Kako prevazici predstojecu najavljenu krizu?

Naravno da svako ima prava,ne kazem ja da nema,samo sto u ovoj zemlji ne mozes nista napraviti od zivota..

Pre je postojala srednja klasa,danas si ili slepac ili bogatas..A mogu samo da zamislim sta ce se desiti posle "krize" VOL II :rotf:

Ti onda sedi u zemlji Srbiji i misli na ljude koje zabole ***** za tebe :worth: i kukaj na forumu o krizi... :whistling:

Svako ko ima imalo mozga u glavi ce da pobegne iz ovog govn......od drzave..

Srecno ti pacenje ovde i zelim ti da dobijes penziju :bye:

Hehe,
Gdine, ja vec dugo zivim skromno, ne tezim za bogacenjem, pogotovo ne po svaku cenu, zadovoljan sam onim sto imam, a sve to malo steceno je sa mojih 10 prsta uz pomoc Boziju. :)
Nikad se nisam bavio prevarama, lopovlukom, sto mi nije u prirodi, a ima nas vecina koji smo takvi :)
Zasto? Zato sto imamo "vidike spasenja" u svakoj situaciji, verom u Gospoda Boga naseg Isusa Hrista, a time i verom u Srbstvo! Uz svo psostovanje drugih Nacija i Veroispovesti. :)
Kako sad vidim savrsenja resenja za Srbiju, tako sam uvek video. Avaj, ali djaba pricati "nesvrstanima" kao ti sto si. :)
u svakom slucaju, zelim ti sve najbolje, ziv i veseo bio! ;)
 
Poslednja izmena:
Hehe,
Gdine, ja vec dugo zivim skromno, ne tezim za bogacenjem, pogotovo ne po svaku cenu, zadovoljan sam onim sto imam, a sve to malo steceno je sa mojih 10 prsta uz pomoc Boziju. :)
Nikad se nisam bavio prevarama, lopovlukom, sto mi nije u prirodi, a ima nas vecina koji smo takvi :)
Zasto? Zato sto imamo "vidike spasenja" u svakoj situaciji, verom u Gospoda Boga naseg Isusa Hrista, a time i verom u Srbstvo! UZ asvo psostovanje drugih Nacija i Veroispovesti. :)
Kako sad vidim savrsenja resenja za Srbiju, tak osam uvek video. Avaj, ali djaba pricati "nesvrstanima" kao ti sto si. :)
u svakom slucaju, zeli mti sve najbolje, ziv i veseo bio! ;)

Ninja, ajd ti meni objasni kako je tebi ,,bog ,, pomogao???:think:
 

Из кризе не постоји излаз. Највише ће страдати они који су се највише радовали кризи.

Ко се смејао невољама ЕУ, проћи ће ко бос по трњЕУ.

Biti pesimista nije bas pozeljno,a unositi pesimizam u druge, ima svoje ime i znacenje, prema tome?:per:
Tema ima pitanja, koja nemaju veze sa tvojom izjavom :)
 
Ninja, ajd ti meni objasni kako je tebi ,,bog ,, pomogao???:think:

Kako? Lepo. :)
Verom u Boga, molitvom i prociscenjem duse i primanjem Hristove ljubavi, koja me je predstavila Gospodu Bogu, i ciju silu vidim, koju sam kroz zivot uvek video na neki nacin, ali ne kao od trenutka kad sam bio "pozvan". Od tada, vodi me Boziji stap i pokazije sve ono sto je pravo, sto je ispravno, i neda mi da skrenem sa tog puta, ma koliko god se ja fizicki opirao :)
Pokazuje "prolaze" kroz sve nedace, stiti od svakog zla, i pokazuje dela svoja kao i dela zih, kojih treba da se cuvam, i daje mi Duhom Svetijem saznanja u svakom trenutku kad je nesto bitno,kako za mene licno ,tako i za celokupno Pravoslavlje!
Covek se rodi voljom Bozijom i nosi u sebi sve sto je zemaljsko, a dusa covekova je izatkana promislom Bozijim, savrsenstvom nad savrsenstvima. Pogledom u dusu svoju , nailazimo na otkrivanja postanka sveta, kao i postanka nas samih kroz nasu lozu, hijerahiju porodice.
Kroz sva ta saznanja, a uz pomoc Svetog Pisma, kao i molitivi koje upravznjavamo, pogotovo molitvi Svestenih lica na Liturgijama koje su ostvarljiva, razvija se u nama, u covekvoj dusi cistota i otkriva se ono sto je "tajno" sto je sveto, a time prolazenjem kroz srce nase do mozga covecijeg gde se otvaraju "uspavane sive celije" i daju nam moc "ozdravljenja i velikih moci", koje su za "prostog coveka" neprihvatljive u smislu kao natprirodna pojava...
Izvinajvam se sto pisem bez nekog reda, to je zbog tog sto zelim da u sto kracem opisem ono sto je bitno :)
 
