zashto????

hoperka90

Početnik
Poruka
38
E pa ovako narode.Intenzivno sam 3 godine slusala heavy metal medjutim odjednom sam se preshaltovala na hop.Metalci sa kojima sam pre bila super sada kao i da me ne poznaju!!!da li se ja josuvek trazim u muzici ili o cemu se radi??E a zasto mora muzika koju slusamo da bude presudna shto se tice prijateljstva?Stvarno sam razocarana i MOLIM vas nemojte da se svadjate ovde nego mi stvarno nekako pomozite :( :( :( :(
 
muzika ne bi trebalo da bude presudna!! ma cak i da ne utice! mozda malo, ali ne toliko! dobro je to sto trazis jos uvek sebe u muzici, ali da su ti metalci bili pravi prijatelji, ne bi ima smetalo sto si promenila muziku.. eh, a to sto su oni zatucani (ne kazes za sve metalce - uh, ne daj boze!), to je druga stvar.. mislim - to sto su uradili je bas bezvze.. :roll:
znam da ti nisam pomogla, ali da ti odmah kazem, to ti nisu bili pravi prijatelji, mozda ces sad naci neke nove, prave prijatelje..
 
pa hmm.. mnogo su cudni oni.. kod nas toga nema bas.. onda bi i mene skoro svi gledali kao da sam vanzemaljac.. pa nista, ti njima lepo objasni da se jos uvek trazis u muzici, i da ces da se vratis mozda na metal.. ili im reci da ces sigurno da se vratis - i resen problem! ili da zelis prvo svaku muziku da cujes, pa ces da se opredelis koja najbolje pristaje uz tebe, uz koju najvise uzivas, itd. a i ako se ne vratis na metal, oni ce da naviknu na tebe kao hoperku..
 
Znas kako, normalno je da se vremenom menjaju ukusi sto se tice muzike, ali ne mora da znaci da ces ostati na hopu zauvek. Ja sam u hard rock, metal fazonu i bas niko od mojih najboljih drugova ne slusa to! Stavise, oni su u City records i Grand show fazonu!!!
Muzika treba da ti pomogne da se ti osecas lepo dok je slusas, a ljudi kojima je stalo do tebe ne bi uopste gledali na to...Ok je da te malo zezaju, mi to ovde stalno radimo, ali ako su ti pravi prijatelji, volece te zbog onoga sto JESI!!!
I nikad nemoj da se menjas, samo da bi udovoljila drugima!!!
Budi svoja i slusaj ono sto tebi odgovara!!!
 
hoperka90:
E pa ovako narode.Intenzivno sam 3 godine slusala heavy metal medjutim odjednom sam se preshaltovala na hop.Metalci sa kojima sam pre bila super sada kao i da me ne poznaju!!!da li se ja josuvek trazim u muzici ili o cemu se radi??E a zasto mora muzika koju slusamo da bude presudna shto se tice prijateljstva?Stvarno sam razocarana i MOLIM vas nemojte da se svadjate ovde nego mi stvarno nekako pomozite :( :( :( :(
Mislim da ti to drustvo metalaca i nije bilo bas pravo drustvo :? . Suludo je cijeniti nekoga prema muzici koju slusa :roll: . Svako ima pravo na svoj izbor, i to je to. Ovde ima poprilicno metalaca, i, neki su super i briga ih je sta ko slusa, dok su neki istripovani do bola. Sve ti to zavisi od osobe do osobe. Ja mislim da ti treba da otkacis to ''drustvo'' jer se uopste nisu pokazali kao pravi prijatelji. Ja sam prvo slusala metal, pa sam onda na 2-3 mjeseca presla na rock & gunge, a i dalje sam sa drustvom metalaca bila suuuper. Onda sam vidjela da mi rock & grunge ne odgovaraju u potpunosti, pa sam se ponovo vratila metalu... i mislim da ce tako konacno i ostati :D :D :D . I opet mi se ni prijatelji koji slusaju rock & grunge nisu ni najmanje naljutili. Dakle, muzika ne treba da ima ni najmanjeg uticaja na druzenje! Problem je u tvojim ''prijateljima'' metalcima, a ne u tebi, i zato se opusti i slusaj sta se tebi svidja :wink: ... Jer, kada bi svi ljudi slusali istu muziku... hmmm... :P
 
Ma kad te neko gleda ispo oka zbog toga lepo mu kažeš:"U'vatiš me!" i nastaviš život. I ja sam imao sličan problem u osnovnoj. Kružile su priče da sam narkoman, setkaš, klošar, da sam se krio iza profesora da me neko ne prebije... I znaš koliko sam se ja obazirao na to? Ni malo. Imam svoje društvo koje zna šta treba da ceni. A ti tamo kod tebe što misle "Mi smo metalci, svi kleknite na kolena!" su najobičniji primitivci i možda je i dobro što se sad tako ophode prema tebi jer sad možeš da vidiš ko ti je pravi prijatelj a ko ne.
 
