Muskarci sa dugom kosom!

Zanima me misljenje devojaka. Primecujem da sve vise nisam u pravu sa teorijom da SVE devojke gledaju da li muskarac ima kratku kosu tj. frizuru i kako se oblaci. Da li muskarci sa dugom kosom mogu da osvoje devojke ukoliko one gledaju sve ,a ne samo kosu i da li je bitnije kod devojke ipak da li je muskarac cist i uredan (sa dugom kosom) nego da li ima kratku kosu (i neuredan je) sto sve cesce vidjam? Licno imam dugu kosu i mogu da kazem da sve vise devojaka gleda tako nesto. Da li se vracaju 80-te ^ ^ ?

Volim kratku kosu, na vratu posebno. Urednost se podrazumijeva...
 
Zanima me misljenje devojaka. Primecujem da sve vise nisam u pravu sa teorijom da SVE devojke gledaju da li muskarac ima kratku kosu tj. frizuru i kako se oblaci. Da li muskarci sa dugom kosom mogu da osvoje devojke ukoliko one gledaju sve ,a ne samo kosu i da li je bitnije kod devojke ipak da li je muskarac cist i uredan (sa dugom kosom) nego da li ima kratku kosu (i neuredan je) sto sve cesce vidjam? Licno imam dugu kosu i mogu da kazem da sve vise devojaka gleda tako nesto. Da li se vracaju 80-te ^ ^ ?
Pa kada se damama
bruce-willis-and-emma-heming-married.jpg

dopada doticni gospodin
imgres

a dopada im se i ovaj
Antonio_Banderas.jpg

i MNOGO i onakvih i takvih, yasto bi jednom dobrom delu devojaka smetala tvoja kosa.
Kosa uostalom skorod a nije ni bitna.
Bitno je lice, bar u pocetku a pre svega neke osobine licnosti.
Da se poklopite kao osobe.
 
Kad bi mi sa dugom kosom tako prolazili kod riba,ja bih sljakao u tri smene..
jednostavno imas ribe koje se prze na to i one koje su frigidne na to sto imas na glavi.
Skroz im je bitnije sta izvire iz glave...ebga:)
Nish brate,nego da se olindramo na keca i nabacimo neke djozle...
sad su fora ovi sa cvijdzama u boji i nekim giljama od 150 jevreja,proslo vreme starki......
 
Zanima me misljenje devojaka. Primecujem da sve vise nisam u pravu sa teorijom da SVE devojke gledaju da li muskarac ima kratku kosu tj. frizuru i kako se oblaci. Da li muskarci sa dugom kosom mogu da osvoje devojke ukoliko one gledaju sve ,a ne samo kosu i da li je bitnije kod devojke ipak da li je muskarac cist i uredan (sa dugom kosom) nego da li ima kratku kosu (i neuredan je) sto sve cesce vidjam? Licno imam dugu kosu i mogu da kazem da sve vise devojaka gleda tako nesto. Da li se vracaju 80-te ^ ^ ?
Ne.
Duga kosa ne dolazi u obzir.
Prva asocijacija mi je - nezrelost i neizivljenost.
Malo preko usiju - OK, ali do pola ledja, kao moja - veliko NE!
Ako ima 40 godina i dugu kosu, a nije glumac, pa sprema neku ulogu, onda mu sigurno nesto fali..u krevetu i/ili u karakteru.
To je kao da me pitas sta mislim o zeni koja ima 40 godina, sisa se na celavo i ima mindjusu u nosu.
Meni su to ljudi "za preskakanje".
 
Poslednja izmena:
Ne.
Duga kosa ne dolazi u obzir.
Prva asocijacija mi je - nezrelost i neizivljenost.
Malo preko usiju - OK, ali do pola ledja, kao moja - veliko NE!
Ako ima 40 godina i dugu kosu, a nije glumac, pa sprema neku ulogu, onda mu sigurno nesto fali..u krevetu i/ili u karakteru.
To je kao da me pitas sta mislim o zeni koja ima 40 godina, sisa se na celavo i ima mindjusu u nosu.
Meni su to ljudi "za preskakanje".

A sta kazes o muskarcu koji ima 26 godina i ima kosu do dupeta? Spada li on u kategoriju koju si opisala ili to vazi samo za 40+?
 
Ne.
Duga kosa ne dolazi u obzir.
Prva asocijacija mi je - nezrelost i neizivljenost.
Malo preko usiju - OK, ali do pola ledja, kao moja - veliko NE!
Ako ima 40 godina i dugu kosu, a nije glumac, pa sprema neku ulogu, onda mu sigurno nesto fali..u krevetu i/ili u karakteru.
To je kao da me pitas sta mislim o zeni koja ima 40 godina, sisa se na celavo i ima mindjusu u nosu.
Meni su to ljudi "za preskakanje".