Kako? Lepo. :)
Verom u Boga, molitvom i prociscenjem duse i primanjem Hristove ljubavi, koja me je predstavila Gospodu Bogu, i ciju silu vidim, koju sam kroz zivot uvek video na neki nacin, ali ne kao od trenutka kad sam bio "pozvan". Od tada, vodi me Boziji stap i pokazije sve ono sto je pravo, sto je ispravno, i neda mi da skrenem sa tog puta, ma koliko god se ja fizicki opirao :)
Pokazuje "prolaze" kroz sve nedace, stiti od svakog zla, i pokazuje dela svoja kao i dela zih, kojih treba da se cuvam, i daje mi Duhom Svetijem saznanja u svakom trenutku kad je nesto bitno,kako za mene licno ,tako i za celokupno Pravoslavlje!
Covek se rodi voljom Bozijom i nosi u sebi sve sto je zemaljsko, a dusa covekova je izatkana promislom Bozijim, savrsenstvom nad savrsenstvima. Pogledom u dusu svoju , nailazimo na otkrivanja postanka sveta, kao i postanka nas samih kroz nasu lozu, hijerahiju porodice.
Kroz sva ta saznanja, a uz pomoc Svetog Pisma, kao i molitivi koje upravznjavamo, pogotovo molitvi Svestenih lica na Liturgijama koje su ostvarljiva, razvija se u nama, u covekvoj dusi cistota i otkriva se ono sto je "tajno" sto je sveto, a time prolazenjem kroz srce nase do mozga covecijeg gde se otvaraju "uspavane sive celije" i daju nam moc "ozdravljenja i velikih moci", koje su za "prostog coveka" neprihvatljive u smislu kao natprirodna pojava...
Izvinajvam se sto pisem bez nekog reda, to je zbog tog sto zelim da u sto kracem opisem ono sto je bitno :)

Опет си одлетео у астралну пројекцију. :) Само ломача, ништа друго.
 
Опет си одлетео у астралну пројекцију. :) Само ломача, ништа друго.

Zalosno je to sto nemozes da prihvatis sebe, nemas hrabrosti da zaviris u svoju dusu i da spoznas istinu.
Bog, sta je Bog?
Sad mi dokazujes da ne poznajes zivot a niti razumes sta su reci, znacenje reci, smisao istih. :)
Nerazumes Srbski :)

Znas li ti cemu sluze nevernici i ateisti? Bolje da neznas ;)
 
Hehe,
Gdine, ja vec dugo zivim skromno, ne tezim za bogacenjem, pogotovo ne po svaku cenu, zadovoljan sam onim sto imam, a sve to malo steceno je sa mojih 10 prsta uz pomoc Boziju. :)
Nikad se nisam bavio prevarama, lopovlukom, sto mi nije u prirodi, a ima nas vecina koji smo takvi :)
Zasto? Zato sto imamo "vidike spasenja" u svakoj situaciji, verom u Gospoda Boga naseg Isusa Hrista, a time i verom u Srbstvo! Uz svo psostovanje drugih Nacija i Veroispovesti. :)
Kako sad vidim savrsenja resenja za Srbiju, tako sam uvek video. Avaj, ali djaba pricati "nesvrstanima" kao ti sto si. :)
u svakom slucaju, zelim ti sve najbolje, ziv i veseo bio! ;)

Jedi ti malo govna,znas... :zelenko:
 
Све је утихнуло. :) Биће да нико нема предлог како да се чупамо из ово срања.

Имаш ли ти идеју Леџенд нумеро уно?