BASH TAKO!!!tVOJI "NAZOVIIHPRIJATELJIMA" su obicni pozeri...sta te bre briga,imam jedino 2 ortaklinje metalke a sve ostale su fenserke...treba ceniti ne zato sto slusate istu muziku...i ti bi trebala njima da &&&& mater!!!!!!!!!Pih idi i razbi im glavu...100 puta si bolja od pozerskih izgubljenih dusa..a pre nego sto to uradish popricaj s njima otvoreno.... 8)
 
Ja nisam takva da voim da se bijem.Ali ovi ortaci kazu da i kada bih opet bila metalka da bi i dalje bili gotiva vise ni ne znam sta da radim :!: :cry: Meni se vise smucilo da nosim crno,masnu kosu itd.i svaki put kad izadjemo da moram da lomim nesto sutiram i ponasam se ko zivotinja.Iskreno jedva cekam da upisem srednju da ih vise ne gledam.Pa ja stalno visim kod dise zato sto svi misle da su hoperi za tucu.Ne verujem da cu se vratiti metalu :!: Probala sam da pricam sa njima ali kazu da mnogo strcim u njihovom takozvanom krdu zato sto nosim siroke lone i nemam crno kosturske glave itd.LICE NA SEKTU.HVALA NA PODRSCI!!!!!!!! :P
 
Pa nisu svi metalci obuceni u crno, masnih kosa i da obozavaju tuce!!! Samo sebi napravi okruzenje u kom ces da uzivas, da obuces ono sto hoces, da slusas ono sto zelis i da se ponasas onako kako mislis da ti prilici!!! Znam da su to sad zeznute godine, ali nemoj da budes povodljiva za drustvom, koje nije vredno nikakvog truda!
 
hoperka90:
Ja nisam takva da voim da se bijem.Ali ovi ortaci kazu da i kada bih opet bila metalka da bi i dalje bili gotiva vise ni ne znam sta da radim :!: :cry: Meni se vise smucilo da nosim crno,masnu kosu itd.i svaki put kad izadjemo da moram da lomim nesto sutiram i ponasam se ko zivotinja.Iskreno jedva cekam da upisem srednju da ih vise ne gledam.Pa ja stalno visim kod dise zato sto svi misle da su hoperi za tucu.Ne verujem da cu se vratiti metalu :!: Probala sam da pricam sa njima ali kazu da mnogo strcim u njihovom takozvanom krdu zato sto nosim siroke lone i nemam crno kosturske glave itd.LICE NA SEKTU.HVALA NA PODRSCI!!!!!!!! :P

boze me sacuva
20.gif
odakle ti ideja da se metalci tako ponasaju?i odakle ti ideja da se uniformishes u crno i idesh kroz grad sa pozerima...to mi zvuci tako ogavno moram ti iskreno reci...meni je uvek cista kosa,kombinujem crveno,zeleno i crno i ne ponasam se ko r*etard...zao mi je sto si zapala u tako G))o))vnjivo drustvo nazovimoihmetalcima
37.gif
 
Не брини, 90% тих "металаца" ће до другог разреда средње почети да случају народњаке. Ја сам обично ишао ван тих трендова, али ме то није спречило да будем добар са осталим. Ма само храбро :wink: :D
 
hoperka90:
Ja nisam takva da voim da se bijem.Ali ovi ortaci kazu da i kada bih opet bila metalka da bi i dalje bili gotiva vise ni ne znam sta da radim :!: :cry: Meni se vise smucilo da nosim crno,masnu kosu itd.i svaki put kad izadjemo da moram da lomim nesto sutiram i ponasam se ko zivotinja.Iskreno jedva cekam da upisem srednju da ih vise ne gledam.Pa ja stalno visim kod dise zato sto svi misle da su hoperi za tucu.Ne verujem da cu se vratiti metalu :!: Probala sam da pricam sa njima ali kazu da mnogo strcim u njihovom takozvanom krdu zato sto nosim siroke lone i nemam crno kosturske glave itd.LICE NA SEKTU.HVALA NA PODRSCI!!!!!!!! :P



