35% Brazilaca imalo seks sa životinjama!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

draksson

Iskusan
Poruka
5.674
Sta reci ovde i koliko demokratska Srbija zaostaje za novim tendencijama i slobodama manjina:eek:



Vesti | četvrtak 10.11.2011
35% Brazilaca imalo seks sa životinjama


904829834ebbf78fe5ac7052623834_orig.jpg



Nova studija pokazuje da je 35% Brazilaca koji žive u ruralnim delovima ove zemlje, imalo seksualni odnos sa životinjama.

Istraživanje koje je obuhvatilo 492 muškarca između 18 i 80 godina starosti, proučavalo je faktore rizika za dobijanje raka penisa.

Rezultati pokazuju da muškarci koji su nekada imali seks sa životinjama imaju duplo veće šanse da obole od ove bolesti, kao i od polno prenosivih oboljenja.

Od 492 ispitanika, 118 ima rak penisa, a 45% njih je saopštilo da je imalo seks sa životinjama. Ukupno je 59% onih koji su upražnjavali takvo ponašanje, to radilo između 1 i 5 godina, dok 21 % i dalje radi isto.

Istraživači nisu pronašli vezu između raka penisa i broja životinja sa kojima je ispitanik bio u seksualnom odnosu.

Životinje koje se koriste za ovakvo ponašanje, koje je poznato pod nazivom zoofilija, su krave, svinje, pilići i koze – između ostalih.

Seks sa životinjama može prouzrokovati mikro-traume u tkivu penisa, rekao je Stanižo de Kasio Zekui, vodeći autor studije.

“Genitalne membrane životinja imaju različite karakteristike od ljudskih, i njihov sekret je verovatno, drugačiji od ljudskih telesnih tečnosti.”

“Možde je životinjsko tkivo tvrđe od ljudskog i njihov sekret može biti otrovan za čoveka,” rekao je on.
http://b92.net/zivot/vesti.php?yyyy=2011&mm=11&dd=10&nav_id=556646
 
Poslednja izmena:
Sta reci ovde i koliko demokratska Srbija zaostaje za novim tendencijama i slobodama manjina:eek:



Vesti | četvrtak 10.11.2011
35% Brazilaca imalo seks sa životinjama


904829834ebbf78fe5ac7052623834_orig.jpg



Nova studija pokazuje da je 35% Brazilaca koji žive u ruralnim delovima ove zemlje, imalo seksualni odnos sa životinjama.

Istraživanje koje je obuhvatilo 492 muškarca između 18 i 80 godina starosti, proučavalo je faktore rizika za dobijanje raka penisa.

Rezultati pokazuju da muškarci koji su nekada imali seks sa životinjama imaju duplo veće šanse da obole od ove bolesti, kao i od polno prenosivih oboljenja.

Od 492 ispitanika, 118 ima rak penisa, a 45% njih je saopštilo da je imalo seks sa životinjama. Ukupno je 59% onih koji su upražnjavali takvo ponašanje, to radilo između 1 i 5 godina, dok 21 % i dalje radi isto.

Istraživači nisu pronašli vezu između raka penisa i broja životinja sa kojima je ispitanik bio u seksualnom odnosu.

Životinje koje se koriste za ovakvo ponašanje, koje je poznato pod nazivom zoofilija, su krave, svinje, pilići i koze – između ostalih.

Seks sa životinjama može prouzrokovati mikro-traume u tkivu penisa, rekao je Stanižo de Kasio Zekui, vodeći autor studije.

“Genitalne membrane životinja imaju različite karakteristike od ljudskih, i njihov sekret je verovatno, drugačiji od ljudskih telesnih tečnosti.”

“Možde je životinjsko tkivo tvrđe od ljudskog i njihov sekret može biti otrovan za čoveka,” rekao je on.
 
Poslednja izmena:
Zapadni, krscanski-hriscanski svijet kako hocete, propada polako ali sigurno.

]

taj zapadni svet je svoju izopačenost ogolio oslobodivši se stega puritanizma,
a kod vas egzistira u istom obliku samo sakrivena iza visokih zidova i pokrivenih lica.
Homo sum, nil humani a me alienum puto, reče neko ko je poznavao ljudsku prirodu.
 
taj zapadni svet je svoju izopačenost ogolio oslobodivši se stega puritanizma,
a kod vas egzistira u istom obliku samo sakrivena iza visokih zidova i pokrivenih lica.
Homo sum, nil humani a me alienum puto, reče neko ko je poznavao ljudsku prirodu.

Ja ti od sveg srca preporucujem da pogledas klip sto sam postavio, nije nikakva za'ebancija... misim, ako smijes da predjes preko svog ega da ga pogledas.
 
Ja ti od sveg srca preporucujem da pogledas klip sto sam postavio, nije nikakva za'ebancija... misim, ako smijes da predjes preko svog ega da ga pogledas.

prvih nekoliko sekundi je sasvim dovoljno da razumem šta ste i ti i postavljač tog klipa hteli da poentirate.
kao što rekoh, izopačenost postoji otkad je sveta i veka, i ne razlikuje se po rasama i nacijama, samo što je što se zapadnog sveta tiče, ona postala poprilično društveno prihvatljiva.
tu se eto možemo složiti.
 
Sve smo čuli, ali da neko ima seks sa pilićima to još nismo .:eek:

Ja mislim da je to neka greška u tekstu, da je to neizvodljivo :lol:

Imaš tih scena i u španskoj kinematografiji... znači uopšte nije prikzano kao devijacija...
ono jeste šokantno onome ko prvi put gleda...

ali bogo moj... kad kasape dečje polne organe oba pola širom sveta doživotno i bespovratno, onda batalimo brigu o sadržaju neke buduće paštete ili kobasice...

nije li ovo primer - ko voli životinje voli i ljude?
a ne ko ovi domaći jubiteji svojih životinja dok drugu šutiraju...
 
Poslednja izmena:
procitala sam samo prvu recenicu. ne zaostajemo mi brajko, mi smo mozda i rekort oborili, ali ajde napravi verodostojnu studiju, kao da ce neko da ti kaze da ebe ovce, koze, macke i papagaje:)


Netačno.Ma koliko delovalo neverovatno ,ali Srbija je ultra futuristička zemlja naspram tužne zemlje pod imenom Brazil u kojoj su te spomenute ovce ili koze vrednije od ljudskog života.Zamolio bih za malo patriotizma ,nismo najbolji,ali definitivno nismo ni najgori ,a otišao bih tako daleko da bih rekao da smo najmuževniji narod na teritoriji jugoistočne Evrope o čemu me svedoče i najnovija naučna istraživanja.

triprsta.gif


snovna odlika srba je da njihova samostalnost, neposlusnost i nepokornost poticu od korena specificne, tradicionalno negovane muskosti.mozda je tradicija kod srba uticala na srpsku muskost vise nego kod drugih naroda

Duvajte ga dušmani.:mrgreen:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top