Kako prevazici predstojecu najavljenu krizu?

nisam ja osvetoljubiv , neznam odakle ti ta informacija , jedino onu kozu iz DS-a čiji je muž lokalni visoki funkcioner iz DS-a koja me je (posle pet godina rada na projektu za pridruživanje u EU koje su finansirane od same EU sa njihovim parama , gde sam ja sam sebi obezbedio radno mesto svojim informatičkim znanjem išao na testiranja od njihovih ljudi kao i na obuku za njihove projekte a nisam bio član nijedne partije ), a ona kada je postala šefica postavljena od strane njenog kućnog prijatelja koji inače vedri i oblači u Upravi za Veterinu - inače informatički nepismena žena potpuno - na moje radno mesto dovela partijsku koleginicu , e toj kozi ću se nahebati majke.

Izvini, ali tako sam te razumeo u gornjem postu. Razumem tvoju razocaranost. Svakako da svakog treba staviti na svoje mesto, tu te podrzavam.:)
Svi mi, vecina nas koji smo na neki nacin slicne situacije imali, cak i mnogo gore no ti, tezimo za boljem sutra,ali kroz bes i secanje na nekog ko nam stao na zulj, sto nas dovodi do ludila, nesme da mislimo. Trezvena glava i miran duh nalazi resenja, i moze brze i konkretnije da donosi odluke :)
 
Nevalja biti osvetoljubiv, postoje resenja konkretna i to bezbolna za sve,kako nas Narod kaze, "sve ovce na broju,a vuci siti" :)
Ako ce mo se svetiti i satirati jedni druge, gde ce nam biti kraj? :)
inače žena je veterinarski inspektor , a ja sam bio deo uprave za veterinu , dok nije bila postala šef i dočepala se vlasti , bila je OK samnom , dolazila kod mene pomagao sam joj , kucao im izveštaje i neke sitnice , dva ili tri puta sređivao njihov kućni kompjuter za dž , kada joj je trebalo nešto za ćerke za školu i sl bio sam dobar , kada je postala vlast krenula žena sa maltretiranjem i da raščišćava svoje nesređene račune sa ostalim inspektorima i krenula preko mene , pokušala mobingom pa kada nisam dozvolio to , našla rešenje uz pomoć maloumnika i kućnog prijatelja iz uprave za veterinu.
E to se u pravom smislu zove daj nekom vlast pa ćeš videti kakav je.
 
inače žena je veterinarski inspektor , a ja sam bio deo uprave za veterinu , dok nije bila postala šef i dočepala se vlasti , bila je OK samnom , dolazila kod mene pomagao sam joj , kucao im izveštaje i neke sitnice , dva ili tri puta sređivao njihov kućni kompjuter za dž , kada joj je trebalo nešto za ćerke za školu i sl bio sam dobar , kada je postala vlast krenula žena sa maltretiranjem i da raščišćava svoje nesređene račune sa ostalim inspektorima i krenula preko mene , pokušala mobingom pa kada nisam dozvolio to , našla rešenje uz pomoć maloumnika i kućnog prijatelja iz uprave za veterinu.
E to se u pravom smislu zove daj nekom vlast pa ćeš videti kakav je.

Jasno mi je....
Ti ocigledno nisi znao kakve su zene u poslovanju, kao prvo...
Od zena u biznisu mozes svasta ocekivati, zato na prvu pozitivnu loptu iskoristis do maksimuma, pa kad ti okrene ledja i kad "padne", javice ti se obavezno ponizno. E tad ispostavis "racun" :)
 
Jasno mi je....
Ti ocigledno nisi znao kakve su zene u poslovanju, kao prvo...
Od zena u biznisu mozes svasta ocekivati, zato na prvu pozitivnu loptu iskoristis do maksimuma, pa kad ti okrene ledja i kad "padne", javice ti se obavezno ponizno. E tad ispostavis "racun" :)

taj račun ću ja svakako da ispostavim , samo zbog toga i ni zbog čega drugoga sam ušao u političke vode , da se pobrinem da to gomno ni slučajno ne dođe do vlasti još jednom , toliko
 

Back
Top