Bez uvrede devojcice svi ste vi mali pozeri.I ti tvoji nazovi " Metalci" koji misle da je ideja metala da lomis stolice i pravis se da si smrrt.A vala i ti isto cim si se tako lako presaltala sa jednnog na drugi muzicki pravac.Oces sutra ustati i reci " u danas sam punkera"?Ok je menjati muzicke ukuse ali pogledaj svoju recenicu
Ne verujem da cu se vratiti metalu :!
Pa nije ti to bivsi decko pa da sad stalno raskidas i opet mu se vracas.
MUzika izgradjuje tvoj karakter ,u krvi ti je.Ono sto tvoji drugovi zive je divljastvo a ne metal i to je jadno tu se slazemo.A tebi je dosadio metal zbog tvog ponasanja a ne zbog muzike,lirika i osecaja koji on budi u tebi?Dosadilo ti je da nosish crnu ,masnu kosu?Pa operi je sestro.....ja sam metalka i imam plavu kosu do dupeta i perem je svaka dva dana ....po tvojim drugarima i ja sam pozerka jel?
Tako da mislim da ti neces dugo slusati hip hop jer to nisi ti ,ne osecas muziku ....al nema ni veze to je tvoj problem.
Pitam se uopste sta slusaju ti tvoji " metalci"
Jbt ovo je MUZIKA a ne Tinejdzeri.
Ako imas psiholoskih problema salji ih u novine.
Mislim koliki mozak moras da budes pa da pitas u ovakvoj situaciji sta da radim?
Oces da im budes otirac za noge? Onda im se uvlaci i trrudi se oko njih.
Ako imas malo grama mozga onda ih oteraj u tri lepe i nadji sebi novo drustvo!

KOliko je to bilo tesko smisliti......
Ljudi imaju i vecih problema a vi tu davite sa glupostima......kako mi dignete pritisak............
 
Da ti kažem, to što su ti uradili ponajmanje ima veze s muzikom koju (ne)slušaš. Nešto u tom društvu nije bilo u redu i pre nego što si prešla na hop...
Nemoj da tuguješ za njima, nisu vredni toga, potraži nove prijatelje. Ako se slučajno desi da ti se oni izvine, onda dobro razmisli...
Što se tiče tvog iznenadnog menjanja pravca muzike, ne vidim tu neki problem. Ti si (tek) 90 godište, još tragaš za onim što ti se sviđa.
Za svaku POHVALU je to što ne robuješ za onim što se drugima sviđa i što imaš SVOJ STAV! :cool:
 
ala me ispljuva wind...nije ni bitno.
POstavila sam to pitanje iz ocaja jer ne mogu da verujem da tako nesto postoji.To oko kose ne mislim bukvalno nego bre nisam bila zensko uopste!Stalno sam se tulka ponasala ko divljak!Iskreno i u SUP-u zavrsavala!Ne kazem ja da su svi metalci takvi,ali ovi su i duvali i da na nabrajam vise...DALEKO OD TOGA DA CU JA SAD DA MRZIM METALCE.
Svaki put kad treba da podjem u skolu,ne ide mi e brate jer znam sta me ceka_prozivanja sa svih strana i jos 300 go**na
 
hmm,ok,evo ja nosim dugu kosu do struka preko 13 godina,uredna cista,slusam metal citav zivot,sviram profesionalno gitaru,ali mi nikako ne pada na pamet da se oblacim u kozu ili da nosim sta god od metal rekvizita.To je malo....glupo,jer zasto bih ja morao da izgledam kao Michael Weikath ili Glenn Tipton.
Mislim,zasto bih ja ako i jesam umetnik trebao da budem sasvim u nekom fazonu ekstravagancije.
Ostavi se tih gluposti oko oblacenja jer u sustini to tebi kao nekome ko voli neku vrstu muzike,ne bi trebalo da predstavlja problem.
Jer poenta nije u imidzu,daleko od toga,nego upravo u muzici.
Gledam po Norveskoj kako se klinci,a i malo stariji ovde kako se svim silama trude da izgledaju identicno kao Dimmu Borgir ili Old Man's Child,sa svim onim satanistickim glupostima,pa cak i sa make upom na licu,ali to je cisto uniformisanje i totalna kriza identiteta.
Baci sa strane sve te idiotske gluposti i slusaj ono sto ti se dopada,a ne ono sto povlaci povoljan imidz uz samu muziku.
 
Stalno ponavljas da si umetnik, a meni to izgleda kao kad to kaze Zorica Brunclik ili Dragana Mirkovic. Ti nisi umetnik, ti si obican muzikant kao i svaki drugi tamburas po ovdasnjim kafanama. Umetnik je nesto drugo.

