Da li je vracanje SLOBINE VILE pozitivno?

Headhunter:
Na inicijativu stranaka SPS i SRS je Slobodanu Milosevicu vracena VILA NA DEDINJU, koju je 99-te godine on "otkupio" za 2.000 DEM dok SU PO NAMA PADALE BOMBE...

Recite mi da niste toliko nenormalni pa da se - bar po ovom pitanju ne slazete sa ovim nazadnim strankama ...
:x

uhhhh mamu im njihovu...A nasoj Ruzici dali Vilo od samo 440 m2, i jos mora sama bazen da krpi...odakle bando komunisticka ???
Odakle sirotoj udovici pare da bazen renovira ???
Kako vas nije sramota
 
LPhoklica:
Headhunter:
LPhoklica:
Kažem ti, takav je zakon bio.

Pa lep zakon, nema sta... Nego jel jos lepsi ovaj akt vracanja te vile Slobi ?
Ne znam po kom osnovu mu to traže nazad...
Da se kojim slučajem pitam ne bih mu vratilila, ali eto..čovek se na vreme "ogradio" zakonom koji mu ide mu prilog....

Mislim da je sadasnje vracanje ne po zakonu vec, vise po SADASNJOJ POLITICKOJ VOLJI, kao i inace kod nasih politicara...
 
analiticar:
Apsolutno pozitivno!Dosta više revanšizma prema bilo kome...I komunisti su isto radili. Princip je isti, u pitanju su SAMO nijanse... :roll:

ARGUMENT TI JE GENIJALAN ! :oops:

ZNACI NI JEVREJI NISU TREBALI DA BUDU "REVANSISTI" POSLE II SV.RATA, VEC SU TREBALI DA VRATE VILE NACISTIMA U NEMACKOJ,KOJE SU IM OVI ODUZELI -OPET PO "ZAKONU KOJI SU DONELI" (AKO SLUSAS JA@TI-dss-ovca) :x
 
ogledalo:
Headhunter:
Na inicijativu stranaka SPS i SRS je Slobodanu Milosevicu vracena VILA NA DEDINJU, koju je 99-te godine on "otkupio" za 2.000 DEM dok SU PO NAMA PADALE BOMBE...

Recite mi da niste toliko nenormalni pa da se - bar po ovom pitanju ne slazete sa ovim nazadnim strankama ...
:x

uhhhh mamu im njihovu...A nasoj Ruzici dali Vilo od samo 440 m2, i jos mora sama bazen da krpi...odakle bando komunisticka ???
Odakle sirotoj udovici pare da bazen renovira ???
Kako vas nije sramota
Cekaj malo,a sto da ne...to je sve zbog pokojnog premijera,koji je nesto i ucinio za ovu zemlju,a sad ne mogu ni spomenik da mu podignu,ili da daju ime ulici po njemu...stvarno sramota.A slobi koji nas je dogurao do prosijackog stapa vracamo imovinu. :twisted: :twisted: :twisted:
 
ogledalo:
Hajde, da ne zvuci ni malo zlurado, ali navedi mi jednu, bar jednu stvar, koju je taj covek ucinio pozitivno za Srbiju...bas me zanima...

Pa Slobina "porodica" (Mira,Marko,Marija) trose milione dolara u "izbeglistvu" u Rusiji...

KOje milione nije bitno, ALI ... PA I ONI SU DEO SRPSKOG NARODA...PA ETO SLOBA JE URADIO NESTO ZA SRPSKI NAROD-BAR TAJ DEO NARODA...
 

Back
Top