Radikalski "crni" biseri

Headhunter

Primećen član
Poruka
949
Da li su radikali "crni" biseri ?

Pri tome mislim na sledece njihove izjave,tipa:

biser 01- "Ako tomislav nikolic izgubi prdsednicke izbore,ja se povlacim iz politike" (Vucic)

biser 02- "Nijedan poslanik nece dobiti platu dok se ne isplati zadnja penzija"/ (a na pitanje zasto primate plate:) - "pa sad smo na vlasti!" (srs poslanik pre/posle vlasti)

biser 03- "Mi smo sa Milosevicem bili dok je branio Srbe, a kad ih je izdavao onda nismo"...(a posle smo opet bili sa njim...) (Seselj/Toma/Vucic)
 
biser 04- "I Tito je imao problema sa nogom pre smrti" (Tomislav Nikolic)


biser 05- "Narko demokrate" (Svi iz vrha srs-a,narocito-ona curka u emisiji zamka (pink srstv-a)


biser 06- "Sram te bilo, dzukelo jedna" -Toma Nikolic (Skupstinska beseda- mudrog vladike)


biser 07
- "Ma ko je spominjao porodicu Milosevic...(posle 7min.): Pa porodicu Milosevic, nego koga drugog" (Aleksandar Vucic u emisiji zamka,na pitanje na koga se odnosi zakon koji guraju u skupstini)


biser 08- " Sapleo se na Bananu..."(Vojislav Seselj o prebijanju Baralica,inace Seselj nije bio dovoljno musko da licno to uradi,samo je voajerisao dok je Baralica obradjivao telohranitelj)


biser 09- " Zardjala kasika"... (Seselj,-najgora stvar koju mozes reci pred tv kamerama)
 
biser 12- "Sadam je prijatelj Srba" (Seseljev lapsus, hteo je reci prijatelj radikala sa 2.000.000$ stranacke donacije)


biser 13- "Crvena vestica" (Seselj,ostali - za Miru Markovic,buduceg kolaicionog partnera i sada "jadnu,ugrozenu porodicu Milosevica")
 
Headhunter:
biser 11- "Radnici rade kod privatnika kao robovska snaga" (Toma Nikolic o kapitalizmu i privatnoj inicijativi) (pravo-komunisticko lice Tome)
Pošto se ne razumeš, da ti dam primere iz moje sredine, gde su firme privatizovane domaćim lopovima. Radnici zarađuju 100 do 150 evra mesečno, od toga prime 3-4 hiljade u novcu a za ostalo moraju da kupe robu u prodavnici svog poslodavca, jer gazda nema da im da keš, mora da otplati firmu od onoga što mu zarade. A radna nedelja za tu i takvu zaradu ti broji 60-70 sati. Nekad su u komunističkim knjigama plašili decu da je tako bilo pre rata, u vreme kapitalizma. A mi smo posle pomislili da su komunisti kenjali.
 
Samo što bi bilo šta drugo rečeno po tom pitanju bilo laž. A sa socijalnim pristupom koji oni imaju prema svom biračkom telu nije mogao da prećuti tako nešto, tj da ne daje svoje mišljenje. Kao što na primer ovi sada na vlasti vole da istaknu primere firmi koje su privatizovane i nalaze se u rukama inostranih vlasnika, time zamazujući oči da se ne vidi da je to tako samo manjem delu radnika u Srbiji.
 
Headhunter:
biser 08- " Sapleo se na Bananu..."(Vojislav Seselj o prebijanju Baralica,inace Seselj nije bio dovoljno musko da licno to uradi,samo je voajerisao dok je Baralica obradjivao telohranitelj)

А мало пре тога ( сећам се те емисије ) је Баралић казао Шешељу да му је жена *****.

Ако демократама чини задовољство да им неко у лице каже да им је жена *****, нека то не намећу као универзалну вредност.


Да мени неко у лице каже да ми је жена/девојка/љубавница *****, поломио би му обе ноге, и тек пошто то завршим одржао предавање о бонтону.
 
I to javno da narod gleda. Kako bi kasnije bilo? Pricali bi svi o tome, pa bi jos crtali njegovu zenu kako stoji negde na ulici, zbijali viceve na njegov racun o tome... Baralic je hteo da ispadne heroj i junacki je podigao casu da nazdravi Seselju... ali kao i svako junastvo i ovo je moralo imati rana.

Posle se svi pozivali na bonton, hocemo li ovakvu Srbiju, te ovo te ono... Da je Baralicu bio kraci jezik, bolje bi prosao. Uostalom pogledajte konstituciju Baralicevu, sitan ko komarac a ko je mali on se hvali, tako je i ovaj hteo da napravi precicu u karijeri.

I meni kada bi neko pomminjao neke privatne stvari: porodicu, zenu, sestru, devojku... isao bi razbivene glave.
 
