FUDBAL - ZABAVA I ZNANJE

Ana_0802

Primećen član
Poruka
556
Bas mi je nesto dosadno, pa sam dosla na sledecu ideju...Ja postavim neko pitanje vezano za fudbal (bilo koje pitanje, bilo koja liga), pa ko odgovori na to, on mora da postavi sledece pitanje. Pitanja mogu da budu trivijalna i malo ozbiljnija, a sve u cilju da se koliko-toliko zabavimo, a i naucimo ponesto!
Dakle, moje pitanje glasi:

Koji klub igra na San Siru?
 
AC Milan 4-0 Barcelona (Athens)

-Massari(2)
-Savicevic
-Desally

Pitanje:Setite se utakmice Barcelona-Valensija koja je odlucivala ko ce u LS a ko u UEFA.Igralo se na Nou Campu,zadnja utakmica sezone.Rivaldo 3x za Barcu(Treci gol je jedan od najboljih u istoriji fudbala,bez preterivanja).Pitanje je ko je bio dvostruki strelac za Valenciu :?:
 
dva gola za Valensiju je dao Ruben Baraja...

navijaca kog kluba je nokautirao Eric Cantona u cuvenom kung-fu udarcu na sred utakmice pre deset godina....

@.pissbottleman

samo sam u google-u ukucao aberdeen 1982. captain i izaslo je nekoliko stranica.... :wink:

inace, jedino sto sam znao o Aberdeenu je da ih je trenirao Alex Ferguson i da su u to vreme pocetkom osamdesetih doziveli najvece uspehe kluba....
 
Carlos Tevez je iz Boce presao u CHORINTIAS za 20 miljiona jevra(a odatle ce verovatno u Chelsea jer Abramovich ima neke veze u Chorintiasu). HA !!!
Ko je bio najbolji strelac serie A 1999 god?
(Pitanje je suvishe lako al' ocu da vidim da ste napisali...he,he,he...).
 
.pissbottleman:
Carlos Tevez je iz Boce presao u CHORINTIAS za 20 miljiona jevra(a odatle ce verovatno u Chelsea jer Abramovich ima neke veze u Chorintiasu). HA !!!

moja greska.. ne pratim bas pomno vanevropski fudbal...

.pissbottleman:
Ko je bio najbolji strelac serie A 1999 god?
(Pitanje je suvishe lako al' ocu da vidim da ste napisali...he,he,he...).

marcio amoroso

kako ze zove predsednik Betisa?
 
.pissbottleman:
Carlos Tevez je iz Boce presao u CHORINTIAS za 20 miljiona jevra(a odatle ce verovatno u Chelsea jer Abramovich ima neke veze u Chorintiasu). HA !!!

moja greska.. ne pratim bas pomno vanevropski fudbal...

.pissbottleman:
Ko je bio najbolji strelac serie A 1999 god?
(Pitanje je suvishe lako al' ocu da vidim da ste napisali...he,he,he...).

marcio amoroso

kako ze zove predsednik Betisa?
 

Back
Top