Dame, iskreno DO KRAJA ako moze.

xpajamacax:
dejan011:
Odavno sam provalio da bi svaka riba pristala, neka za 5 evra, druga za milion. Svaka ima cenu, sve ostalo je foliranje.
u pravu si!
ali ja sam SIGURNA da to vazi i za muskarce :wink:
Sve ima svoju cenu,samo je pitanje da li ima neko ko ce to da plati,nista drugo.I nemoj niko da se odupire tome,jer to nisam ja smislio ili postavio tako stvari,vec drustvo u celini.
A ove izjave,da ne bi ni za 1000,ni sam 100 hiljada,milion....pa naravno da bi samo niko nije svestan da bi.I ako je svestan nece da kaze.Kao sto niko nece da kaze da je ubica ili da je lopov.
Ja mislim da bi velika vecina devojaka,zena,pa i muskaraca prodala sebe za odredjnu svotu novca,samo da mu taj koji daje pare predoci sta sve moze sa recimo 100 000 evra.A ne daj boze milion.
A sto proca moze da bude u Spaniji...kao niko nece da zna.Pa nece niko da zna ni u CG...sta? Ne vidim tu neku bitnu razliku.
Ma o ovome moze da se ispise jos 100 stranica i nece nigde da se stigne.
 
PLESsitnihDEMONA:
Sve ima svoju cenu,samo je pitanje da li ima neko ko ce to da plati,nista drugo.I nemoj niko da se odupire tome,jer to nisam ja smislio ili postavio tako stvari,vec drustvo u celini.
A ove izjave,da ne bi ni za 1000,ni sam 100 hiljada,milion....pa naravno da bi samo niko nije svestan da bi.I ako je svestan nece da kaze.Kao sto niko nece da kaze da je ubica ili da je lopov.
Ja mislim da bi velika vecina devojaka,zena,pa i muskaraca prodala sebe za odredjnu svotu novca,samo da mu taj koji daje pare predoci sta sve moze sa recimo 100 000 evra.A ne daj boze milion.
A sto proca moze da bude u Spaniji...kao niko nece da zna.Pa nece niko da zna ni u CG...sta? Ne vidim tu neku bitnu razliku.
Ma o ovome moze da se ispise jos 100 stranica i nece nigde da se stigne.

Po meni je ovo najrealniji odgovor-svaka cast...


procitala sam svaki post skoro i primetila da ovde ima tako puno patrijahalnih i pristojnih devojcica,koje ne bi to uradile pa makad ih na smrt osudili...ehehehheh (kobajagi) :wink:
 
Ha!Shpanija...Lepo...Da mi je samo da odem do Shpanije...Ma...Da mogu do Bg-a da odem...Ali nemam lovu... :x Zato trulim u ovoj rupchagi,visim na forumu,batalila studije :x ...Yebene pare :evil: !Sve se vrti oko para :evil: !Interesantno,ali sad pochinjem da razmishljam na jedan vrlo chudan nachin :? ...Ne mislim da predjem u prostitutke ili sponzorushe,ali da mi neko sad ponudi 1000 eura za jedan oral...Hej,nije mala stvar platiti obnovu godine,shkolarinu,stan...Narochito ako tvoji nemaju niti se trude da imaju...Ma shta ja to govorim...?Kakva obnova?O tome mogu samo da sanjam,kao i da ce se mozda pojaviti neko ko ce mi ponuditi 1000 eura za oral...

Ok...Sad mozete da pochnete da me pljujete... :roll: Nije mi vazno...Ionako bi vecina onih koje tvrde da ne bi popushile za 1000 uradile to bez razmishljanja,ali nece da kazu...Juuuuu!Ne daj Boze!"Shta ce narod da kaze"?!Sve same svetice,konzervativke,patrijarhalno vaspitane,a ovamo se "bockaju" u svaku rupu... :roll: Prc... :roll:
 
snoshaj efendija:
Situacija:
Same ste na npr. poslovnom putovanju u Spaniji.Hotel, niko vas ne poznaje.Sad ste u tom hotelu i nikad vise.U baru hotela upoznajete prosecnog sredovecnog muskarca-malo zadrigao, debeljuskast, ne bas puno lep, na primer Amerikanac.Pricate neobavezno o svemu.Ne zna vam ni ime ni odakle ste, na primer slazete da ste iz Bugarske.On sutra putuje u USA. Rec po rec i on vam kaze da ste privlacni i da bi vam dao
1000 evra samo za oralni sex u trajanju od 5 minuta u njegovoj sobi.
Da li bi ste pristale?
Pazite, 5 minuta, oral, 1000 evra, niko vas ne poznaje, niko nikad nece znati.
DAKLE?

