Children Of Bodom

gost 30309

Domaćin
Poruka
4.376
Preslushala sam njihovu pjesmu ''Hate Me!'' i jaaako mi se dopala... Posto stvarno pojma nemam o njima, je l' moze da svako napishe sta zna... jesu li kvalitetni, koji su im naj albumi...? Jesu li oni nesto izmedju deatha i blacka, posto mi se ne cini da su bas cisti death? Nemam pojma... :( Unaprijed thanxxx :wink: !!!
 
Shto se tiche zhanra, to je pitanje za diskusiju od par godina :wink: Jednostavno niko nema pojma shta oni rade. Glas je karakteristichan za black, muzika nema veza sa black metalom. Neki ih trpaju u melodic death, neki chak u progressive. Svejedno, ima elemenata svega.

Inache, da su postali komercijala, jesu.
 
u svakom slucaju oni su mi 1 od omiljenih bandova :D :P hmm pa dobre su ti pesme(da hate me!)children of bodom,ch of decadense,ona fenor of...ili fear...(ne secam se kako se zove :lol: )u svakom slucaju obozavam one klavijature poput onih iz srednjeg veka,el. gitaru i spooky voice who me oraspolozi 8)
 
Jedan od boljih finskih bendova Izdali 4 albuma:
1) Something Wild
2) Follow the Reaper
3) Hatebreeder
4) Hate crew Deathroll
Alexi Laiho solo gitarista a ujedno i pevac je profa klasicne gitare i zato su im solaze fenomenalne...
 
cini mi se da oni nisu power jer power ima 2. karakteristike,ali oni mogu doista spasti u sympho black s obzirom da imaju malo zivlju muziku(u odnosu na 2. blacove 8) )jer...1)text im nema veze sa epskim motivima
2)jedino te je podsetila mozda muzika=srednjevekovni klavir i cudne(ma extra)guitarre...ma uzivaj u bodomu :wink: :wink: :wink:
 
joGooOOD:
cini mi se da oni nisu power jer power ima 2. karakteristike,ali oni mogu doista spasti u sympho black s obzirom da imaju malo zivlju muziku(u odnosu na 2. blacove 8) )jer...1)text im nema veze sa epskim motivima
2)jedino te je podsetila mozda muzika=srednjevekovni klavir i cudne(ma extra)guitarre...ma uzivaj u bodomu :wink: :wink: :wink:
Uff, uzivam vecj uveliko----->totalno sam se nalozila :oops: .PoZzZ :wink: :wink: :wink: .
 

Back
Top