CAO..DALI BI NEKO ISAO DO SVEDSKE???.DA RADI..ORGANIZUJMO SE

olosh78:
ideja ti nije losa...
ali,reci nesto vise o tome!
kad,gde,kako???
jel ima tamo neki poslic?
ima zainteresovanih,samo malo
detaljnije objasni.
:D cao ideja uopste nije losa....meni je jedan drug tamo ,koji je uzeo azil ...ali sada se vraca da pokupi neke papire i onda ide tamo da zivi...takodje znam i jednu drugaricu...koja tamo radi..tj cuva neke klince u porodici..i fino je placena ima i stan itd...planiram da preko njih sakupim razne informacije...sta i kako i koliko mi novca treba..a i ipak znaci da te neko saceka kada dodjes...a i da mozes da budes kod njega nedelju dve dok se nesnadjes..planiram da ponesem odavde nesto kesa za stan i hranu...zato mi i treba par ljudi koji su u fazonu da rade i zarade...pa cemo posle lako...fazon je sledeci posla definitivno ima samo ako hoces da radis...npr taj moj drugar je radio neku fizikaliju...tj cistio sneg za nekih 8evra na sat...sto i nije lose za pocetak....naravno tu su i kafici i razne stvari ali otom potom treba to sve iscackati....vazna je volja i resenost...pozdrav :D
 
stavanger`s:
veruj mi i ja bi krenuo,prica ti je suuper..tvoj ortak ono,ovo,radi...uspeo bas a pa sto ne bi i ti tj ostali..
:lol: pa da...pravo kazes...samo on nije po meni bas uspeo...mislim da moze to i bolje....a nedaj boze moze i gore....zato je potrebna dobra ekipa ljudi sa istim ciljem....ja sam potpuno ozbiljan...samnom mozda jos dvoje njih...ali oni jos nisu sigurni....pa ako si ili ste za akciju....da se kombinujemo.pozdrav :D
 

Back
Top