Dont_Break_The_Oath:
hmm,ok,evo ja nosim dugu kosu do struka preko 13 godina,uredna cista,slusam metal citav zivot,sviram profesionalno gitaru,ali mi nikako ne pada na pamet da se oblacim u kozu ili da nosim sta god od metal rekvizita.To je malo....glupo,jer zasto bih ja morao da izgledam kao Michael Weikath ili Glenn Tipton.
Mislim,zasto bih ja ako i jesam umetnik trebao da budem sasvim u nekom fazonu ekstravagancije.
Ostavi se tih gluposti oko oblacenja jer u sustini to tebi kao nekome ko voli neku vrstu muzike,ne bi trebalo da predstavlja problem.
Jer poenta nije u imidzu,daleko od toga,nego upravo u muzici.
Gledam po Norveskoj kako se klinci,a i malo stariji ovde kako se svim silama trude da izgledaju identicno kao Dimmu Borgir ili Old Man's Child,sa svim onim satanistickim glupostima,pa cak i sa make upom na licu,ali to je cisto uniformisanje i totalna kriza identiteta.
Baci sa strane sve te idiotske gluposti i slusaj ono sto ti se dopada,a ne ono sto povlaci povoljan imidz uz samu muziku.
 
Devojchice, oni ti nisu pravi prijatelji. Ja slusham metal i rock (tehcno i haus 8) ) a druzim se sa pravim fenserima. Pa koja naj drugarica je fenserka do bola. Boze, ne biram drushtvo po muzici. Mislim, ne bi bilo loshe da imam neko drushtvo sa kojim bih mogla da izlazim po rejvovima i svirkama, ali nemam sada. Imam svoje drushtvo koje volim i to je to. I metalci nisu takvi kako si ih ti opisala. Takvih debila ima u svakoj "kulturi". Mozda jesu a mozda i nisu pozeri, ali sigurno nisu cool. Lako je da ja sad kazem okani ih se, poshto su ti oni verovanto jedino drushtvo, ali ako se ne osecas lepo i ako te teraju na neshto shto ti necesh, ne znam koliko je pametno da nastavish takvo druzenje sa njima...
 
Gwydion:
Stalno ponavljas da si umetnik, a meni to izgleda kao kad to kaze Zorica Brunclik ili Dragana Mirkovic. Ti nisi umetnik, ti si obican muzikant kao i svaki drugi tamburas po ovdasnjim kafanama. Umetnik je nesto drugo.

.
[/quote]

A otkud ti znas sta sam ja?
Ja sam priznati i afirmisani pisac i scenarista u Norveskoj.
I dosta je neukusno i plitko sa tvoje strane da sa jednomg dogmom izlazis preda mnom.
Da li sam ja muzikant ili ne,to nije tvoje da zakljucis,ali ipak 21 godina aktivnim bavljenjem muzikom,ja koji poznajem sve,ali apsolutno sve sto se tice gitare,ne dajem ti nikakvo pravo da se oglasis o meni jer sa tvojim "stavovima" me jako vredjas.
Ja sam za razliku od tebe naucio sta znaci biti umetnik i kako se postavljati na svakom polju koje trazi kreativnost.
I zato bih te za sada samo molio da prestanes sa vredjanjima.
 
Zato sto je ono sto si ti ovde pisao o umetnosti bilo na nivou gancija koji svira u lokalnoj kafancini. Dakle ti se ne razumes u umetnost i to je definitivno. Nema se sta ni dodati ni oduzeti. A sto se tice gitare garantujem da znam bar pet gancija iz kafane koji bolj esviraju gitaru od tebe i uz to ne tripuju da su umetnici :P


Dont_Break_The_Oath:
Gwydion:
Stalno ponavljas da si umetnik, a meni to izgleda kao kad to kaze Zorica Brunclik ili Dragana Mirkovic. Ti nisi umetnik, ti si obican muzikant kao i svaki drugi tamburas po ovdasnjim kafanama. Umetnik je nesto drugo.

.

A otkud ti znas sta sam ja?
Ja sam priznati i afirmisani pisac i scenarista u Norveskoj.
I dosta je neukusno i plitko sa tvoje strane da sa jednomg dogmom izlazis preda mnom.
Da li sam ja muzikant ili ne,to nije tvoje da zakljucis,ali ipak 21 godina aktivnim bavljenjem muzikom,ja koji poznajem sve,ali apsolutno sve sto se tice gitare,ne dajem ti nikakvo pravo da se oglasis o meni jer sa tvojim "stavovima" me jako vredjas.
Ja sam za razliku od tebe naucio sta znaci biti umetnik i kako se postavljati na svakom polju koje trazi kreativnost.
I zato bih te za sada samo molio da prestanes sa vredjanjima.[/quote]
 

Back
Top