Aham, ja imam uvek resenja za sve, pogotovo za ovakve situacije :)

1. SASTAVLJANJE VLADE NACIONALNOG SPASA, (nestranacki)
2. JEDAN POTEZ TE VLADE SA RESENJEM ZA POTPUNO RESEVANJE PROBLEMA NA SVIM NIVOIMA
 
Aham, ja imam uvek resenja za sve, pogotovo za ovakve situacije :)

1. SASTAVLJANJE VLADE NACIONALNOG SPASA, (nestranacki)
2. JEDAN POTEZ TE VLADE SA RESENJEM ZA POTPUNO RESEVANJE PROBLEMA NA SVIM NIVOIMA

Predlažem:
1. Organizovanje nestranačkih forumaša...stalni rad na razotkrivanju iskrivljenih stvari u društvu.
2. Rad sa mladima na obrazovanju i otvaranje očiju sa ciljem daljeg njihovog organizovanja na osnovi srpskih interesa.
 
Predlažem:
1. Organizovanje nestranačkih forumaša...stalni rad na razotkrivanju iskrivljenih stvari u društvu.
2. Rad sa mladima na obrazovanju i otvaranje očiju sa ciljem daljeg njihovog organizovanja na osnovi srpskih interesa.

Slazem sa time ali u reali, ne na Forumu, internetu, kao zasebni...
To vec i cinimo,mada ne bi bilo lose otvoriti neki sajt sa tvojim predlogom :)
 
Zalosno je to sto nemozes da prihvatis sebe, nemas hrabrosti da zaviris u svoju dusu i da spoznas istinu.
Bog, sta je Bog?
Sad mi dokazujes da ne poznajes zivot a niti razumes sta su reci, znacenje reci, smisao istih. :)
Nerazumes Srbski :)

Znas li ti cemu sluze nevernici i ateisti? Bolje da neznas ;)

Ninja, nisam znao da je bog srbin?? Da nisu tebi uvalili neku pokvarenu konzervu?? Evo pogledaj moj avatar..svaki put kada mi se obracas..molim te upotrebi rec ..,,gospodaru,, jer cu anarhistu iliju poslati da te masira gromovima
 
Ninja, nisam znao da je bog srbin?? Da nisu tebi uvalili neku pokvarenu konzervu?? Evo pogledaj moj avatar..svaki put kada mi se obracas..molim te upotrebi rec ..,,gospodaru,, jer cu anarhistu iliju poslati da te masira gromovima

Sebe zelis predstaviti Isusom Hristom?
proveri da ti nisi pojeo neku pokvarenu konzervu, sto se ocito da predpostaviti po tvojim recima...
Znas, takvih sektasa kao sto si ti sam prevazisao jos sa svojih 5 navrsenih godina, prema tome, prodaj svoju pricu nekome neverniku. :)
 
Sebe zelis predstaviti Isusom Hristom?
proveri da ti nisi pojeo neku pokvarenu konzervu, sto se ocito da predpostaviti po tvojim recima...
Znas, takvih sektasa kao sto si ti sam prevazisao jos sa svojih 5 navrsenih godina, prema tome, prodaj svoju pricu nekome neverniku. :)

Verujem ti..imao si verovatno duhovnog ucitelja Pahomija..sirite mrznju i zlo antihrist jedni..sklopio sam pakt sa Luciferom da vas procistimo
 
Najvio na nas Predsednik da ce mo upasti u krizu naredni period.

Njegova najava nas upozorava da ako nesto ne preduzmemo povodom sprecavanja iste, mozemo proci kao bosi po trnju :)
Smatrate li da ce stvarno biti krize?
Ima li ko nekakvo vidjenje ili predlog za prevazilazenje iste, neko resenje?
Kako se mozemo zastiti od predstojece moguce krize?
:D

Za početak smeniti vlast koja ne razume šta znači inicijativa.

Ljudi su spremni da rade više za manje para ali vlast nije spremna da radi išta jer im tenutne kombinacije odgovaraju. Imaju svoje monopole, svoje rezerve, svoju sigurnost. Sada žele da dodatno profitiraju na očajanju. To je problem.

Da bi pokrenuli zemlju moraju da se razlete kao manijaci na sve strane ali oni za to jednostavno nisu sposobni.

Njima je lepo.

Letargični su u sopstvenoj udobnosti.

Bole ih patka za ostale.

Prvo farjront za demokraCku kamarilu pa onda oruk po principu svi za sve.

Sve ostalo je proseravanje.
 

Back
Top