Ajd sad da vas vidim_

mmm.com.mk

Zainteresovan član
Poruka
139
Е драги моји момци... пустите то надмудривање... мене интересује једна веома важна ствар везана за АВ програме... а то је: Који од њих, рецимо ако упоредимо НОД и Касперски троши, захвата, употребљава мање ресурса компјутера, тј. који ради у позадини ефикасно, а тихо?
 
Pa o cemu mi lajemo cijelo vreme????????

krak:
Ako si skrt po pitanju resursa na kompu(RAM,CPU itd.)onda probaj sledece programe: AVG 7 PRO (mada postoji jedna verzija non-pro i non free ali nisam siguran bas za nju....) ili BitDefender 7 PRO (ili ako imas 8 PRO)...
Ako nisi skrt za resurse probaj: Kaspersky 5 Personal, Norton 2004 PRO (ovo je ok av ali je spor do zla boga),Trend MIcro PC Cillin 2004

Ako zelis da se razlikujes ondak ovo probaj :
Panda,BullGuard 5 ili F-Secure 2005 ....
Ovo je direktan odgovor na tvoje pitanje,Ovakvih postova imas koliko hoces,tako da je suvisno ista pisati!!!!!
 
vmarko:
Pa o cemu mi lajemo cijelo vreme????????

krak:
Ako si skrt po pitanju resursa na kompu(RAM,CPU itd.)onda probaj sledece programe: AVG 7 PRO (mada postoji jedna verzija non-pro i non free ali nisam siguran bas za nju....) ili BitDefender 7 PRO (ili ako imas 8 PRO)...
Ako nisi skrt za resurse probaj: Kaspersky 5 Personal, Norton 2004 PRO (ovo je ok av ali je spor do zla boga),Trend MIcro PC Cillin 2004

Ako zelis da se razlikujes ondak ovo probaj :
Panda,BullGuard 5 ili F-Secure 2005 ....
Ovo je direktan odgovor na tvoje pitanje,Ovakvih postova imas koliko hoces,tako da je suvisno ista pisati!!!!!
Eto...ja dzabe stavljam postove kad ima uvek istih pitanja....ispadne da SPAMUJEM krstaricu....Svasta
 
Ma dajte bre momci... ljudi imaju muka i onda postave postove, pitaju, hoce da razgovaraju... zasto zakljucavati teme, ili gubiti vreme na odgovorima tipa... sto puta je vec pisano o tome...
Ja naprimer kad mi nesto treba , ne budem lenja pa pretrazim forum i nadjem sve sem toga sto mi stvarno treba, zato sto ne znam da li da trazim fraze, da li sam pravilno napisala... ista ti ja znam...
Pustite ljude jedni nek pitaju, drugi nek im odgovaraju...
 
mmm.com.mk:
Ma dajte bre momci... ljudi imaju muka i onda postave postove, pitaju, hoce da razgovaraju... zasto zakljucavati teme, ili gubiti vreme na odgovorima tipa... sto puta je vec pisano o tome...
Ja naprimer kad mi nesto treba , ne budem lenja pa pretrazim forum i nadjem sve sem toga sto mi stvarno treba, zato sto ne znam da li da trazim fraze, da li sam pravilno napisala... ista ti ja znam...
Pustite ljude jedni nek pitaju, drugi nek im odgovaraju...

Pa zasto se odma ljutis?????
Jesam li bio isuvise grub???Ako jesam duboko se izvinjavam!!
Ali cika krak je odgovorio na pitanje,ja sam ga citirao,i time zadovoljio tvoje potrebe i mirna bosna!!!
Dao sam samo kritiku na pretrazivanje,jer ja to radim prije nego postavim novu temu,i kad pretrazivam teme nervira me kad naidjem na iste vise puta!!!!!!
 
Ma ne ljutim se, i ja pokusavam da radim to isto, al se onda nadjem u gomili postova koji veze nemaju sa tim sto mene zanima, posto ne znam da dodajem * + da bi trazio recimo sve reci odjednom... i sl. A uvek imam neki konkretan problem, i uvek se tu nadju momci koji bi da pomognu, isto kao sto bih ja pomogla svakome ko pita nesto sto ja znam... Ne ljutis, vazi?
 

Back
Top