:eek:
 
Ne.
Duga kosa ne dolazi u obzir.
Prva asocijacija mi je - nezrelost i neizivljenost.
Malo preko usiju - OK, ali do pola ledja, kao moja - veliko NE!
Ako ima 40 godina i dugu kosu, a nije glumac, pa sprema neku ulogu, onda mu sigurno nesto fali..u krevetu i/ili u karakteru.
To je kao da me pitas sta mislim o zeni koja ima 40 godina, sisa se na celavo i ima mindjusu u nosu.
Meni su to ljudi "za preskakanje".



Lutko,ovo sto si ovde napisala vise govori o tvojoj nezrelosti i paranoji
nego o ljudima koje si ovim obuhvatila...ko te tako osakatio?
 
Gossca je skroz u pravu...duga kosa dolazi u obzir samo dok je muskarac veoma mlad... jer, zene zele, pre svega, zrelog muskaraca...duga kosa nam govori da je taj muskarac zaglavio u ranim dvadesetim i nece sebi da prizna koliko ima godina...a zenama je potreban muskarac koji je odrastao :)

....naravno da je bitnije sta izvire iz glave......ali, puno je genijalnih tipova koji nikad nece pozeleti da nadju pravi posao i da imaje prave obaveze u zivotu....nego ce ceo zivot biti cool :)
 
Moja prva asocijacija zasto zene ne vole muskarce sa dugom kosom je zbog nekog predefinisanog misljenja kako muskarac treba da izgleda.
Verovatno nisam u pravu, ali duga kosa moze biti asocijacija negde u podsvesti da je on manje muzevan zbog toga, a i dobijao sam odgovore od devojaka, "pa normalno da mora da ima kratku kosu, pa on je musko".
Sve su to licni afiniteti, i meni bi bila manje privlacna devojka osisana "na keca" ili sa "zemunkom" na glavi jer mi izgleda manje zenstvenije i manje privlacnije.
Svi mi u glavi negde imamo sta nam je privlacno kod suprotnog pola i koliko, tj. neku ideju kako bi nas partner trebao da izgleda.

Mada opet, to je stvar afiniteta, i nekome kratka kosa deluje muzevnije, mozda neki muskarac tako izgleda dominantnije ili sta vec, pa samim tim i privlacniji nekim osobama.
A mozda stvar i kulture, odgoja ili cega vec, pa smo od strane drustva nauceni kako musko ili zensko treba da izgleda.

A evo, citam ove postove o zrelosti i dugoj kosi pa razmisljam da to moze da deluje kao da je taj muskarac u nekom adolescenskom tripu ili nesto, veciti buntovnik, nezreo, stoga kao manje siguran i cvrst partner za podizanje porodice, sto donekle i mozda potvrdjuje moju teoriju da zbog duge kose ne deluje dovoljno muzevno, mada u ovom slucaju zrelo i pouzdano za podizanje porodice.

Opet to je samo fizicki izgled u pitanju, mada ako on i dalje vise po koncertima i parkovima do 3 ujutro, loce pivo k'o da mu je 20, onda je pretpostavka potpuno tacna.
Opet, hiljadu ljudi, hiljadu cudi i hiljadu ukusa. :)
 
ako ima dugu kosu to ukazuje da je antikonformista (ne uklapa se u propisane standarde društva(ili prostim rečima - nije normalan), a žene ne vole takve, one žele muškarce dobro integrisane u sistem ( i spolja i iznutra), na jakim pozicijama.... duga kosa im prosto miriše na samotnjaštvo, a žene beže od samotnjaka..........
 
Gossca je skroz u pravu...duga kosa dolazi u obzir samo dok je muskarac veoma mlad... jer, zene zele, pre svega, zrelog muskaraca...duga kosa nam govori da je taj muskarac zaglavio u ranim dvadesetim i nece sebi da prizna koliko ima godina...a zenama je potreban muskarac koji je odrastao :)

....naravno da je bitnije sta izvire iz glave......ali, puno je genijalnih tipova koji nikad nece pozeleti da nadju pravi posao i da imaje prave obaveze u zivotu....nego ce ceo zivot biti cool :)


Naravno da Gossca uopste nije u pravu...
jer bih onda po istom princiou i ja mogao da kazem,da riba koja nosi tange ima neki problem sa zreloscu
ili bilo koju slicni nebulozu.

 
Ne.
Duga kosa ne dolazi u obzir.
Prva asocijacija mi je - nezrelost i neizivljenost.
Malo preko usiju - OK, ali do pola ledja, kao moja - veliko NE!
Ako ima 40 godina i dugu kosu, a nije glumac, pa sprema neku ulogu, onda mu sigurno nesto fali..u krevetu i/ili u karakteru.
To je kao da me pitas sta mislim o zeni koja ima 40 godina, sisa se na celavo i ima mindjusu u nosu.
Meni su to ljudi "za preskakanje".
Kakvo lupetanje i nepoznavanje muskaraca.
 
ako ima dugu kosu to ukazuje da je antikonformista (ne uklapa se u propisane standarde društva(ili prostim rečima - nije normalan), a žene ne vole takve, one žele muškarce dobro integrisane u sistem ( i spolja i iznutra), na jakim pozicijama.... duga kosa im prosto miriše na samotnjaštvo, a žene beže od samotnjaka..........

