate!
 
meni je avon skroz ok.
mozda su im kreme (za moju kozu) malo losije.tacnije,meni,nisu odgovarale...ali sve ostalo sto sam probala,a kupujem ga vec bar 15 godina,je bilo potpuno pristojno.
usput da dodam... u belom svetu se kotira bolje od loreala,nive-e,maybelline.....
a besmisleno je poredjenje sa lancomom,shiseidom....
uvek bilo kolko para-tolko muzike.
a i vise mi se dopada od oriflame-a
 
xpajamacax:
meni je avon skroz ok.
mozda su im kreme (za moju kozu) malo losije.tacnije,meni,nisu odgovarale...ali sve ostalo sto sam probala,a kupujem ga vec bar 15 godina,je bilo potpuno pristojno.
usput da dodam... u belom svetu se kotira bolje od loreala,nive-e,maybelline.....
a besmisleno je poredjenje sa lancomom,shiseidom....uvek bilo kolko para-tolko muzike.
a i vise mi se dopada od oriflame-a


Naravno da svako kupuje prema svojim mogućnostima. Ja smatram, iz ličnog iskustva da je Avon kozmetika katastrofa, i to ne na osnovu jednog proizvoda koji sam kupila. Naravno i da je besmisleno poređenje sa kozmetikom Lancome i Shiseido, ali poređenje nije ni vršeno, nego je to bio odogovr na pitanje koju kozmetiku koristim.

I meni je mnogo bolji Oriflame, amda su im lakovi za nokte sve lošiji.
 
Prilično sam razočarana. Npr. ulje za kosu PlanetSpa je očajno, uopšte nije ulje nego neka mirišljava vodica čiji miris izvetri nakon sat vremnena. I krema za kovrdže je bzv. Pa onda vosak za povećanje volumena. Ima toga još...
Naravno sve izgleda mnogo lepše i veće na slici nego u stvarnosti. PhotoShop je čudo.
Većinu proizvoda nosi ceo grad, a ne bih rekla baš ni da je tako jeftino, sem proizvoda koji su na popustu.
 
flicka:
Sta mislite o ovoj kozmetici? Meni je stvarno cudno sto je bas toliko jeftina, ali, opet, prilicno sam zadovoljna njihovim proizvodima.

Ne volim ni Avon ni Oriflame... Uopste ta prodaja preko kataloga... Oni to tako lepo naslikaju, ispadne npr. ne znam kakva senka, a kad narucis, stigne ti nekakva mala glupost koja jedva da lici na ono iz kataloga i tako.. :roll:
 
Odusevljena sam maskama za lice Planet spa. Samponi za kosu Salon hair care stvaraju mi perut, dok Herbal care, manji i jeftiniji savrseno mi odgovaraju. Bolji su od svih koje sam koristila.
Ostalo sto sam probala tu i tamo dobor je i nije, ali zavisi kako za koga. Sprej za suvo pranje kose meni samo jos vise zamasti kosu dok je moja drugarica odusevljena njime.
 
Planet-spa-piling za telo sa zutim secerom je FENOMENALAN,gust je i potrebna je mala kolicina za celo telo.Hidrantna krema 24H,dnevna-odlicna,parfem Today - zavodljiv,sladunjav i postojan,maskare-fuj,lakovi-fuj,samponi za kosu-fuj....
 
Koristim kozmetiku Clinique (njihove pudere, senke, peeling, basic 3 step...). Prija mojoj koži, volim što ne stavljaju parfemske dodatke u proizvode.

Osim toga, koristim Lancome kremu Aqua fusion kao dnevnu a, ono što svima preko 25 godina toplo preporučujem
je ANEW AVON regenerative noćna krema. Ima apsolutno neverovatan učinak na kožu i to uočite nakon prvog buđenja!!!
FENOMENALNA.

Ostale AVON proizvode ne koristim.
Imali su neki divan cooling gel za otekle noge, ali ga više ne proizvode. Velika šteta, jer me je spašavao u letnjim vrućinama.
 

Back
Top