Kako prevazici predstojecu najavljenu krizu?

lako... evo recepta za preživljavanje najnovije krize u Srbiji:

ujutro uzmete čašu vode (česmovače) i u nju sipate kašičicu soli i to popijete za doručak, za ručak isto uzmete čašu vode (česmovače) i u nju sipate pola kašičice soli i pola kašičice šećera i to popijete, a večeru bi bilo poželjno da preskočite jer po najnovijim istraživanjima srpskih političara došlo se do zaključka da je to za narod Srbije zdravo i korisno, a i ostvaruju se i velike uštede u kućnom budžetu... a ako već ne možete izdržati i morate večerati onda uzmite pola čaše vode i u nju sipajte pola kašičice soli ili šećera u zavisnosti da li vam se više jede slano ili slatko... za praznike možete da se počastite tako što ćete umesto česmovače kupiti jednu minakvu...
 
Za početak smeniti vlast koja ne razume šta znači inicijativa.

Ljudi su spremni da rade više za manje para ali vlast nije spremna da radi išta jer im tenutne kombinacije odgovaraju. Imaju svoje monopole, svoje rezerve, svoju sigurnost. Sada žele da dodatno profitiraju na očajanju. To je problem.

Da bi pokrenuli zemlju moraju da se razlete kao manijaci na sve strane ali oni za to jednostavno nisu sposobni.

Njima je lepo.

Letargični su u sopstvenoj udobnosti.

Bole ih patka za ostale.

Prvo farjront za demokraCku kamarilu pa onda oruk po principu svi za sve.

Sve ostalo je proseravanje.

Vrlo dobro vojnice! :ok::D
 
Najvio na nas Predsednik da ce mo upasti u krizu naredni period.

Njegova najava nas upozorava da ako nesto ne preduzmemo povodom sprecavanja iste, mozemo proci kao bosi po trnju :)
Smatrate li da ce stvarno biti krize?
Ima li ko nekakvo vidjenje ili predlog za prevazilazenje iste, neko resenje?
Kako se mozemo zastiti od predstojece moguce krize?
:D

mozda ce samo on da upadne u krizu, a ne i mi narod
 
Никако..
Криза је планирана и најављена...
Банкарски пљачкашки кругови постали су невиђено алави...
На жалост од њих за сада нема заштите...:sad2:

Ako se ide ovako kao do sad, naravno da nemoze, to je kao da smo legli na sred puta da nas kamio pregazi, daleko bilo...
Za konkretne promene je potrebno i konkretno reagovati. :)
 
Ako se ide ovako kao do sad, naravno da nemoze, to je kao da smo legli na sred puta da nas kamio pregazi, daleko bilo...
Za konkretne promene je potrebno i konkretno reagovati. :)

Мислим да је у народу воља за тим конкретним стварима преполовљена. Чак и да дође до нечег таквог, већина би се задовољила са површним успехом. За коренитије промене, мора постојачи јачи мотив. Њега, плашим се, нема у нашем народу, али... можда ће нам доћи извана. :)
 
Koliko ja vidim, 90% forumasa nebrine uopste o tome, o najavi teskih situacija. Svima je dobro i lepo, lepo im je da ovde navrate i pljuckaju na kog stignu, kobajagi bore se za napredak Srbije i Srbstva, drustva u celini. Drago mi je kad vas vidim ovako srecne i vesele, i znam da nema zasta da brinem ni ja ;)
Novi izbori ce proteci sa vecim ucvrscavanjem pozicija istih, a vama svima ce da bude superiska, napunice vam dzepove, pobrinuti se za prosperitet vasih porodica, te ce te moci jos jace da glamite ovde :)
 
Мислим да је у народу воља за тим конкретним стварима преполовљена. Чак и да дође до нечег таквог, већина би се задовољила са површним успехом. За коренитије промене, мора постојачи јачи мотив. Њега, плашим се, нема у нашем народу, али... можда ће нам доћи извана. :)

To mislim i ja, slicno..
Ali koliko mi je poznato, deo ce da ode gore, a polovina ce da se sroza jos vise no do sad. :)
 
Koliko ja vidim, 90% forumasa nebrine uopste o tome, o najavi teskih situacija. Svima je dobro i lepo, lepo im je da ovde navrate i pljuckaju na kog stignu, kobajagi bore se za napredak Srbije i Srbstva, drustva u celini. Drago mi je kad vas vidim ovako srecne i vesele, i znam da nema zasta da brinem ni ja ;)
Novi izbori ce proteci sa vecim ucvrscavanjem pozicija istih, a vama svima ce da bude superiska, napunice vam dzepove, pobrinuti se za prosperitet vasih porodica, te ce te moci jos jace da glamite ovde :)
Ma jste... Nalazim se u vodi do guše, a strašno me brinu oblaci koji će možda da donesu kišu..... A možda i neće, jer će vetar da ih oduva....
 
Najvio na nas Predsednik da ce mo upasti u krizu naredni period.

Njegova najava nas upozorava da ako nesto ne preduzmemo povodom sprecavanja iste, mozemo proci kao bosi po trnju :)
Smatrate li da ce stvarno biti krize?
Ima li ko nekakvo vidjenje ili predlog za prevazilazenje iste, neko resenje?
Kako se mozemo zastiti od predstojece moguce krize?
:D
pošto posla i para nemam , one nisu problem
sada gledam samo kako sadašnju vlast da skinem sa svoje grbače
 
Nevalja biti osvetoljubiv, postoje resenja konkretna i to bezbolna za sve,kako nas Narod kaze, "sve ovce na broju,a vuci siti" :)
Ako ce mo se svetiti i satirati jedni druge, gde ce nam biti kraj? :)
nisam ja osvetoljubiv , neznam odakle ti ta informacija , jedino onu kozu iz DS-a čiji je muž lokalni visoki funkcioner iz DS-a koja me je (posle pet godina rada na projektu za pridruživanje u EU koje su finansirane od same EU sa njihovim parama , gde sam ja sam sebi obezbedio radno mesto svojim informatičkim znanjem išao na testiranja od njihovih ljudi kao i na obuku za njihove projekte a nisam bio član nijedne partije ), a ona kada je postala šefica postavljena od strane njenog kućnog prijatelja koji inače vedri i oblači u Upravi za Veterinu - inače informatički nepismena žena potpuno - na moje radno mesto dovela partijsku koleginicu , e toj kozi ću se nahebati majke.
 

Back
Top