upomoc

Poruka
5
Instalirala sam igricu SIMS 2 i ne \eli da se pokrene. Stalno pokazuje upozoravajuci prozor: ''Failed to initialize Direct 3D!
Please make sure Direct X9 has been installed on this system''. Na disku se nalazi DirectX 9.0.c i pokrenula sam ga, ali nista.
Imam komp sledece konfiguracije:AMD Athlon XP 2000+, 256 MB, vise nego dovoljan hard, i graficku nVidia GeForce MX/MX400 (32MB). Operativni sistem XP professional sa service pack 2, v.2096.
Sve smo probali ali ne ide, pomagajte, upomoc !!!
 
na lepom plavom dunavu:
Instalirala sam igricu SIMS 2 i ne \eli da se pokrene. Stalno pokazuje upozoravajuci prozor: ''Failed to initialize Direct 3D!
Please make sure Direct X9 has been installed on this system''. Na disku se nalazi DirectX 9.0.c i pokrenula sam ga, ali nista.
Imam komp sledece konfiguracije:AMD Athlon XP 2000+, 256 MB, vise nego dovoljan hard, i graficku nVidia GeForce MX/MX400 (32MB). Operativni sistem XP professional sa service pack 2, v.2096.
Sve smo probali ali ne ide, pomagajte, upomoc !!!
Pa ta igra je tako zahtevna da je suludo bilo da je instaliras na toj masini bez uvrede... Nije ni cudo sto ne radi
 
Zao mi je ali moram sve da vas razocaram :D.
Ja imam AMD Duron na 1 GHZ i GeForce2 MX400/64MB i 256 S(krnavog)DRAM-a i SIMS 2 kod mene radi u granicama igrivosti (moram da smanjim detalje ali igra ipak radi). Znaci nije problem u grafickoj (mada onih 32MB na njoj...). Proveri dobro da li je instaliran DirectX kako treba tj. da li je uopste instalirana ta 9.0c verzija.
 

Back
Top