Cupave cizmice

jao - takve cizmice su tako slatke. pre par nedelja dok sam prelazio ulicu kod trga nikole pasica, nisam mogao da odolim a da ne pohvalim cizmice jedne devojke... bile su skroz slatke i cupave!
 
Nadam se da ce ovo barem malo pomoci: www.zappos.com - porudzbine preko net-a, isporuka za 1-3 dana,
ali (uvek postoji ono 'ali' koje nam srecu kvari), ne vrse dostavu van USA. Dakle, neophodno je imati dusevnog
srodnika/prijatelja u Sjedinjenim Drzavama koji bi ti ih prosledio. Cena: 45$ - 250$ Srecno! :wink:

985-77944-d.jpg
985-77946-d.jpg
985-77942-d.jpg

985-77943-d.jpg
1733-77945-d.jpg
1733-83552-d.jpg

1729-138932-d.jpg
1733-116210-d.jpg
 
Tebi je, " voćko ", najlakše da simuliraš takvu obuću : obuješ zelene japanke i zelenim kolor - šamponom obojiš dlake na nogama i niko neće primetiti da nemaš takve čizmice, ako podsečeš nokte na nogama !!! :lol:
 
Хеј, па такве чизме сам видела 1979. у Крањској Гори...и биле су хит те сезоне, а имала их је и она плава риба из ABBA!....(Колико ми сеже памћење, бокте! :oops: :) )
 
Samo ih je nezgodno nositi kad pada kisa, topi se sneg ili kad je napolju blato jer jako strapaju vodu, pa su ti za par minuta ledju vlazna, mokra, blatnjava, prljava... znam to jer ih imam... inace super izgledaju i nema sanse da ti se smrznu noge u njima... :oops: :P
 
Hellen:
Хеј, па такве чизме сам видела 1979. у Крањској Гори...и биле су хит те сезоне, а имала их је и она плава риба из ABBA!....(Колико ми сеже памћење, бокте! :oops: :) )
Znas kako kazu moda se uvek vraca :wink:
 
ANAMARIJA*:
Samo ih je nezgodno nositi kad pada kisa, topi se sneg ili kad je napolju blato jer jako strapaju vodu, pa su ti za par minuta ledju vlazna, mokra, blatnjava, prljava... znam to jer ih imam... inace super izgledaju i nema sanse da ti se smrznu noge u njima... :oops: :P

A gde si ih kupila i kolika je cena?
 
Micotakis:
Joj kako su medene, zaljubila sam se u njih :D
A ja sam vidla i cupave grejace, i onda su slicni tim cizmicama.
A ovde gde ih ima? Mada je malo kasno za njih...nego juce ponovo sneg :!:
Usput, mozes sama da napravis cupave grejace, nista
lakse, a mozes da ih namestis i kao cizmice! super! shiz
 
Hellen:
Хеј, па такве чизме сам видела 1979. у Крањској Гори...и биле су хит те сезоне, а имала их је и она плава риба из ABBA!....(Колико ми сеже памћење, бокте! :oops: :) )
hihihi,ja ih jos uvek imam!
al mi omalilie...davno je to bilo :lol:
 

Back
Top