Velicina grudi odredjuje licnost?!

Gost118

Elita
Poruka
22.445
Hehe, evo nesto onako neobavezno... :lol:

Veličina grudi određuje osobnost


Veličina i oblik grudi određuje žensku osobnost, tvrde talijanski seksolozi. Primjerice, žene s velikim okruglim grudima vole puno jesti i često ne žele voditi ljubav.
Talijanski seksolog Piero Lorenzoni kategorizirao je tipove grudi prema raznim vrstama voća. Na prvom mjestu našla se, naravno, dinja. Prema Lorenzoniju, žene s velikim okruglim grudima, poput dinje, vole puno jesti i često ne žele voditi ljubav.
Slično je i sa ženama s 'grejp-grudima'. One možda izgledaju seksi, ali su zapravo krute i stidljive. Važnije su im sitne pažnje i nježnost partnera nego seks.
Seksu su znatno sklonije žene s 'limunima'. One su živahne, drske i pune života, ali žele dobro izbalansiran život bez iznenađenja.
Žene s 'ananasima' su inteligentne, romantične i vjerne i nerijetko imaju karijeru.
One s malim grudima, koje talijanski seksolog naziva 'trešnjicama', duhovite su i inteligentne žene uvijek spremne za seks. Dobar su izbor, kako za svakodnevni život, tako i za odmor i zabavu.
Vlasnice kruškolikih grudi vole ljubav u svim njenim varijantama i, premda religiozne, sklone su aferama.
 
Nema taj Lorenzoni POJMA.
Imao sam u zivotu vise 'grejp' devojaka i sve su me ubijale da je to strasno.
Posebno jedna.Bio sam kod nje na gajbi i posle mnooogo vremena mi je doslo da vicem:UPOMOC, UBISTVO!Kad me je konacno pustila na pauzu za pisanje i duvan krisom sam u kuhinji uzeo vodu i secer jer su mi drhtale i ruke i noge.Onda opet...ijaoooo....Kad sam dosao kuci, spavao sam 20 sati a kad sam se probudio cale mi kaze:AU STA TI JE URADILA ONA TVOJA.IZGLEDAS KAO DA TE HICHKOK RADIO ZA DIPLOMSKI.

E, kad se setim mladosti...
 
klara_m:
Bitno je da se tvoja statistika ne slaže sa Lorencovom :D i sa ničijom ovde prisutnih

Napravi svoju, znam da ti nije teško :wink:

Kad bih ja slusao ovdasnje statistike, davno bih se ubio.Ja sam se samo setio mojih bivsih grejpova i sta cu kad je Lorenzoni pazario neke dzorave grejpice.Losa sreca.Mada ko zna da li taj lik uopste postoji ili je samo lik iz maste, kao na primer vitez Koja.
Sad ce gazdarica da kaze kao i obicno da su i moji grejpovi likovi iz moje maste ali sta cu.Ja sam forumski otpadnik.
 
Kažu da voćke rastu od zalivanja....


Ima tu istine.....

Tako da teorija o velikim nedirnutim ima veze sa psihologijom , a ne sa libidom....Kao ona stvar sa homofobima koji su ustvari samokritični homoseksualci.....

Ima i dodatak, devojka sa iscedjenim grudima ima kompleks koji je ili lečila pa su joj zbog toga izmoždene ili nepravilnu ishranu , opet zbog nekog od kompleksa.......
 
Sad treba ceo zenski rod na forumu da se javi i ostavi broj svog grudnjaka :shock: Ma bezveze.....Mi treba da budemo zadovoljne onim sto imamo a neka se muskarci javljaju da komentarisu i izlazu svoja iskustva pa mozda i uspeju da generalizuju stvar t.j velicinu grudi :)
 

Back
Top