Teletabis......des ovo procitao,majke ti?
 
Zanima me misljenje devojaka. Primecujem da sve vise nisam u pravu sa teorijom da SVE devojke gledaju da li muskarac ima kratku kosu tj. frizuru i kako se oblaci. Da li muskarci sa dugom kosom mogu da osvoje devojke ukoliko one gledaju sve ,a ne samo kosu i da li je bitnije kod devojke ipak da li je muskarac cist i uredan (sa dugom kosom) nego da li ima kratku kosu (i neuredan je) sto sve cesce vidjam? Licno imam dugu kosu i mogu da kazem da sve vise devojaka gleda tako nesto. Da li se vracaju 80-te ^ ^ ?
80-tih se nije nosila duga kosa vec neki repovi,i mi smo te frizure zvali-napred skolska,nazad tarzanka...Ne volim,niti su me ikada privlacili muskarci s'dugom kosom.Najlepsa je skroz kratka kosa(kao vojnicka)...Urednost se podrazumeva.
 
Preletio sam temu onako,ima tu svakojakih misljenja.
Po meni tema gdje se ljudi uglavnom nece sloziti,jer su jedni za kratko,jedni za dugu kosu pa nema odustajanja...
Imam 38 godina i dugacku kosu ,trenutno,skoro do pola ledja,drzim je cistom i urednom.Volim da nosim dugacku kosu,veci dio zivota sam je i imao,ali sam imao i faze kada sam imao skroz kratku.Da li to znaci da sam ja nekad bio zreliji ili nezreliji kao muskarac,ne bih rekao,mislim da sam uvijek isti i mislim da kosa nije pokazatelj toga da li si zaglavio u dvadesetim ili si u onim kojima jesi.
Imam porodicu i djecu,jedan sasvim normalan brak,prosjecan rekao bih.
Moja supruga kao djevojka ,a i sada nikada nije volila muskarce sa dugom kosom,ali se eto udala za jednog takvog.
Bitno je ko si,kakav si covjek,a ne koliku kosu imas.
Ja uopste ne znam kako moze neko da bude iskljuciv po tom pitanju.
Ja cu o zenama posto sam musko,licno volim kada zene imaju dugu kosu,ali isto tako ima predivnih zena sa kratkom kosom,to mi nikad ne bi bio problem ili bitan faktor u odabiru lijepse polovine.

E da,jos nesto,ovom momku koji je postavio temu.
Ma nije kosa ta sa kojom ces pridobiti neku djevojku,to si ipak ti.
I sa dugom i sa kratkom kosom,nekad sam imao vise nekad manje uspijeha kod zena,tako da je to nebitno.
 
ako mrzite ili stičete mišljenje o ljudima prema tome kakvu kosu imaju onda ste vi nezreli... Moj momak ima skoro metar kose, a i moja je tu neđe i ne znam što bi neko mrzio likove koje ne zna zbog toga što imaju kosu? Ako smeta ne gledajte, milion puta sam za sebe čula negativne komentare a ne za momke... Meni je svejedno jel momak ima kratku ili dugu kosu, i jel ima minđušu u nosu ili usni- to su nebuloze ne može se na osnovu toga zaključiti kakav je ko...
 
Preletio sam temu onako,ima tu svakojakih misljenja.
Po meni tema gdje se ljudi uglavnom nece sloziti,jer su jedni za kratko,jedni za dugu kosu pa nema odustajanja...
Imam 38 godina i dugacku kosu ,trenutno,skoro do pola ledja,drzim je cistom i urednom.Volim da nosim dugacku kosu,veci dio zivota sam je i imao,ali sam imao i faze kada sam imao skroz kratku.Da li to znaci da sam ja nekad bio zreliji ili nezreliji kao muskarac,ne bih rekao,mislim da sam uvijek isti i mislim da kosa nije pokazatelj toga da li si zaglavio u dvadesetim ili si u onim kojima jesi.
Imam porodicu i djecu,jedan sasvim normalan brak,prosjecan rekao bih.
Moja supruga kao djevojka ,a i sada nikada nije volila muskarce sa dugom kosom,ali se eto udala za jednog takvog.
Bitno je ko si,kakav si covjek,a ne koliku kosu imas.
Ja uopste ne znam kako moze neko da bude iskljuciv po tom pitanju.
Ja cu o zenama posto sam musko,licno volim kada zene imaju dugu kosu,ali isto tako ima predivnih zena sa kratkom kosom,to mi nikad ne bi bio problem ili bitan faktor u odabiru lijepse polovine.

E da,jos nesto,ovom momku koji je postavio temu.
Ma nije kosa ta sa kojom ces pridobiti neku djevojku,to si ipak ti.
I sa dugom i sa kratkom kosom,nekad sam imao vise nekad manje uspijeha kod zena,tako da je to nebitno.

apsolutno se slažem :-)
 

Back
Top