Da sam mu stvarno privlačna tražio bi onda sve,a ne samo oral,zar ne?
Ma ne bih mogla;savest bi me ubila.
Već sam zamislila situaciju:ja npr. to uradim i od tih para nešto kupim sebi;svaki put bi mi to palo na pamet kad bih videla tu stvar.
Užas,nema šanse!
 
Ana-Marija:
Ha!Shpanija...Lepo...Da mi je samo da odem do Shpanije...Ma...Da mogu do Bg-a da odem...Ali nemam lovu... :x Zato trulim u ovoj rupchagi,visim na forumu,batalila studije :x ...Yebene pare :evil: !Sve se vrti oko para :evil: !Interesantno,ali sad pochinjem da razmishljam na jedan vrlo chudan nachin :? ...Ne mislim da predjem u prostitutke ili sponzorushe,ali da mi neko sad ponudi 1000 eura za jedan oral...Hej,nije mala stvar platiti obnovu godine,shkolarinu,stan...Narochito ako tvoji nemaju niti se trude da imaju...Ma shta ja to govorim...?Kakva obnova?O tome mogu samo da sanjam,kao i da ce se mozda pojaviti neko ko ce mi ponuditi 1000 eura za oral...


dakle ima racionalnih :D


Ok...Sad mozete da pochnete da me pljujete... :roll: Nije mi vazno...Ionako bi vecina onih koje tvrde da ne bi popushile za 1000 uradile to bez razmishljanja,ali nece da kazu...Juuuuu!Ne daj Boze!"Shta ce narod da kaze"?!Sve same svetice,konzervativke,patrijarhalno vaspitane,a ovamo se "bockaju" u svaku rupu... :roll: Prc... :roll:
 
Volim kad pročitam nešto što me natera da razmišljam.

snoshaj efendija:
Da li bi ste pristale?
Pazite, 5 minuta, oral, 1000 evra, niko vas ne poznaje, niko nikad nece znati.
DAKLE?

Tačno me zabole dal me neko poznaje, da li će neko saznati, znati. Ako ja mogu da pregrmim, da pristanem, da ne osuđujem samu sebe,.. sve mi je ok. I muka mi je od lažnih moralista koji i na jednom ovakvom mestu, tupe neke svoje filozofije tipa:
Ma daj! Ne bih ja to nikad! (ni za kakve pare sveta).. Poštujem ako je zaista tako, no da li je?

snoshaj efendija:
Situacija:
Same ste na npr. poslovnom putovanju u Spaniji.Hotel, niko vas ne poznaje.Sad ste u tom hotelu i nikad vise.

Španija, eh! :cry: O ovom mogu samo da sanjam.. Pa neka je i poslovno, nema veze :wink:

snoshaj efendija:
U baru hotela upoznajete prosecnog sredovecnog muskarca-malo zadrigao, debeljuskast, ne bas puno lep, na primer Amerikanac.Pricate neobavezno o svemu.Ne zna vam ni ime ni odakle ste, na primer slazete da ste iz Bugarske.On sutra putuje u USA.

Teško da bih se upustila u razgovor sa nekim ko mi je bljaks, sem kad bih bila oččččajno usamljena pa onom logikom, ma daj šta daš, al ipak sutra putujem kući.. Hm :?:

snoshaj efendija:
Rec po rec i on vam kaze da ste privlacni i da bi vam dao
1000 evra samo za oralni sex u trajanju od 5 minuta u njegovoj sobi.

On je meni privlačan bar malko, čim pričam sa njim. I ja njemu? Ovaj je lud! :wink: 1000 eura? Toliko mi treba da otplatim kredit i još će mi ostati za šminku :) I sad da ne bih javno ispala laka.. Beše da oral nije IN?. Mislim da bih ga odvukla u sobu i da to ne bi bio samo taj tvoj oral u trajanju od pet minuta. Hej! Pa ja pričam sa njim, znači da mi se ne povraća od njegove pojave..
 
