Jagodice udaj se za mene....

Tobruk:
e dobar ti je klizeci...:)...ajd` otvorimo temu najoriginalniji start na vockicu, pa koji se start jagodici svidi.. da ga nagrad... :shock:

Jel' ta jagodica stvarno tako dobra riba kad se svako malo ubacujete iz zadnjeg plana?Mislim, pitam onako rekreativno, mator sam za nju a i zbog mog ponasanja i da sam mladji i slobodan nemam sanse.
Jedino sto sam primetio je da je jako pametna i nacitana.
 
snoshaj efendija:
Tobruk:
e dobar ti je klizeci...:)...ajd` otvorimo temu najoriginalniji start na vockicu, pa koji se start jagodici svidi.. da ga nagrad... :shock:

Jel' ta jagodica stvarno tako dobra riba kad se svako malo ubacujete iz zadnjeg plana?Mislim, pitam onako rekreativno, mator sam za nju a i zbog mog ponasanja i da sam mladji i slobodan nemam sanse.
Jedino sto sam primetio je da je jako pametna i nacitana.
Nacitana i pametna ne ide sa "dobra riba".Pricam uopsteno :wink:
 
snoshaj efendija:
Tobruk:
e dobar ti je klizeci...:)...ajd` otvorimo temu najoriginalniji start na vockicu, pa koji se start jagodici svidi.. da ga nagrad... :shock:

Jel' ta jagodica stvarno tako dobra riba kad se svako malo ubacujete iz zadnjeg plana?Mislim, pitam onako rekreativno, mator sam za nju a i zbog mog ponasanja i da sam mladji i slobodan nemam sanse.
Jedino sto sam primetio je da je jako pametna i nacitana.

Ma ko ti kaze da je dobra? Svima se nabacuje ovde na forumu, klinci se napale, ona trte-mrte izbegne... uticaj americkih filmova (on uzima mikrofon, pa preko radia moli nju da se pomire ili da ga shvati da je pogresio, pise na panoima njeno ime... na udarnim vestima popularne TV je prosi...) i eto, ako nisi gledao sve americke filmove, citaj sad to kao temu na forumu!

I sad jagodica likuje a ovaj sebe ne moze videti koliki je majmun?!
 
divlja-u-srcu:
POP Mare:
Nacitana i pametna ne ide sa "dobra riba".Pricam uopsteno :wink:

Nije zahvalno stalno generalizovati! :roll:
Naletis na neku nacitanu dobru ribu, pa jos zna borilacke vestine, e onda si naebo! :lol:

Ja sam naleteo , i milina.....doduše morao sam dva puta da se fajtam sa ciganima zbog nje, Tu bih molio nekog roma da mi objasni zašto svojataju najbolju ribu u gradu , kad joj nemaju šanse prismrdeti....
 
Tuzni_patak:
devojcica_20:
Ja sam vise za neku normalnu vezu...ne bas kres semu...a ne ni mnogo ozbiljnu pa da me gusi godinama... :D :wink:

Tj. da te buši godinama

.....Razumevanje i tvoj vrući vetar.......A znaš li da održiš takvo poverenje? I kvalitet.....

Svakako... Povereje se podrazumeva a razumevanje se trudite oboje da uspostavite na sto visem nivou... :roll:
Ne volim veze koje traju beskonacno dugo, godinama a nijedno u njima nije nesto extra zadovoljno ali je navika , pa kao, furaj, sta ima veze... :roll: :D
 
Tuzni_patak:
divlja-u-srcu:
POP Mare:
Nacitana i pametna ne ide sa "dobra riba".Pricam uopsteno :wink:

Nije zahvalno stalno generalizovati! :roll:
Naletis na neku nacitanu dobru ribu, pa jos zna borilacke vestine, e onda si naebo! :lol:

Ja sam naleteo , i milina.....doduše morao sam dva puta da se fajtam sa ciganima zbog nje, Tu bih molio nekog roma da mi objasni zašto svojataju najbolju ribu u gradu , kad joj nemaju šanse prismrdeti....

Tripuju da lice na Italijane.
 

Back
Top