Horoskop (i tinejdzeri)

Sleepyhead

Poznat
Poruka
9.923
Moja cimerka neopozivo veruje u horoskop, svaki dan cita dnevni, svake nedelje nedeljni i vec kako to sve ide.
I ja pored nje, kud cu sta cu, normalno isto krenem da citam, i onda jos pocnem da se pronalazim u tim trabunjanjima, na fazon: "Jao, ovde pise neocekivani novcani dobitak koji ukljucuje saradnju sa starim prijateljem/kolegom, jesam ti rekla da treba da se prijavimo za onaj kviz!" i slicno.

Sad, ja se zafrkavam s tim, a onda provalim da gomila ljudi stvarno veruje u ta predskazanja i sta vec, a ja mislila to onako radi fazona. :/

E sad, zanima me koliko stvarno (i zasto) verujete u to, i u sudbinu, i slicne stvari?

I naravno sta ste u horoskopu i koji vam je podznak i tako to. xD
 
Nikada nisam kapirao kako to raspored zvezda moze da utice na sudbinu pojedinaca. Kad logicno pogledate, mozete zakljuciti da zaista nikakve veze nemaju zvezde i njihov polozaj sa nacinom na koji ce se odvijati zivot neke covekolike jedinke na jednoj maloj planeti. i plus tome dodate da se vas hosroskopski znak odredjuje prema tome kada ste rodjeni. Zasto ne onda kada ste npr. zaceti, kada ste rekli prvu rec isl? A sa druge strane, jos su u drevnom Vavilonu u 15. veku pne astronomi proucav ali horoskop, a nakon njih i mnogi drugi narodi. A i danas ogroman broj ljudi veruje u horoskop. Ja ni sam ne znam da li to funkcionise, par puta mi se zaista desilo da mi se dese stvari prognozirane horoskopom, a poklapanja su nekada bila gotovo potpuna. Sad kako? - ostaje misterija

Inace sam previse sujeveran da bih rekao sta sam u horoskopu, to inace zna mali krug odabranih, ne i ostali smrtnici
 
Verujem zato sto dolazi do ispunjenja radnje.Gotovo uvek kada mi Mars udje u neki tranzit mora se pustiti krv,danas kad je napravio aspekt sam se malo zasekao prilikom brijanja.

Venera donosi ljubav,mozemo je videti kakva je,kako izgleda i pre nego se upoznamo,i kako onda ne voleti astro.
 
@BSK
Ajde, ajde, sta si u horoskopu? Mislim pitam te da bih mogla da ti kazem posle da sam odmah znala posto je takva prizemnost osnovna odlika tog znaka. xD

@Kelt
Sta, to ne sme da se kaze? :D

@Kamael
E meni je Mars onda redovno u banani, posto se sakatim na dnevnoj bazi. :/

@krepto
E, mislim da je to jedini znak o kom bas nista ne znam. xD
 
@BSK
Ajde, ajde, sta si u horoskopu? Mislim pitam te da bih mogla da ti kazem posle da sam odmah znala posto je takva prizemnost osnovna odlika tog znaka. xD

@Kelt
Sta, to ne sme da se kaze? :D

@Kamael
E meni je Mars onda redovno u banani, posto se sakatim na dnevnoj bazi. :/

@krepto
E, mislim da je to jedini znak o kom bas nista ne znam. xD

Nista nisam u horoskopu. Prvo agnostik sam,a ako sam agnostik bilo bi debilno da verujem u horoskop,drugo to nema nikakve dokazane cinjenice,nego samo lupetanja nekoliko ludaka kroz istoriju :lol: ( Inace rodjen sam pocetkom aprila ako te zanima :P )
 
Nista nisam u horoskopu. Prvo agnostik sam,a ako sam agnostik bilo bi debilno da verujem u horoskop,drugo to nema nikakve dokazane cinjenice,nego samo lupetanja nekoliko ludaka kroz istoriju :lol: ( Inace rodjen sam pocetkom aprila ako te zanima :P )
A mozes i lepo da mi kazes da ne moram da guglam. :(

Inače, nisam uspevala da se pronađem u tim 'trabunjanjima'.
Bas nikako? :O
Moja pomenuta cimerka je ovan. xDDDDDD
 
A mozes i lepo da mi kazes da ne moram da guglam. :(


Bas nikako? :O
Moja pomenuta cimerka je ovan. xDDDDDD

Iskreno ne znam ni sam. Valjda je to ovan...
Opet sve je to nelogicno i idiotski...Mislim ako podelimo ljude na 12 grupa ( valjda se to po mesecima gleda),docicemo do toga da su ljudi u okviru jedne grupe isti. Svaki covek se razlikuje, i svakom ce se desiti nesto razlicito. Opet,nemoguce je predvideti bilo sta...
 
Poslednja izmena:
A mozes i lepo da mi kazes da ne moram da guglam. :(


Bas nikako? :O
Moja pomenuta cimerka je ovan. xDDDDDD

I Petar je ovan. xD
Pa s obzirom da sam čitala samo onu glupost u 24sata gde je sve strpano u jednu rečenicu... ili još gore.. 3 reči....xD
A moram da priznam da sam svojevremeno dosta čitala o tome. Kad sam imala 10-12 godina. :mrgreen:
Imala sam onaj sanovnik, pa mi bilo zanimljivo i pronašla sam se u onim kao 'karakteristike ovna' ili ovna/device i sl.
 
Iskreno ne znam ni sam. Valjda je to ovan...
Opet sve je to nelogicno i idiotski...Mislim ako podelimo ljude na 12 grupa ( valjda se to po mesecima gleda),docicemo do toga da su ljudi u okviru jedne grupe isti. Svaki covek se razlikuje, i svakom ce se desiti nesto razlicito. Opet,nemoguce je predvideti bilo sta...
...Posto moja ovca od cimerke veruje u horoskop, propade mi plan o onome kako je tvoj znak prizeman i sta sve ne. :/
Glupa situacija. :(

Batali me ovoga leba ti :)
Da da da, tacno sam znala da ces da o moj boze, gej seks na fox lajfu! O.o

I Petar je ovan. xD
Pa s obzirom da sam čitala samo onu glupost u 24sata gde je sve strpano u jednu rečenicu... ili još gore.. 3 reči....xD
A moram da priznam da sam svojevremeno dosta čitala o tome. Kad sam imala 10-12 godina. :mrgreen:
Imala sam onaj sanovnik, pa mi bilo zanimljivo i pronašla sam se u onim kao 'karakteristike ovna' ili ovna/device i sl.
Meni se te karakteristike ne dopadaju nimalo, s obzirom na to da sam horoskopski bed gaj. :/
 
E da, ja pocela da spamujem u rodjenoj temi, kakvo sam djubre od forumasa. :/

Kamael, ti delujes kao da se razumes, je li. Aj mi objasnis, ako te ne mrzi, sta znace one kuce i cemu one sluze. Ja znam da moj znak vlada kucom srti i tako tih ruznih stvari, al to je to. :rumenko:
 

Back
Top