Palim se na mrsave...

Clockfixer

Obećava
Poruka
71
Jako se palim na mrsave... To mi je strava... one onako sicusne i malene... pa kad krenes imas osecaj da ce se raspasti... ali ona se ne zali vec uziva... a dupence malo.... uh

mislite li da je to moje razmisljanje normalno??? to sto recimo uopste ne gotivim ribe kao Pamela (rasne) vec vise ove kao Mila Jovovich (skinny).

A od pozadi da ne pricam... :oops: :oops: :oops:
 
Clockfixer:
Jako se palim na mrsave... Tom mi je strava... one onako sicusne i malene... pa kad krenes imas osecaj da ce se raspasti... ali ona se ne zali vec uziva... a dupence malo.... uh

mislite li da je to moje razmisljanje normalno??? to sto recimo uopste ne gotivim ribe kao Pamela (rasne) vec vise ove kao Mila Jovovich (skinny).

A od pozadi da ne pricam... :oops: :oops: :oops:


hehehehehe....i meni je TOM :!: :?: super :lol: :lol: :lol: :lol:

P.S. mada ni Dzeri nije los :?
 
Clockfixer:
Jako se palim na mrsave... To mi je strava... one onako sicusne i malene... pa kad krenes imas osecaj da ce se raspasti... ali ona se ne zali vec uziva... a dupence malo.... uh

mislite li da je to moje razmisljanje normalno??? to sto recimo uopste ne gotivim ribe kao Pamela (rasne) vec vise ove kao Mila Jovovich (skinny).

A od pozadi da ne pricam... :oops: :oops: :oops:
evo objasnjenja!
1.(varijanta) ona tako sicusna, malena, povrediva, nezasticena...
a ti tako snazan, potentan, dominantan, naprosto vladas situacijom...

2.(varijanta) ona snazna, podatna, puna pozude, sa velikim i lepim siasama, veikim i socnim dupetom, prozdiracica *****, amazonka......
a ti nesiguran da li ces moci da je podignes, prevrnes, da joj drknes samar ako te jako ujede, nisi siguran ni da li je tvoj djoka dorastao njoj kada je vidis onako veliku.....

verovatno je u pitanju tvoj kompleks ili njih vise a na tebi je da provalis koji!?
 
Jeee, ja ne razumem. Koja bre car takvog sexa!? To ti je ko da dobacujes sa lubenicom, moras stalno da pazis, ako preteras sve ce da pukne :twisted:
Iskreno da ti kazem, ja bi radije ovu "Amazonku" s'kojm mozes i da se bijes u krevetu i da se posle ne mislis sta si uradio. I da goleme sise i dupeta tu ne spadaju, posto su prepreka na sl. nacin.
 
sve moje koleginice su baaas mrsave ali nijedna nema ni struk ni guzu sve nekako ravne mlitave gde je to lepo?zar ne treba da se napravi izbor izmedju zategnutih i mlitavih bez obzira na tezinu?meni su lepse debele butine od beyonce(al bar su zategnute) nego doope od cece koje izgleda kao da su je lupili po njemu lopatom pa joj tako ostalo
 

Back
Top