Muskarci sa dugom kosom!

Amorall

Zainteresovan član
Poruka
194
Zanima me misljenje devojaka. Primecujem da sve vise nisam u pravu sa teorijom da SVE devojke gledaju da li muskarac ima kratku kosu tj. frizuru i kako se oblaci. Da li muskarci sa dugom kosom mogu da osvoje devojke ukoliko one gledaju sve ,a ne samo kosu i da li je bitnije kod devojke ipak da li je muskarac cist i uredan (sa dugom kosom) nego da li ima kratku kosu (i neuredan je) sto sve cesce vidjam? Licno imam dugu kosu i mogu da kazem da sve vise devojaka gleda tako nesto. Da li se vracaju 80-te ^ ^ ?
 
Da li muskarci sa dugom kosom mogu da osvoje devojke ukoliko one gledaju sve ,a ne samo kosu?
Naravno da mogu, msm. :lol:

da li je bitnije kod devojke ipak da li je muskarac cist i uredan (sa dugom kosom) nego da li ima kratku kosu (i neuredan je) sto sve cesce vidjam? Licno imam dugu kosu i mogu da kazem da sve vise devojaka gleda tako nesto. Da li se vracaju 80-te ^ ^ ?
To je najbitnije, a ne da bude cupav i zapusten, fuj :mrgreen::bljak: Ma kakve 80-te :roll:
 
Hahah vidim ja da ovde ni zrele osobe (ako ste zrele) nimalo ne cene ili samo ulaze one osobe zenskog pola koje vole da kritikuju ovakvu temu :D. Zanimljivo mada ja koliko znam muskarci sa dugom kosom mnogo vode racuna o higijeni naravno ne svi ,a ima ih i u toj vasoj kratkokosoj vrsti sto bi rekli xP bas neurednih samim tim su celavi da ne bi prali kosu svaki dan :D to je malo jadno rekao bih. Naucno je dokazano da muskarci pre ili kasnije zavole kosu tj. kao sto rekoh svaki muskarac voli dugu kosu samo neki pre neki kasnije :D. Vi samo gledate neuredne i prljave dugokose momke ,a sta je sa onima koji vode racuna o kosi i higijeni? Ja ,ako ista radim brinem o svojoj kosi najvise sto se tice higijene ,a naravno ne podnosim ni dlake ispod pazuha :S. Skast!
 
izuzetno ne volim na muskarcima da vidim - ne dugu, nego ni duzu kosu..
sve duze od osisanog na dvojku mi je odbojno..
imam poznanicu kojoj je fetis duga kosa kod muskaraca i kad opisuje nekog njoj idealnog kaze - da znas kakvog sam videla..nebesko plave oci, duga kosa..pa samo zamisljam kad provucem rukom kroz kosu..
(njen muz redovno ima izbrijanu glavu)..
a meni samo prodje kroz glavu - kao da ima zenu pored sebe..
 
Pa to je malo cudno slozio bih se ,ali jednostavno na planeti ce uvek postojati muskarci sa dugom kosom i zene koje vole dugu kosu. Tek mi je odvratno videti zenu kao vanzemaljca sa osisanom glavom :S odvratno. Sve do ramena ok ,a krace ZASU!
 
Не дај Боже да се врате 80-те, ера кичераја, ал гледај какве су рибе у спотовима имали металци и хард рокери тада - најбоље.
Девојке воле и дуге и кратке косе, знам јер сам носио обе дужине.
Ако имаш добар квалитет косе, само фурај дугу, а и оно што си сам лепо рекао - важно да је чиста и не оде у оне предуге неуредне.
Много страва рибетина воли баш дугокосе, а још ако ти је коса лепа, па само можеш да се к.рчиш
 
Не дај Боже да се врате 80-те, ера кичераја, ал гледај какве су рибе у спотовима имали металци и хард рокери тада - најбоље.
Девојке воле и дуге и кратке косе, знам јер сам носио обе дужине.
Ако имаш добар квалитет косе, само фурај дугу, а и оно што си сам лепо рекао - важно да је чиста и не оде у оне предуге неуредне.
Много страва рибетина воли баш дугокосе, а још ако ти је коса лепа, па само можеш да се к.рчиш

Pa ja bih rekao da devojke gledau da ako je uredna i odrzavana lepo moze da izgleda. Inace kad zelim kratku kosu ,ako nesto radim samo je zavezem i resen problem, a ne da se sisam ili fora vrucina i slicno. :P
 
Ја сам носио и као самурај, а овај Арсеније из мог аватара је имао перчин до дупета :p лол...
Ако ти је коса танка, немаш је много, онда иде то везивање, ако је густа, али не оно да се шири ко црнци, онда лепо пушташ и дуваш се.
У овим набројаним сл. не, јер само квалитетна коса је лепа дуга. И мораш свеједно да подшишаваш крајеве, да не би ишао као пећински човек, него да буде лепа. Осим редовног прања, и подшишавање крајева ради једном у шта знам, 4 месеца...не сам, неко код фризера..
Е; и немој оно тањење косе, ко жена да радиш, то је баш ружно..ако баш мораш, ал неће те волети рибе таквог лол..
 
:dash: haha ma daj bre skracivao sam bio na svakih 2 meseca ,a sad na svakih 5 i redovno koristim sve moguce preparate i mogu vam reci odlicno odrzavam kosu s obzirom da je jaka i gusta ,ali iscesljavanjem sve lepo dodje na svoje ;)
 
Ili ako je aragorn.
Volim kratku kosu kod muskarca i to specificna neka dlaka ne znam kako bih je definisala, a nije ni bitno.
Sto se tice malo duze kose mogla bih da se slozim da mu fino stoji (znam dva tipa sto furaju tu malo duzu varijantu i fenomenalno im je), pa i za dugacku, ali tesko da bi mi se "svideo". Ali sigurno je da mi samo zbog toga ne bi bio odvratan (kako si se ti izjasnio za zene sa kratkom kosom), iako ne bih imala zelju da ga ceskam.
 

Back
Top