Baron Ungern:
Headhunter:
biser 08- " Sapleo se na Bananu..."(Vojislav Seselj o prebijanju Baralica,inace Seselj nije bio dovoljno musko da licno to uradi,samo je voajerisao dok je Baralica obradjivao telohranitelj)

А мало пре тога ( сећам се те емисије ) је Баралић казао Шешељу да му је жена *****.

Ако демократама чини задовољство да им неко у лице каже да им је жена *****, нека то не намећу као универзалну вредност.


Да мени неко у лице каже да ми је жена/девојка/љубавница *****, поломио би му обе ноге, и тек пошто то завршим одржао предавање о бонтону.

E barvo barone! Ti bi mu polomio noge za takvo nesto, i ja bi - A SESELJ JE BIO P-I-Z-D-A PA NIJE SAM TO URADIO, VEC JE POSMATRAO IZ UGLA SVOG TELOHRANITELJA, KAO I SVAKA DEBELA P'IZDA OD KUKAVICE... Toliko o tome,razmisljajte o takvoj "hrabrosti"
 
Headhunter:
E barvo barone! Ti bi mu polomio noge za takvo nesto, i ja bi - A SESELJ JE BIO P-I-Z-D-A PA NIJE SAM TO URADIO, VEC JE POSMATRAO IZ UGLA SVOG TELOHRANITELJA, KAO I SVAKA DEBELA P'IZDA OD KUKAVICE... Toliko o tome,razmisljajte o takvoj "hrabrosti"

Фала Богу да је испао п*зда, али није о томе реч, већ да се тај инцидент стално наводи као пример некаквог радикалског примитивизма ( претукли човека у ТВ студију ), а скрива се да је Баралић добио заслужене батине.
 
Baron Ungern:
Headhunter:
biser 08- " Sapleo se na Bananu..."(Vojislav Seselj o prebijanju BAROVICA,inace Seselj nije bio dovoljno musko da licno to uradi,samo je voajerisao dok je Baralica obradjivao telohranitelj)

А мало пре тога ( сећам се те емисије ) је Barovic казао Шешељу да му је жена *****.

Ако демократама чини задовољство да им неко у лице каже да им је жена *****, нека то не намећу као универзалну вредност.


Да мени неко у лице каже да ми је жена/девојка/љубавница *****, поломио би му обе ноге, и тек пошто то завршим одржао предавање о бонтону.


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Cuj, ak ocemo o primitivizmu onda mozemo da kazemo da je nasilja bilo od kako je Seselj dosao u BGD, recimo u studentskom gradu. Ali nikad, ali bas nikad, on nije sam to uradio vec samo kad je bio okruzen sa gomilom. I sam okad je isao na sigurno, tj znao da napada slabije. Ako se neko seca Zaharije Trnavcevic ga je jednom u Skupstini hteo da ga bije i Seselj se povukao. Bas kao sto se slikao u uniformi blizu linije fronta (isto kao sto je to Tudjman uradio) ALI NIKAD NIJE ZALEGAO U ROV I RIZIKOVA BORECI SE! Dakle postoji velika razlika izmedju onog akakvu je sliku gradio o sebi i onoga sto jeste.

Baron Ungern:
Headhunter:
E barvo barone! Ti bi mu polomio noge za takvo nesto, i ja bi - A SESELJ JE BIO P-I-Z-D-A PA NIJE SAM TO URADIO, VEC JE POSMATRAO IZ UGLA SVOG TELOHRANITELJA, KAO I SVAKA DEBELA P'IZDA OD KUKAVICE... Toliko o tome,razmisljajte o takvoj "hrabrosti"

Фала Богу да је испао п*зда, али није о томе реч, већ да се тај инцидент стално наводи као пример некаквог радикалског примитивизма ( претукли човека у ТВ студију ), а скрива се да је Баралић добио заслужене батине.
 
Da li bi to uradio sam ili bi to neko drugi za tebe uradio? I da li bi napao one jadne penzionere kao on?
Na osnivanju drustva Sava u Pazovi reci cu t ida je Seselj bio manji od makovog zrna. Bilo ga je samo tamo gde je sve bilo sigurno, a nei gdeje bila frka i gde nisu mogli da ga pod prividom hapsenja spasu odvodjenjem u maricu.

eremita:
Baron Ungern:
Headhunter:
biser 08- " Sapleo se na Bananu..."(Vojislav Seselj o prebijanju BAROVICA,inace Seselj nije bio dovoljno musko da licno to uradi,samo je voajerisao dok je Baralica obradjivao telohranitelj)

А мало пре тога ( сећам се те емисије ) је Barovic казао Шешељу да му је жена *****.

Ако демократама чини задовољство да им неко у лице каже да им је жена *****, нека то не намећу као универзалну вредност.


Да мени неко у лице каже да ми је жена/девојка/љубавница *****, поломио би му обе ноге, и тек пошто то завршим одржао предавање о бонтону.


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 

Back
Top