Ana-Marija:
Ha!Shpanija...Lepo...Da mi je samo da odem do Shpanije...Ma...Da mogu do Bg-a da odem...Ali nemam lovu... :x Zato trulim u ovoj rupchagi,visim na forumu,batalila studije :x ...Yebene pare :evil: !Sve se vrti oko para :evil: !Interesantno,ali sad pochinjem da razmishljam na jedan vrlo chudan nachin :? ...Ne mislim da predjem u prostitutke ili sponzorushe,ali da mi neko sad ponudi 1000 eura za jedan oral...Hej,nije mala stvar platiti obnovu godine,shkolarinu,stan...Narochito ako tvoji nemaju niti se trude da imaju...Ma shta ja to govorim...?Kakva obnova?O tome mogu samo da sanjam,kao i da ce se mozda pojaviti neko ko ce mi ponuditi 1000 eura za oral...

Ok...Sad mozete da pochnete da me pljujete... :roll: Nije mi vazno...Ionako bi vecina onih koje tvrde da ne bi popushile za 1000 uradile to bez razmishljanja,ali nece da kazu...Juuuuu!Ne daj Boze!"Shta ce narod da kaze"?!Sve same svetice,konzervativke,patrijarhalno vaspitane,a ovamo se "bockaju" u svaku rupu... :roll: Prc... :roll:

Kriza je dovela do toga da bi se mnoge devojke zamislile ... A mnoge to i rade samo u malo drugacijem obliku. Sa tipom su koji im se bas i ne svidja preterano,znaju da ih vara naokolo ali imaju sta da obuku,idu na letovanje,voze se u dobrim kolima ... i to je to...
A ni muski nisu bolji,evo zamislite da date decku da vam uplati loto,ostane listic kod njega,dobijete ne sedmicu od 2 miliona eura ,nego sesticu od 3-4.ooo e koliko vas tog decka vise ne bi videlo u zivotu :?: :wink: To mu dodje na isto,jos i gore...
 
JOVANA77:
snoshaj efendija:
Shizi:
Ne!
Ako sam na psolovnom putovanju u Spaniji, u hotelu...nije mi problem imati 1000 eura
A i ovako ne...da mu pocistim necistoce zato sto sam ja njemu privlacna..ne

1OOO evra je lepa lova za 5 minuta, bar sa mog apekta.

pa popushi mu ti onda.......posto ja ne bih ni u ludilu :lol:

Ej, zashto ovde nema neki smajli za podrshku neshto kao sa palcem prema gore? Jer ja bih sada rado kliknuo na takav jedan za Jovanu. Nemam nishta protiv efendije, stvarno, ali odgovor je stvarno 8)
 
peach:
sta je ovo,opet neko socio-psiholosko istrazivanje na temu "u svakoj zeni cuci prostitutka" :?: :!:
naravno da ne bih,ni za milion evra! :evil:
zasto?
1.jer mi pare ne znace nista
2.jer cu i duze od 5 minuta,al' onom koga ja izaberem
3.jer u spaniji ima toliko toga da se zanimljivog vidi i uradi,a ne da se sedi u kafani sa lovarnim USA-starkeljom,tako da ne bih ni uspela da se nadjem u zadatoj situaciji! :wink:

EJ, PA SAD SI MI OTVORILA OCHI!!! Pa efendija je u stvari profesionalni statistichar! Visi na forumu i pravi ankete. Zaradjuje chovek za zhivot. Mozhda su onda i tachne one njegove teorije... Chovek barata podacima, jbt!
 
Srdj@n:
Ana-Marija:
Ha!Shpanija...Lepo...Da mi je samo da odem do Shpanije...Ma...Da mogu do Bg-a da odem...Ali nemam lovu... :x Zato trulim u ovoj rupchagi,visim na forumu,batalila studije :x ...Yebene pare :evil: !Sve se vrti oko para :evil: !Interesantno,ali sad pochinjem da razmishljam na jedan vrlo chudan nachin :? ...Ne mislim da predjem u prostitutke ili sponzorushe,ali da mi neko sad ponudi 1000 eura za jedan oral...Hej,nije mala stvar platiti obnovu godine,shkolarinu,stan...Narochito ako tvoji nemaju niti se trude da imaju...Ma shta ja to govorim...?Kakva obnova?O tome mogu samo da sanjam,kao i da ce se mozda pojaviti neko ko ce mi ponuditi 1000 eura za oral...

