Kako prevazici predstojecu najavljenu krizu?

Legenda_1

Elita
Banovan
Poruka
18.455
Najvio na nas Predsednik da ce mo upasti u krizu naredni period.

Njegova najava nas upozorava da ako nesto ne preduzmemo povodom sprecavanja iste, mozemo proci kao bosi po trnju :)
Smatrate li da ce stvarno biti krize?
Ima li ko nekakvo vidjenje ili predlog za prevazilazenje iste, neko resenje?
Kako se mozemo zastiti od predstojece moguce krize?
:D
 
Najvio na nas Predsednik da ce mo upasti u krizu naredni period.

Njegova najava nas upozorava da ako nesto ne preduzmemo povodom sprecavanja iste, mozemo proci kao bosi po trnju :)
Smatrate li da ce stvarno biti krize?
Ima li ko nekakvo vidjenje ili predlog za prevazilazenje iste, neko resenje?
Kako se mozemo zastiti od predstojece moguce krize?
:D

Da idemo u crkvu??:zcepanje:
 
Onima koji nemaju ni dinara je svejedno,a takvih je najvise.
Kriza znaci povecavanje broja takvih. Za drzavna jasla nece biti krize do izbora.
Inace,zna se sta je resenje - siva ekonomija,to je neminovno.

Slazem se, ali netreba klonuti duhom.
U najmanju ruku, predstoji nam snalazenje, kao i sto sam predvidjas.
Mislim da postoje resenja na Nacionalnom nivou, i potpuno eliminisanje krize kao i podizanje Nacinalne i drustvene/Drzavne ekonomske situacije. :)
 
Najvio na nas Predsednik da ce mo upasti u krizu naredni period.

Njegova najava nas upozorava da ako nesto ne preduzmemo povodom sprecavanja iste, mozemo proci kao bosi po trnju :)
Smatrate li da ce stvarno biti krize?
Ima li ko nekakvo vidjenje ili predlog za prevazilazenje iste, neko resenje?
Kako se mozemo zastiti od predstojece moguce krize?
:D

Vreme je da ucinimo nesto dobro za ovu zemlju,vreme je da EMIGRIRAMO!!! :manikir:
 
Slazem se, ali netreba klonuti duhom.
U najmanju ruku, predstoji nam snalazenje, kao i sto sam predvidjas.
Mislim da postoje resenja na Nacionalnom nivou, i potpuno eliminisanje krize kao i podizanje Nacinalne i drustvene/Drzavne ekonomske situacije. :)

Od toga nema nista dok ne sjasu ovi sa grbace sa sve zajedno izrabljivacima koje su doveli za procenat.
Metro je 2002 otvorio prvi svoj trgovinski lanac u BG. Zatim su usledili svi ostali. Evo vec 9-ta godina plata radnika u metrou je 200 eur.
Kriza,nekriza, oni su ovde dosli da izrabljuju.
 
Od toga nema nista dok ne sjasu ovi sa grbace sa sve zajedno izrabljivacima koje su doveli za procenat.
Metro je 2002 otvorio prvi svoj trgovinski lanac u BG. Zatim su usledili svi ostali. Evo vec 9-ta godina plata radnika u metrou je 200 eur.
Kriza,nekriza, oni su ovde dosli da izrabljuju.

Postoji resenje, kao sto sam rekao, za spas Srbije i Naroda! Koje je nije stetno za bilo koga u Srbiji, a podizanje sveukupne situacije na veoma visok nivo, i to JEDNIM POTEZOM! :)
 
Па у праву је, барем донекле. Ова земља би заиста одахнула кад би смо се, овакви какви смо, преселили негде другде. :)

:hahaha:

A ko da nas primi ovakve? :per:
Nigde nisu dobrodosli oni koji beze, to je trebalo da zapazite svih godina unazad.
Ako se svi isele iz Srbije, Srbi, da li ce biti Srbije, i jos reseni svi problemi?:per:
 
:hahaha:

A ko da nas primi ovakve? :per:
Nigde nisu dobrodosli oni koji beze, to je trebalo da zapazite svih godina unazad.
Ako se svi isele iz Srbije, Srbi, da li ce biti Srbije, i jos reseni svi problemi?:per:

Да ли је Тихи имао предлог, пре годину или две, да се сви преселимо у Русију? У питању је била област око ушћа Волге у Каспијско море (језеро). :)
 
Pa za tebe ne znam ali ja hocu :maramica: ..Preko cu da uzivam i da zivim na kredit,prezivljavanje u zemlji Srbiji cu da ostavim drugim ljudima :manikir:



:metla:

Tvoj izbor, svako iam prava da sebi gradi buducnost :)
Ja ostajem, pa kako mi Bog daa. :)
Ja sam ziveo i radio nekad davno u zapadnim zemljama, legalno, ali to je bilo u vremena kada nije trebalo brinuti za opstanak celokupne Nacije i Drzave.
Ne bih mogao da spavam ni sekunde, ako bih sad okrenuo ledja Narodu Srbskom, i svim Narodima ovde koji dele sudbinu samnom. Ne bih mogao naci smisao zivota bezanjem od problema koji se mogu prevazici :)
 
Да ли је Тихи имао предлог, пре годину или две, да се сви преселимо у Русију? У питању је била област око ушћа Волге у Каспијско море (језеро). :)

To nije bilo bas "pametno",ali razumem da u trenutku nije imao bolje resenje...
Kazem, POSTOJI resenje bez odlaska iz Srbije! :)
 
Tvoj izbor, svako iam prava da sebi gradi buducnost :)
Ja ostajem, pa kako mi Bog daa. :)
Ja sam ziveo i radio nekad davno u zapadnim zemljama, legalno, ali to je bilo u vremena kada nije trebalo brinuti za opstanak celokupne Nacije i Drzave.
Ne bih mogao da spavam ni sekunde, ako bih sad okrenuo ledja Narodu Srbskom, i svim Narodima ovde koji dele sudbinu samnom. Ne bih mogao naci smisao zivota bezanjem od problema koji se mogu prevazici :)


Naravno da svako ima prava,ne kazem ja da nema,samo sto u ovoj zemlji ne mozes nista napraviti od zivota..

Pre je postojala srednja klasa,danas si ili slepac ili bogatas..A mogu samo da zamislim sta ce se desiti posle "krize" VOL II :rotf:

Ti onda sedi u zemlji Srbiji i misli na ljude koje zabole ***** za tebe :worth: i kukaj na forumu o krizi... :whistling:

Svako ko ima imalo mozga u glavi ce da pobegne iz ovog govn......od drzave..

Srecno ti pacenje ovde i zelim ti da dobijes penziju :bye:
 
Naravno da svako ima prava,ne kazem ja da nema,samo sto u ovoj zemlji ne mozes nista napraviti od zivota..

Pre je postojala srednja klasa,danas si ili slepac ili bogatas..A mogu samo da zamislim sta ce se desiti posle "krize" VOL II :rotf:

Ti onda sedi u zemlji Srbiji i misli na ljude koje zabole ***** za tebe :worth: i kukaj na forumu o krizi... :whistling:

Svako ko ima imalo mozga u glavi ce da pobegne iz ovog govn......od drzave..

Srecno ti pacenje ovde i zelim ti da dobijes penziju :bye:

Mazohisti ..ne vredi njima objasnjavati..uzivaju u svojoj muci i sto je naj gore, ponosni su na to:rotf:
 

Back
Top