Ok...Sad mozete da pochnete da me pljujete... :roll: Nije mi vazno...Ionako bi vecina onih koje tvrde da ne bi popushile za 1000 uradile to bez razmishljanja,ali nece da kazu...Juuuuu!Ne daj Boze!"Shta ce narod da kaze"?!Sve same svetice,konzervativke,patrijarhalno vaspitane,a ovamo se "bockaju" u svaku rupu... :roll: Prc... :roll:

Kriza je dovela do toga da bi se mnoge devojke zamislile ... A mnoge to i rade samo u malo drugacijem obliku. Sa tipom su koji im se bas i ne svidja preterano,znaju da ih vara naokolo ali imaju sta da obuku,idu na letovanje,voze se u dobrim kolima ... i to je to...
A ni muski nisu bolji,evo zamislite da date decku da vam uplati loto,ostane listic kod njega,dobijete ne sedmicu od 2 miliona eura ,nego sesticu od 3-4.ooo e koliko vas tog decka vise ne bi videlo u zivotu :?: :wink: To mu dodje na isto,jos i gore...

E, sad si pogodio sushtinu, burazeru! Ali mi, fini momci sa takvima nemamo veze, jel' tako?
 
Fini momci imaju fine devojke i obrnuto :wink:

Neko ce kad je kriza da radi 2 posla za 10e dnevno a neko da popusi 5-10 min za 10e,stvar izbora...
Ne krivim ni jedne ni druge... pitanje je ko je pametniji... mada mislim da se sve to jednog dana vrati... tako da sam uvek za prvu varijantu i za devojke koje tako razmisljaju...

A o 1000e mogu samo da sanjaju,pa da se tako dele pare pusenje bi bio nas nacionalni sport :D
 
Srdj@n:
Fini momci imaju fine devojke i obrnuto :wink:

Neko ce kad je kriza da radi 2 posla za 10e dnevno a neko da popusi 5-10 min za 10e,stvar izbora...
Ne krivim ni jedne ni druge... pitanje je ko je pametniji... mada mislim da se sve to jednog dana vrati... tako da sam uvek za prvu varijantu i za devojke koje tako razmisljaju...

A o 1000e mogu samo da sanjaju,pa da se tako dele pare pusenje bi bio nas nacionalni sport :D

:D :D :D :D :D
 
Najiskrenije rečeno, meni je 1000 evra malo, jer sama zarađujem više od toga (mislim, poštenim, dnevnim poslom, da ne bude zabune :lol: ), a za 10 000 bih razmislila. Ali, nikako sa debeljuškastim Amerikancem jer radim sa takvima i gade mi se.
Ako je poenta da li bismo pristale sa "nekim" za određene pare, odgovor je da. Nepristojna ponuda i te fore. Al' da ne zna muž :lol:
 
jagodica:
e, pushila bih debelom za DZ a ovom bih dala pare bez orala. eto. hriscanstvo na delu

hm prvi deo nije hriscanstvo.
a ni drugi
e. zato ne treba ici sam nigde.

obe situacije su loshe mislim d abih ih izbegla. ali ako sam vec sama onda sam i malo ochajna pa je pitanje. ali razlog za izbegavanje mi je vishe zelja da se ne petljam u tako neshto nego kao uh moja vrednost. akoji su to ocajnici ako od mene traze to hehe
eto ne treba biti bogat i uspeshan.

Sjajna si! :lol: :lol: :lol:
 
Queen_:
Najiskrenije rečeno, meni je 1000 evra malo, jer sama zarađujem više od toga (mislim, poštenim, dnevnim poslom, da ne bude zabune :lol: ), a za 10 000 bih razmislila. Ali, nikako sa debeljuškastim Amerikancem jer radim sa takvima i gade mi se.
Ako je poenta da li bismo pristale sa "nekim" za određene pare, odgovor je da. Nepristojna ponuda i te fore. Al' da ne zna muž :lol:
ja bih rekla muzu.pa ako me ne pusti da mu posle s.e.r.e.m 100 godina sto imamo kredit,sto smo podstanari i tako.a ako me pusti bar sam saucesnik sa nekim
 
nista nemam protiv devojaka/zena i uopste zenskog roda...koje to mogu da urade...ipak mislim da nemam dobar zeludac da bih posle to mogla da svarim....ipak treba biti "malo drugaciji" pa da to odradis eto tek tako...i eto tek tako da dobijes pare.......ko moze neka izvoli......
 

Back
Top